Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'dan merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

ncelikle herkese merhaba adım Atakan . 10 yaşımdan beri motor sevdam vardı ve izlemedik motor videosu bırakmıyordum artık zaman gelse de binebilsem derken yıllar geçti bu sene üniversite girdik ve motorum alındı tabi ailemin de gönülsüz de olsa destek vermesiyle Kawasaki ninja 250sl ile başlamak istedim ve babamın da cebine ve kafaya uygun geldi nigdeden biriyle anlaştı ve motoru almaya gittim otobusle de istanbula getirdim. motoru nigdeden getirdiğim gün uyumadan o heyecanla üstüne çıktım ve doğuştan yetenek gibi 10 dkda zik zak yapıp dönebiliyordum 2. Saatte de artık istop ettirmeden kaldırmayı başardım çok şükür bir tek sorun ehliyet kaldı onu da alıcam hayırlısıyla gelecek ay başında . Buraya yazarak hem sizlere tanismak hem de tavsiyeleriniz olursa görmek istedim. Bir de kuzenim kan grubunu dövme yaptır diye ısrar etti ama çok gerekli bir şey olarak görmüyorum bu konuda ufak bir fikir paylaşımı yapabilirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    öncelikle hoş geldin..kazasız belasız sürüşler dilerim..

çok tecrübeli motorcu değilim ama tecrübeli arkadaşlar ehliyetini çabuk almanı ekipmanlarını tam kullanmanı ve kesinlikle eğitim almanı tavsiye edeceklerdir.senden büyük olduğumu tahmin ederek bir abin olarak ehliyet ve eğitim almayı ihmal etmemeni öneriyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)