Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

şaban ustadan klasik makinalara hayat öpücüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    merhaba sayın arkadaşlar bendeniz tekirdağ çerkezköyden motorcu şaban usta 1980 yılından bu yana 2002 de meslekten emekli olmama rağmen bu işi sevdiğim için yağ kokusundan ve kirinden ayrılamıyorum özellikle eski model makinaların restrason
    işleri bu tür işlere özel bir ilgi duyduğum için bu tarihi makinaların yok olup gitmesi beni bir motor ustası olarak üzüyor yurt dışı sitelerde araştırıyorum bu tarih sahnesinde adamlar hiç bir şeyi bizim gibi hurdaya atıp yok etmeyip çalışır durumda tutuyorlar vede nostalji olsun diye bunları bazı günler kullanıyorlar benim koleksiyonumdada bu tarihi eserlerlerden en eski 1937 model makinaya hayat öpücüğü verdim ve çok zevkli bir çalışma oldu bunların fotolarını buradan sizlerle paylaşmayı düşünüyorum zaman zaman
    saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:53 ----------

eray_uluyazı, !Lk£®, zenon ve 26 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şaban usta merakla bekliyor olacağım
    bende kullanılacak hiçbir seyi ıskartaya ayırmam milli servet der restore eder kullanırım.
    şaban usta ve brds bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    merhaba sayın arkadaşlar bendeniz tekirdağ çerkezköyden motorcu şaban usta 1980 yılından bu yana 2002 de meslekten emekli olmama rağmen bu işi sevdiğim için yağ kokusundan ve kirinden ayrılamıyorum özellikle eski model makinaların restrason
    işleri bu tür işlere özel bir ilgi duyduğum için bu tarihi makinaların yok olup gitmesi beni bir motor ustası olarak üzüyor yurt dışı sitelerde araştırıyorum bu tarih sahnesinde adamlar hiç bir şeyi bizim gibi hurdaya atıp yok etmeyip çalışır durumda tutuyorlar vede nostalji olsun diye bunları bazı günler kullanıyorlar benim koleksiyonumdada bu tarihi eserlerlerden en eski 1937 model makinaya hayat öpücüğü verdim ve çok zevkli bir çalışma oldu bunların fotolarını buradan sizlerle paylaşmayı düşünüyorum zaman zaman
    saygılar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    emeğine sağlık Ustam...

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    merhaba fatih bey merak edersen şu linkten ulaşabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

sağol serkan sizlerin beğenisine sunduğum bu klasikleri beğendiğiniz için

elinize sağlık....

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Hocam ellerinize sağlık süper olmuş. Yurt dışında zaten kullandığınız bir alet ne olursa olsun eski ise daha kıymetlidir ve oderece saygınlığınız artar fakat ülkemizde tam tersi ne kadar yeniyse okadar iyi gözüyle bakılıyor malesef. Bende eski bmw lere hastayım şu dünya savaşında falan kullanılanlara
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ustam,dükkanınız Çerkezköy'ün neresinde?
    bir çayınızı içmek isterim.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam,dükkanınız Çerkezköy'ün neresinde?
    bir çayınızı içmek isterim.
    aynı soruyu ben sorcaktım evet hocam açık adres istiyoruz )
    bu kawasaki bir başka dostummm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    TEKNİK MOTOR/ŞABAN İPEK. F.PAŞA MAH. GÜNAYLAR SOK. NO:7 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ 0282 725 14 46

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEKNİK MOTOR/ŞABAN İPEK. F.PAŞA MAH. GÜNAYLAR SOK. NO:7 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ 0282 725 14 46
    üçümüz el ele tutuşup giderik demi abey :D
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    ZIPPIRMAN arkadaşım ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım bu tanşma faslında bu konuyu açtım doğru yerdemiyiz bilmiyorum amma moderotordan uyarı gelmediğine göre buradada işliebilecez bu konuları tam adresi yukarıda arkadaşımız yazmış doğrudur

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

arkadaşlar bu linkten benim diğer projelerime ulaşabilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

http://s1159.photobucket.com/albums/...cpZZ2QQtppZZ16

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim başım kel mi bende gelirim şaban ustayla tanışmaya

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay canına sayın seyirciler
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaban usta, hosgeldiniz. Artik forumdan cok gelen gideniniz olur, demedi demeyin

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Çok güzel fotoğraflar var direk linklerini alabilsem bir çırpıda buraya koyacağım hepsini ama..

ANGARAJ

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar sağolun istiyen arkadaşlar gelebilir burada benim işyerime gelecek arkadaşlara bir sürprüzüm olacak gelince görürsünüz motosiklet dışı yeni bir projem daha var off-road la ilgili

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

bunlarda bmw yan replikaları model model

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

istanbuldan bir arkadaş bundan istemişti bir ara yapmıya karar verdik amma kısmet olmadı amma bunuda bir gün gerçekleştireceğim kısmetse
    teocan94, 80gün, dreamkiller ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 tane vespayı keserek arka bölümlerine modifikasyonla bu şekil motor yapılabilir

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

-unnamed- bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    vayy ustam eline emeğine sağlık.. sizin gibi ustaları buralarda görmek insanı onurlandırıyor..sürekli takipte olacağım
    belki birgün bende çay içmeye gelirim.. saygılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)