Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Balıkesirden merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    Drejge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Balıkesirden herkese selamlar..
    Öncelikle kendimi tanıtayım ben Metin yaşım 22 Balıkesirliyim ve kendi şehrimde üniversite okumaktayım.
    Motosiklet tutkum senelerdir vardı ama kendime ait motorun yoktu ara ara fazla sipariş olmayan bir dükkanda sipariş goturuyordum 150cc lik bir motosikletle. En sonunda ailemi ikna edip dün(30.10.2014) bir 2014'YBR esd sedefli beyaz renk 7000km bir motosiklet aldım. Ve maceram böyle başladı dahasıda var ikinci günden nazarlık bi olay atlattım. bugün evden çıktım mahalle içerisinde giderken bi an trafik durdu önümde servis minübüsü vardı durdugu gibi taktı geri vitese hart diye üzerime gelmeye başladı daha motora yeni alışıyorum boşa atamadım zaten saniyeler içerisinde oldu hemen korna yaptım durdu adam ama iş işten geçti. Bir baktım ön çamurlugu kırdı motora alışamasakta olaylara alışıgız ayaklıga bıraktım hemen motoru klasik mahalle çocugu ağzınla hem de daha ikinci günün heyecanıyla "dayı nabıyon sen yaa" diye bagırdım adam indiği gibi zaten görmedim etmedim kusura bakma deyince bende birşey demedim hemen kartını verdi yarın ara beni neyse parası yaptıralim dedi. Şimdi yarını bekliyorum heyecanla olucagı varmış daha fazlası olmadığı içinde şükür ettim, hem de ders oldu artık o durumda öyle durmam.
    Neyse ilk seferden daha fazla uzatmıyim herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Aramıza hoşgeldin hemşerim keyifli vakit geçirmeni dilerim

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Hoşgeldin, umarım korumaların vardır. Bu süreçte düşmez düşmez,düşüverirsin bir gün benim gibi,mutlaka üzerinde olsunlar ki canın yanmasın.

Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Hos bulduk arkadaşlar. artık boş zamanlarımda forumda bilgi peşindeyim koruma olarak eldiven, balaklava ve kaskım var. Ama eldiven ve balaklava daha çok soğuktan korunmak için kaskım ise Ls2 nin bir modeli ama sharptan 4 yıldız aldığına dair etiketi olduğu halde forumda araştırdım sonradan 1 yıldıza düşürülmüş. Üzerindeki etiketmi doğru yoksa yazılanlarmı arkadaşlar.
    Herkese kazasīz belasız sürüşler :-)

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Alıntı Drejge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hos bulduk arkadaşlar. artık boş zamanlarımda forumda bilgi peşindeyim koruma olarak eldiven, balaklava ve kaskım var. Ama eldiven ve balaklava daha çok soğuktan korunmak için kaskım ise Ls2 nin bir modeli ama sharptan 4 yıldız aldığına dair etiketi olduğu halde forumda araştırdım sonradan 1 yıldıza düşürülmüş. Üzerindeki etiketmi doğru yoksa yazılanlarmı arkadaşlar.
    Herkese kazasīz belasız sürüşler :-)
    Kaskınız büyük ihtimalle Ls2 FF351 ve 4 yıldız değil 1 yıldız.. Ve ls2 nin en ucuz kaskı.. Ben olsam daha iyi bişey alırdım çünkü koruma ekipmanlarının en önemlisi kasktır.. Bende ekipman alıcam yaklaşık 800 liram var ve bunun 300 lirasına kask alıcam.. Kask önemli usta..

Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Aynen dostum ff351 ve 1 yildız oldugunu sonradan öğrendim ama şuan için hız yapmadığım için kasktan memnunum. Büyük ihtimal yaza degistiricem kaskı herşey yolunda giderse. Bilgilendirmen icinde sağol kardeşim

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Aynen dostum ff351 ve 1 yildız oldugunu sonradan öğrendim ama şuan için hız yapmadığım için kasktan memnunum. Büyük ihtimal yaza degistiricem kaskı herşey yolunda giderse. Bilgilendirmen icinde sağol kardeşim
    Estağfirullah kardeşim bende bişey bilmiyorum ama ls2 ff351 in pek iyi olmadığını biliyorum sadece Nitro akido yada mt revengeyi övüyorlar.. İkiside sharp testinden 5 yıldız almış.. Fiyatları 250-300 lira civarında.. Ben bu ikisinden birini almayı düşünüyorum..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hoşgeldin kardeşim, bende balıkesir merkezdeyim, sonu 77 plaka (yalovalıyız ) siyah cbr250r görmüşsündür belki çarşıda felan
    almpoz bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ee yaptırdınız mı motoru ? Bence bir dahakine numara almak yerine ruhsat arasında kaza tespit tutanağı bulundurun ve kaza anında tutanağı doldurun. Adam ertesi gün böyle birşey olmadı dese ispat edemezsin. Geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Hocam fazla plakalara dikkat etmiyorum ya malesef ama cbr çok gorüyorum büyük ihtimal görmüşümdür ama çarşıda havalar ısınınca buluşma yapalım hocam ya bizim motorlar küçük ama ne yapalım yaz sonu bende cbr veya ninya 250 ye geçicem @LynXMaSTeR Motoru yaptırdık ya adam açmadı telefonu oradan buradan zaten balıkesir küçük yer servisciler derneginden falan ulaştım ama zaten adam beni aradı iki gün sonra 1 hafta kadar sonrada atlattı ama en sonunda gidip servise taktırdık. Şükür iyi birine denk geldim benimde acemiligime denk geldi @yiqit

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Hocam fazla plakalara dikkat etmiyorum ya malesef ama cbr çok gorüyorum büyük ihtimal görmüşümdür ama çarşıda havalar ısınınca buluşma yapalım hocam ya bizim motorlar küçük ama ne yapalım yaz sonu bende cbr veya ninya 250 ye geçicem @LynXMaSTeR Motoru yaptırdık ya adam açmadı telefonu oradan buradan zaten balıkesir küçük yer servisciler derneginden falan ulaştım ama zaten adam beni aradı iki gün sonra 1 hafta kadar sonrada atlattı ama en sonunda gidip servise taktırdık. Şükür iyi birine denk geldim benimde acemiligime denk geldi @yiqit
    hava sıcaklığının sıfırın altına düşmediği ve yerler kuru olduğu sürece motorla çıkıyorum hocam, yaz kış farketmez

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Otomobil satın almak için satıyorum beyler, merkezdeyim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifir-hata-aksesuarli-x-max-400-195605170/detay/

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Aramıza hoş geldin kardeş

Motosikleti
    Yamaha YBR esd
    Benim soğuk havalarda ekipman tam olmadığından olsa gerek hemen miğde belli ediyor soğuğu ben koydum garaja motoru şubat sonunda cikarmayı düşünüyorum. @LynXMaSTeR hoşbulduk şadi abi ortam güzel @sadi81

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)