Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15000 tlye tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

meraba adım burak istanbul çekmeköyde ikamet ediyorum 3 yıldır motosiklet kullanıyorum 15000 tl bütçem var artık saibi oldugum ybr 125 ten sıkıldım 250cc yada üstü motosiklet öbnerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Arkadaşım, sana tavsiyem:
    1- ybr ile git hondanın eğitimini al.
    2- en az iki seviye eğitim al
    3- aiacağın motora daha kolay karar verirsin.
    İnan bana.
    chcts1 bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    250 CC istersen zaten tecrübende varmış yeni moda herkezin tutkusu olan R25 öneririm. Ama boy kilo yazmamışsın yazarsan daha sağlam tercihler yapılabilir. Mesela rahatlıkda istiyorsan İNAZUMA olabilir. Hani az cok ta ne için istediğine, tarzına bağlı

boy 165 kilo 65 pardon yamayı unuttum

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı pistol433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy 165 kilo 65 pardon yamayı unuttum
    Sanırım KAWASAKİ 250 SL olması lazım modeli. O daha uygun olabilir senin hem kilona hem boyuna.

Alıntı oktay33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, sana tavsiyem:
    1- ybr ile git hondanın eğitimini al.
    2- en az iki seviye eğitim al
    3- aiacağın motora daha kolay karar verirsin.
    İnan bana.
    egitim almadım ama tecrübem yeterli galiba ilk motorum star pejoydu sonra minsk 125 aldım en son ybr aldım kullanıyorum ama artık bende çocuklugumdan beri hayalini kurdugum ss'lerden birine ahip olmak istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım KAWASAKİ 250 SL olması lazım modeli. O daha uygun olabilir senin hem kilona hem boyuna.
    hocam tam da onu sorcaktım onu alıyımmı ne dersin bi de birsey daha rica edicem ama

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı pistol433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egitim almadım ama tecrübem yeterli galiba ilk motorum star pejoydu sonra minsk 125 aldım en son ybr aldım kullanıyorum ama artık bende çocuklugumdan beri hayalini kurdugum ss'lerden birine ahip olmak istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

hocam tam da onu sorcaktım onu alıyımmı ne dersin bi de birsey daha rica edicem ama
    Tabi buyur biliyorsam yardımcı olurum. Valla duruma göre AEA incelemesinde gözde motorlardan biriydi, zaten arkasındaki firmayı sorgulamaya hiç gerek yok stabil KAWASAKİ almanda yarar olacağını düşünüyorum. hem boyuna göre ufak, hemde kilona göre hafif seni hertürlü götürür yani. Şuanda senin akdar bütcem olsa R25 ile Kawasaki 250 SL arasındayım. Benimde 175 boyum var R25 e yetmez gibime geliyor o yüzden kawasaki'ye daha sıcak bakıyorum

Motosikleti
    yamaha
    hastalık bu arkadaş ...bu ne doyumsuzluk ..demek motor kullanan herkeste var...Birinin 1.6 sı (1600) olsa da gene 3.0 arar herhalde yükseltelim arkadaşım yükseltelim.. Allah en güzelini nasip etsin..

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    3 yildr motor sürüyorsun 250cc de sana tat vermez. Git 2005 model 600rr al 15000 e bence

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı ümitersoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yildr motor sürüyorsun 250cc de sana tat vermez. Git 2005 model 600rr al 15000 e bence
    hocam bence ybr den sonra 600rr fazla gelir.
    çünkü ybr ile 600rr ın gaz tepkisi, fren tepkisi çok farklı, ivmelenmesi desen zaten ybr gibi gaza bi yüklenirse 600rr altından kaçıverir

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    3 yildr kullaniyomus 3 yil daha 250cc suremez bence sıkılır

Motosikleti
    SATTI
    Arkadaşlar ufak bir dipnot düşelim. ARKADAŞIMIZIN SS TECRÜBESİ YOK. 600R işi yaş.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    15.000 TL'yi kesinlikle 250'lik bir motora bağlama.
    Çok ciddiyim, büyük hata yaparsın.
    600 ve üzeri ss alma tabi. O da çok büyük hata olur.
    Vstrom 650 düşünebilirsin. Veya 600 750 cc arası bir sport turing veya 2 silindir bir naked.
    MFTaşkıran ve myagdi bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    z750s'lere bakabilirsin veya daha uysal birşey olsun diyorsan cbf600 de olabilir. ss takılacam diyorsan da cbr600f. ha ben olsam vfr800 alırdım. 3'ü 1 arada mübarek

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi buyur biliyorsam yardımcı olurum. Valla duruma göre AEA incelemesinde gözde motorlardan biriydi, zaten arkasındaki firmayı sorgulamaya hiç gerek yok stabil KAWASAKİ almanda yarar olacağını düşünüyorum. hem boyuna göre ufak, hemde kilona göre hafif seni hertürlü götürür yani. Şuanda senin akdar bütcem olsa R25 ile Kawasaki 250 SL arasındayım. Benimde 175 boyum var R25 e yetmez gibime geliyor o yüzden kawasaki'ye daha sıcak bakıyorum
    İyide r25 ve 250sl'in sele yüksekliği aynı 780mm değil mi? İkincisi 1.75 boy nasıl yetmez ölelim o zaman.

