Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ne alacağım ne yapacağımı bilemiyorum :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250r
    bende cbf 150 den cbr 250 ye geçerken böyle oldum ikinci el almıştım cbryi ama korkulcak bişey yok sağdan sağdan gidin koruma takozu taktırın malum parça fiyatları + acemilik birleşince canınızı yakabilir. rodaj kısmına çok dikkat edin bu motosikletin geleceği için önemli. hafta içi olursa yardım etmeye çalışırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    bipolar kardeşim konuyu okudum, en çok dikkatimi çeken boş alanlarda motor kullandım kısmı oldu :D arabayla trafik tecrübesi motor ile trafikte seyir sırasında kolaylık sağlıyor bu bir gerçek..herkes trafikte doğmuyor tabi ama zorluk yaşandığı da bir gerçek..eğer imkanın varsa bahsettiğin motoru al, boyun kısa ama sele kısaltılırsa çok sorun olacağını sanmam..Ninja 250 sl ss motorlar içinde bence sana en uygun olanı gibi..motoru almaman için yazmamıştım yorumu, seni düşündüğümden yazdım..motor gerçekten risk, düşük hızlarda da olsa bir kaza anında ciddi yaralanmalar olabiliyor..

Alıntı furcanoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb125e den sonra cok rahat kullanabilirsiniz fazla bi cc farkı yok. cok hızlı gidip zabdedilmesi zor olan bi makinada değil... gözünüzü karartın binin devam edin, kolay gelsin
    teşekkürler

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Honda MSX 125 neden bakmıyorsunuz? İlk motorunuz olur, çok da güzel olur. Küçüklüğüne bakmayın, rahattır ve eğlencelidir. Trafikte de dikkat ederseniz görürsünüz.

Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda MSX 125 neden bakmıyorsunuz? İlk motorunuz olur, çok da güzel olur. Küçüklüğüne bakmayın, rahattır ve eğlencelidir. Trafikte de dikkat ederseniz görürsünüz.
    o kadar araştırdım ama bunu görmemiştim. çok ideal görünüyor çok rahat kullanabilirim. teşekkür ediyorum

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    bana teşekkür yok..olsun canın sağolsun, ben teşekkür ederim

Alıntı asde06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana teşekkür yok..olsun canın sağolsun, ben teşekkür ederim
    teşekkürüm herkes içindi, sizede teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı bipolarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürüm herkes içindi, sizede teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Alıntı bipolarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar araştırdım ama bunu görmemiştim. çok ideal görünüyor çok rahat kullanabilirim. teşekkür ediyorum
    biraz önce honda bayide msx 125 e baktım, çok sempatik çok hafif gidonu çok rahat, çok alçak ayaklarım nerdeyse yere tam değdi, kullanamasam bile elimle yürütürek götürürüm eve ama üzerinde çok sevimli ve komik oldum, bu seferde trafikte uğraşırlar, çocuk motoru gibi brişey, ne azından kullandıklarımdan sonra öyle geldi, tam alıyordum ki vazgeçtim

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Boşverin sali pazarı egitmenlerini filan honda gs2'ye gidin 2 gün egitim alın 1'egitmenize gerek yok çünkü baya cb125 kullanmışlığın var boşuna vakit kaybetmeyin.motosiklet olarakta z250sl'e bakmanızı tavsiye ederim msx güzel motor ama siz küçük motor küçük trafikte kaybolmayin

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    bipolar, bir şeyler alabildin mi ? aldıysan bir bukle anlatabilirsen ilk gün maceranı seviniriz..

ebruuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    aldıysan motoru ilk zamanlar trafikte ben sana eşlik edebilirim
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı ebruuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıysan motoru ilk zamanlar trafikte ben sana eşlik edebilirim
    motorcu dayanışması tebrik ederim
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    o değilde, profil fotosunu değiştirmeye kıyamıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)