Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Londra'dan herkese selamlar [TurkishRider]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Merhabalar arkadaslar,
    Ben Londra'dan TurkishRider, araniza yeni katildim. Yaklasik 8 ay once yabanci motovlog lari izledikten sonra kendi kendime ; ' ulan bunun neden turkcesi yok?' diyerek kendim turkce motovlog isine girmeye karar verdim. Belki bilen vardir ama yabanci Motovlog kanalimda var, lakin benim istedigim turk dostlarimla beraber sicak bir ortam hazirlamak ve hep beraber eglenmek.
    Videolarimi www.youtube.com/theturkishrider adresinden izleyebilirsiniz,
    bana en kolay yoldan ulasabileceginiz ortam ise facebook adresimdir ; www.facebook.com/turkishrider

bir seye de aciklik getirmek istiyorum. Benim hic bir videom, tekrar soyluyorum hic bir videom ciddiyet icermez. Ben ne Motor ustasi, ne bir motor teknisyeni ne de ogretmeniyim. Verdigim veya verecegim tavsiyeler sadece edinmis oldugum tecburelerden ibarettir,hic bir sekilde kesinlik icermez. Bir gun gelir Motorcu Muhabbeti gibi egitici bilgiler veririm, bir gun gelir speetfire gibi uzun videolar cekerim, bir gun gelir Altin Elbiseli Adam gibi canli yayin yaparim. Videolarimda kufur kesinlikte olacaktir, hic kimsenin `az kufurlu konus bilader ` veya `kufur etme haci` demesiyle ne kendimi kasarim ne de ugrasirim. Bunu diyen kisilerin de dogal yasantilarinda gunde kac kez kufur ettigini de sorarim.
    Videolarim sizden once kendim eglendigim ve hosuma gittigi icin yapiyorum. Benim kadar siz de eglenirseniz ne mutlu bana.
    Kanalimin hakkinda hala kafasinda soru isareti olanlar varsa ozet geceyim ; aptal aptal konusup trafikte milleti trolleyen, ama ayni zamanda hem sizi hem de kendisini eglendiren bir kisiyim.
    Hala anlamadiysan da canin saolsun sevgili okuyucu.

Lakin her turlu tavsiyeniz, sorunuz, sikayetiniz,dilekleriniz vs. bana iletirseniz bu ortami daha da guzel yapabiliriz. Forum ortaminda pek takilan bir insan degilim, bir kac motovlogger arkadasimin soylemesiyle bu siteye uye olma karari aldim. Herkesin kisisel gorusune saygi duyarim , asla ve asla benim hakkimda olumsuz dusuncelerinizi degistirmek icin ugrasmam, sesim kotumus, cok kufur ediyormusum vs bunlar dogru seylerdir. Gel gelelim sen de bir Ajdar degilsindir heralde.

Hepinize iyi gunler dilerim

www.youtube.com/theturkishrider
    www.facebook.com/turkishrider
    www.twitter.com/theturkishrider
    www.twitch.tv/turkishrider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ve aleyküm selam.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Hoşgeldiniz foruma da :D

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel yazı, güzel giriş. Şu Ninja'yı bi göstersene millete kaç kişi yorum yazmış

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kardeş hoşgeldin.
    Bir şey dikkatimi çekti. Motosikletinin önünde Büyükçe bir L harfi var. Çoğu tırlarda da oluyor ondan. Niye ki.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Hoş geldiniz. Şöyle bir turladım. Ama tırt. Ben beğenmedim
    solmyr bunu beğendi.
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz. Şöyle bir turladım. Ama tırt. Ben beğenmedim
    begenmemene saygi duyarim, emege tirt demene de saygi duyarmiyim bilemem.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Parazit yapanlar olacaktır yav hehe de geç zamanla daha iyi yerlere gelirsiniz emeğe saygı ltfn

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinin önünde Büyükçe bir L harfi var. Çoğu tırlarda da oluyor ondan. Niye ki.
    Learner kelimesinin baş harfi. Kısaca "acemi" sürücüler tarafından kullanılan bir çıkartmadır. İngiltere'de trafiğe yeni çıkan veya ehliyeti yeni olanlar tarafından çok kullanılan bir işarettir. Bunu gören diğer sürücülerin daha dikkatli olmasını sağlamak içindir.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    trailler 3,12 den sonrasını kapatın

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Hoşgeldin reiz. Youtube kanalını takip ediyorum zaten. Videoların gerçekten çok keyifli ;)

Dıral Dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 125, Bajaj Pulsar NS200, Viva80
    kardeşiiiiiim
    O gündüzleri standart yazılımcı geceleri bıçkın bir süper kahraman!.. O bazen motovloger her zaman iki kangal sucuk annesi!..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hoş geldiniz facebook logunuz acayip geldi bana hem Türkiye bayrağı hem ingiltere haçlı bayrağı gibi

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hoşgeldin birkaç vdeo hariç akıcı olmadıgından daha az takip ettiğim birisin umarım daha iyi videolar çekmeye başlarsın

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guzel yerde yasiyorsun, tadini cikar. Hosgeldin tekrar

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    olumlu olumsuz butun herkese tesekkur ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)