Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsun'dan Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,Yeni üye oldum.Yakında motosiklet almayı planlıyorum.100cc mondial sfc snaapy x düşünüyorum.Fakat bazı bilgilere tam olarak net ulaşamadığım için sizlerin yardımına ihtiyaçım var.Beni dinlediğiniz için Teşekkkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hoşgeldin pele

Dalgamı geçtin ?

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı TacsızKral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dalgamı geçtin ?
    kardeş sitede kullandığın tacsızKral lakabının sahibidir Nijerya Pelé. Kariyerine Brezilya Ligi'nin ünlü takımlarından Santos'ta başlayıp ve yine ünlü bir kulüp olan Cosmos'ta bırakmıştır. Futbol tarihinde en çok gol kralı olan futbolcudur. Cosmos forması ile bir sezon boyunca ligde 52 kupada 12 gol kaydederek "en fazla gol atan gol kralı" olarak futbolu bırakmıştır.

Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri olarak kabul görmektedir. 3 kere, Dünya Kupası'nı kazanan takımda yer almıştır. İlk dünya şampiyonluğunu 1958 yılında yaşadı. Futbol kariyerinde 1281 gol atarak kırılması çok zor olan bir rekora imza atmıştır. Bununla beraber Pele, kariyeri boyunca 6 defa bir maçta 5'er gol kaydederek ayrı bir başarıya daha imza atmıştır. 30 defa da bir maçta 4'er gol kaydeden Pelé tam 92 maçta da hat-trick yapmıştır.

Nijerya Pelé'nin maçını izlemek için Biafra ile yaptığı savaşta 2 günlük ateşkes ilan edilmiştir.

Bir başka olayda Brezilya Ligi'nde oynanan bir maçta Pelé'nin oyundan atılması sonrası taraftarlar isyan etmiş ve hakemi zor durumda bırakmıştır. Bunun üzerine Pelé 15 dakika sonra oyuna tekrar dönmüştür. Bu olayda en dikkat çeken şey ise hakem hakkında hiçbir cezai işlem uygulanmaması hatta hakemin takdir edilmesidir.

dalga mı geçtin demek yerine nedemek istediğinizi anlayamadım desen daha uygun olurdu ;aramıza hoşgeldin kazasız belasız önyargısız sürüşler

Üzgünüm,bilmiyordum. Bilgileriniz için teşekkür ederim.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    rica ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)