SEKO. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Alabileceğin en iyi motorlardan biri bende 3 yıl kadar kullandım 1 gün bile pişmanlık duymadım konforlu rahat abs li güçlü yorulmadan sıkılmadan uzun uzun binersin
    myagdi bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Paşa hiç 2. El kahrını çekme madem ss seviyosun tam fiziğine göre kawasaki 250 sl al hem cebinde bi sürü ekipman alcak paran kalır. Sen şimdi ybr ile fır fır gezmeye alışıksın yakıtıda düşün , ama r25 modelininde deli bi.2. El piyasası olacağını düşünüyorum onuda belirteyim

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Mantıkla hareket edersen, sırada 250'lik bir motor var.
    Ama o kadar parayı da 250'lik bir motora yatırmak çok akıl kârı değil.
    Birkaç arkadaş yamzış, 600'lük güzel bir enduro, çok daha iyi olur.
    Üzerine de birkaç eğitim aldın mı, tamamdır bu iş.
    (Ben 2006 model F650'mi 13.750 TL'ye almıştım 2 yıl önce. Eğitimini de aldım, motoru satın aldıktan sonra. Kazasız belasız kullanıyorum.)

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kardeşim bana gore senin motorun cbr250 2013 modelini 11000 gibi bulabilirsiniz

Sıkılırsanız çok çok kolay satılır
    Zarar ettirmez
    Parçası ve servisi bol
    Yakıtı ekonomik
    Görünüşü çok guzel
    Oturuş pozisyonu 250 sl e gore daha rahat (bu commuter bir makinadan geçecek olan açısından çok önemli)
    Top speed, ivmelenme gibi sorunların olmaz YBR ye gore çok cok tatmin edici.
    Vs vs..

Artan butcenle güzel kaliteli ekipman +üzerine hondadan gs2 alırsın. Hatta cebine para da kalır..

Eğitim bana lazim değil deme gidersen sürüsüne ne kadar etki ettiğini göreceksin..

Ayrıca;
    Tek silindir 11 beygir fiti fiti makinadan 2 silindir 36 beygir oneren, 4 silindir cbf 600 öneren arkadaşlara hele hele 600 rr öneren arkadaşlara buradan selam olsun..

Hayat basamaklarını teker teker cikmali ki ayagimiz kayıp düşmesin arkadaşlar..
    ozhanhrmann2 bunu beğendi.

SEKO. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bana gore senin motorun cbr250 2013 modelini 11000 gibi bulabilirsiniz

Sıkılırsanız çok çok kolay satılır
    Zarar ettirmez
    Parçası ve servisi bol
    Yakıtı ekonomik
    Görünüşü çok guzel
    Oturuş pozisyonu 250 sl e gore daha rahat (bu commuter bir makinadan geçecek olan açısından çok önemli)
    Top speed, ivmelenme gibi sorunların olmaz YBR ye gore çok cok tatmin edici.
    Vs vs..

Artan butcenle güzel kaliteli ekipman +üzerine hondadan gs2 alırsın. Hatta cebine para da kalır..

Eğitim bana lazim değil deme gidersen sürüsüne ne kadar etki ettiğini göreceksin..

Ayrıca;
    Tek silindir 11 beygir fiti fiti makinadan 2 silindir 36 beygir oneren, 4 silindir cbf 600 öneren arkadaşlara hele hele 600 rr öneren arkadaşlara buradan selam olsun..

Hayat basamaklarını teker teker cikmali ki ayagimiz kayıp düşmesin arkadaşlar..
    aleykümselam da cbf 600 diğer motorlardan daha güvenli dengeli küçük hataları absorbe eden bi makina. 600 cc ama bir emsali fazer kadar hırçın değil. 125 cc değil elektrikli bisiklet kullanan insan bile cbf 600 ü rahatca kullanabilir. bu arada senin önerdiğin cbr 250 ise tek silindirli olduğunu yeni öğrendiğim işe yaramaz maksat diğer modellere rakip olsun diye çıkarılmış ama sınıfta kalmış bi model. bu arkadaş 600 lük bi makina kullanmak için yıllarca beklemek zorunda değil. eğitimini sağlam aldıktan sonra istediği makinaya binebilir. örneğin yunus polisleri hiç motosikletin selesine oturmamış memurlardan seçerler kendi bildiğini okumasın bizim öğreteceğimizi uygulasın diyerek ve altlarına 600 800 1000 ve daha yukarı cc de motor verirler. diğer bir örnek ben 250cc scooter ile başladım sonrasında cbf 600 ve cbf 1000 aldım akıl başta olduktan sonra basamak olayı hikayeden öteye geçmez buda benim fikrim.
    -ZERO- ve manofsteel bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)