Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Denizli'den herkese selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freanzhyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Gomax 150
    Arkadaşlar herkese merhabalar.Adım Ali,21 yaşındayım.Aslen Kuşadalıyım. Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisiyim.Kendimi bildim bileli araba hastası bir insandım,15-16 yaşlarında trafiksiz alanlarda kullanmayı öğrendim,yaşım dolduğu gibi de hemen ehliyetimi aldım. Fakat 19-20 yaşımda bi motor aşkı enjekte edildi damarlarıma Önceden aklımın ucundan bile geçmezken o zamandan şuana kadar motor tutkusu giderek arttı,hatta arabanın yerini bile aldı diyebilirim. Şimdilerde trafiksiz alanlarda scooter ile alıştırmalar yapıyorum, aynı zamanda yeni cc sınıflandırmalarına yakalanmamak için ehliyetime de yazıldım. Henüz çok taze bir sürücüyüm,ehliyetimi aldıktan sonra scooter ile motorun trafikteki yerini kavrayıp,tecrübe kazanmak ve bol bol kilometre yapmak istiyorum. Sonrasında ise vitesli motora geçip sürücülüğümü geliştirip güzel bir motora sahip olmak istiyorum. Sizlerden öğreneceğim çok şey var, Denizli MT grubunun olduğunu da öğrendim, oradaki abilerimle,arkadaşlarımla tanışmayı dört gözle bekliyorum. Aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum. Son olarak böyle yeni bir motor tutkunu için önerileriniz,yol gösterici bilgileriniz varsa seve seve dinlerim. Herkese iyi forumlar
    bkrsnmz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rockrules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo bizim üniden motor sevdalısı başka arkadaslar beklemiyordum :D bende ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim usta yaş 19 istersen okul açılınca yardımcı olurum öğrenmene birde motor kiralayacağım biryer varmıdır denizlide 600cc kiralayan arıyorum aylardır bulamadım hala ev aldım motor almaya para kalmadı haliyle kiralıyacaz anca

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    denizlide her çarşamba down cafe de saat 20:00de toplanıyor millet. haberiniz olsun

rockrules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orası neresi bilmiyorum usta ya yeni taşındım ben incilipınarda oturuyorum bana semt olarak surdan gidiceksin diye tarif edersen anlarım ama çınar tarafında biyermi

Motosikleti
    Mondial Gomax 150
    Alıntı rockrules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo bizim üniden motor sevdalısı başka arkadaslar beklemiyordum :D bende ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim usta yaş 19 istersen okul açılınca yardımcı olurum öğrenmene birde motor kiralayacağım biryer varmıdır denizlide 600cc kiralayan arıyorum aylardır bulamadım hala ev aldım motor almaya para kalmadı haliyle kiralıyacaz anca
    Bizim üniversitede ne motor sevdalıları vardır da biz birleşemiyoruz bence Okul açılınca buluşur konuşuruz motor konusunda birşeyler öğreneceğim arkadaşlarım olsun isterim elbet. Kiralama konusunda bir bilgim yok açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizlide her çarşamba down cafe de saat 20:00de toplanıyor millet. haberiniz olsun
    Bugün öğrendim Denizli'de böyle bir etkinliğin yapıldığını ama yaz okulu final sınavım olduğu için bu haftalık katılamadım. 14 Eylül haftası tekrar döneceğim Denizli'ye ondan sonraki her çarşamba düzenli olarak katılır,herkesle tanışırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı rockrules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası neresi bilmiyorum usta ya yeni taşındım ben incilipınarda oturuyorum bana semt olarak surdan gidiceksin diye tarif edersen anlarım ama çınar tarafında biyermi
    Burası Kınıklı'da, polis merkezinin tam karşısında kırmızı bir cafe,bir park içinde bulunuyor.Bursa Caddesinden, Pekdemire doğru dönerken.

Motosikleti
    Mondial Gomax 150
    Yavaş yavaş ekipman dizmek istiyorum. Gönül rahatlığıyla önerebileceğiniz ekipmanlar önerirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)