Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirden selamlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam. Bu sene üniversitem bitti, motor aşkım aslında SoA ile başladı. Yani daha evvelde ilgimi çekiyordu harleyler,kawasakiler fakat diziden sonra iyice yanıp tutuştu. Henüz motor kullanmayı bilmiyorum, bu ay ehliyete yazılacağım.

Motor olarakta Maddi duruma bağlı olarak Kuba SL200 tarz değiştirirsem ybr 125 düşünüyorum..

izmirde şurdan al diyeceğiniz yer varmı? ekipmanlar, motor konusunda..

karşıyaka civarındada motor tekniklerini öğretecek biri varsa açığım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba
    Kahramanlarda bol bol çeşit bulabilirsin. Her mağazaya gir fiyat al mutlaka. Motosikleti zaten sahibinden gibi sitelerden bulursunuz. Motosikletinizi aldığınızda kendimizce sürüş hakkında yardımcı oluruz

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    0 motor alıcaksanız izmir yamaha bayi izmoto var orayı arayıp ybr nin fiyatı taksik v.b konuda bilgi alabilirsnz ekipmanlarda satılıyor orada ayrıyetten kahramanlardada ekipman ve motor satışı yapan yerler var buraları gezmeni tavsiye ederim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    malesef izmir ekipman konusunda yerlebir. açık açık sana kahramanlardaki mağazalarda beğen, git internetten al tavsiyesi vereceğim. neye güvenerek istanbulda 100 lira olan ekipmana/parçaya 250-300 lira fiyat çekiyorlar anlamıyorum. emin ol internette daha uygun fiyata bulursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)