Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trabzon'dan Selamlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba,

Trabzon'dan bankacılık mesleğini icra eden bir kardeşiniz olarak an itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım. Yıllarca süregelen motosiklet hevesini; gerek tv'lerdeki kaza haberleri olsun, gerekse arkadaş ortamının kötü feedbackleri sayesinde uzun yıllar ertelemiş bulunmaktaydım. Lakin küçücük bir bütçe ve asya motor nostalji ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Ehliyetim çıkana kadar trafiğe çıkmayı düşünmüyorum.

Allah düşürmesin ama bankaya yolunuz, işiniz düşerse yardımcı olmak isterim.

Trabzon'dan herkese sevgiler.
    asde06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninja 250R + YBR125Esd
    Hoşgeldin. Trabzon grubu baya sessiz burada. Önümüzdeki günlerde bir gezi yapalım diyorum.

Sanirim Trabzon'dan kimse yok veyahut Trabzon'lulara hosgeldin demek isteyen yok

gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hosgeldin bende anne tarafindan trabzonluyum yari hemserin oluyorum kazasiz belasiz sürüşler dilerim tecrübelerini yazmani bekliyorum

Tesekkur ediyorum. Daha cok yeniyim. E yasimiz da 33 oldu. Umarim cok gec kalmis sayilmayiz.

Hoşgeldiniz.Kazasız belasız nice yıllara inşallah.Başlangıç için tercihiniz güzel,biliyormusunuz en güzel motor insanın kendi motoru.Sevdiğiniz ilgilendiğiniz kadar,ona önem verdiğiniz ölçüde size hizmet ediyor.Hayırlı akşamlar.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hoşgeldin hocam

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    hoşgeldin abi

Degerli dostlar tekrar merhaba,

Bugun ani bir kararla annemin de bayan gozuyle bakmasi sonucu nostaljiyi iade edip beyaz renk sym fiddle ii aldim. Takim elbise ile kullanacak olup, haftasonlari da kisa gezi ntiler planlamaktayim. Trabzon'a yolu dusecek herkesi bekler, sevgilerimi sunarim.

Alıntı SerkanZAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Trabzon'dan bankacılık mesleğini icra eden bir kardeşiniz olarak an itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım. Yıllarca süregelen motosiklet hevesini; gerek tv'lerdeki kaza haberleri olsun, gerekse arkadaş ortamının kötü feedbackleri sayesinde uzun yıllar ertelemiş bulunmaktaydım. Lakin küçücük bir bütçe ve asya motor nostalji ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Ehliyetim çıkana kadar trafiğe çıkmayı düşünmüyorum.

Allah düşürmesin ama bankaya yolunuz, işiniz düşerse yardımcı olmak isterim.

Trabzon'dan herkese sevgiler.
    hayırlı uğurlu olsun toprağım

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Hayırlı olsun, güvenli ve keyifli sürüşler dilerim.

Akçabat kirazlıya motor ile çıkıp annemi şok'a uğratma niyetim var )) olmadı tatile geldiğimde görüşmek üzere.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    BİZE MOTOSİKLET.NET'DE TRABZON...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)