Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Land Cruiser 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Ben Berker, siteye yeni üye oldum. Daha da acık konusmak gerekirse motor dunyasına da yeni üye olmak üzereyim. Kafamda konu baslıgında bahsettigim motor ile yollara merhaba demek var. Acaba bu motor için tecrübeli kişilerin yorumu nedir? Site üyeleri arasında bu motorun sahibi varsa benimle temasa gecebilir mi? Şimdide ilginize cok tesekkurler ve duydugum kadarıyla motor alt kulturunde yeni baslayanlara yardımcı olmak da varmıs, bunu gormeyi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle hoşgeldin

ama şöyle bişi war bu konuyla ilgili açılmış ve de üstüne baya bi konuşulmuş bi topicimiz mevcut öncelikle orayı okuman senin için faydalı olacaktır.....

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Tavsiye ederim güzel bir motor RR yada lnd crusr fuarda ikisi arasında kalmıştım RR olmasaydı alacağım tek motordu hayırlısı olsun alın pişman olmazsınız..............üstelik zincir yok kayışlı sistemdir sesi çok güzel

bu motor satılıyomu ki sesini duydun çok merak ettim yurt dışında mı gördün dinledinn??

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler