Selamlar uzun zaman önceki otomatik 150cc tecrübemden sonra 3 mart da aldığım adını çamur koyduğum motorumdan çok memnunum çamurun hikayesi biraz enteresan kendisi 2006 doğumlu fakat sahiplenilmesi 5 sene kadar sürmüş ve yollarla yasal tanışması 2011 yılını bulmuş ve çamurumun kem talihi başlamış. İlk sahibi motor kullanma konusunda acemi sayılmasada borçları yüzünden çamuru pek göz önüne çıkaramamış ve her ne kadar saklasada alacaklıları çamuru görüp el koymuşlar fakat çamurumun yeni sahiplerinin onun güzellik ve özellikleri ile pek alakaları yokmuş onlar sadece etinden sütünden faydalanıp çamuru paraya çevirmek istemişler. Bu istekleri kısa zaman içerisinde gemi adamı mesleğine sahip biri tarafından çamura yeni bir ev olarak değerlendirilmiş. Fakat kör talih burda da çamurumun yakasını bırakmamış ve gemi adamı sahibi 6 ay denizde 21 gün karada geçirdiği için çamuru kapalı bir yerde saklayamamış ve çamur dört mevsimin bütün zorluklarını iliklerine kadar hissetmiş.///
///Gel gelelim çamur sokakta yatmaktan ilk günkü albenisi ve göz alıcığını bariz bir şekilde yitirmeye başlayınca gemi adamı sahibi artık çamurun sağlam bir bakıma ihtiyacı olduğuna karar vermiş ancak işlerinin yoğunlu nedeniyle çamurun isteklerini karşılayamacağını anladığı için çamura yeni bir sahip bulmaya karar vermiş ve benim çamura ulaşmamı sağlamış. Çamur artık benim yaverim ve ufak tefek eksik gediklerini topluyoruz henüz daha ilk günkü albenisine kavuşmamış olsada artık üstü kapalı havadar bir ortamda hergün hevesle beni bekliyor ki bende onun hatırı kalmasın diye 2 sokak 1 cadde dahi olsa bir tur atıp kemiklerini açıyorum.Çamurla henüz çok gezip tozamıyoruz çünkü çamura olan hakimiyetimi tam olarak gerekli mercilere ispatlamadım ki en kısa zamanda onuda halledip uzun yolların tozunu silkeceğiz.///
///Bendeniz 36 yaşında her eve geldiğimde "baba motor bincezmi" diye soran 3 yaşında bir oğlu motosiklet'den hiç haz etmeyen bir eşi olan devlet çalışanıyım///