Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600 RR İzmir' den selamlar:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    dostum hayırlı olsun kazasız belasız.Adaya gelince bi foto çektirirsin artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sronaldik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı KaanMutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayirlisi olsun cok sevindim adina bigün karşıyakaya gel bi çay içelim
    Sağol kardeşim, gelirim tabi, o gün ayaküstü oldu en azından biraz sohbet ederiz..gözüm senin araçtaydı ama bu uygun denk gelince gidip aldım hemen

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hayırlı olsun kazasız belasız.Adaya gelince bi foto çektirirsin artık
    Teşekkürler, Olur, zaten haftasonları genelde adadayım, yazlıkta Güzelçamlı tarafında

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Canavar almışsın, kazasız belasız, izmirin yolları berbat. Hayırlı olsun kardeşim çok güzel, AGV K5 en istediğim kasklardan biriydi, istediğim rengini bulamadım diye arai aldım. Kaskında çok güzel

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı Vortex54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canavar almışsın, kazasız belasız, izmirin yolları berbat. Hayırlı olsun kardeşim çok güzel, AGV K5 en istediğim kasklardan biriydi, istediğim rengini bulamadım diye arai aldım. Kaskında çok güzel
    Çok teşekkür ederim..ben de bu kask için sipariş verip birkaç hafta beklemek zorunda kaldım..tabi arai de tartışılmaz kaliteli bir kask

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Hayalimdeki motor. Hayırlı olsun. Umarım o ayakkabıyla sürmüyorsunuzdur. Yolda görsem kahkahayı basardım. :D

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Gözlerim bayram etti ya maşallah iyi günlerde kullanın keşke 24 saat açık otoparkla falan anlaşsanız.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayalimdeki motor. Hayırlı olsun. Umarım o ayakkabıyla sürmüyorsunuzdur. Yolda görsem kahkahayı basardım. :D
    Uzun yolda tabiki de botlarım var onları kullanıyorum fakat o botlar da sürekli giyilemiyor kardeşim, her ne kadar doğru olmasa da günlük ayakkabıyla da kullandığım oluyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözlerim bayram etti ya maşallah iyi günlerde kullanın keşke 24 saat açık otoparkla falan anlaşsanız.
    Teşekkür ederim..sürekli kapalı garajda motor
    Berkay* bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Allah bana bu motordan nasip etmez inşallah. çünkü bu tarz motorlar artistlik,hız,makas,gereksiz bağırtma motorları. SS lerin üstüne binipte bunları yapmayanı görmedim. gerek yok kalsın

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bana bu motordan nasip etmez inşallah. çünkü bu tarz motorlar artistlik,hız,makas,gereksiz bağırtma motorları. SS lerin üstüne binipte bunları yapmayanı görmedim. gerek yok kalsın
    Hız yapmayanını görememen normal de bunun artistlikle ne alakası var? Naked hız yapmıyor mu ya da cruiser? Önyargı hat safada. Ben çok gördüm adam gibi kullanıp keyfine bakanı.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...AMİN...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)