Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bodrumdan merhaba :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    Foruma yeni üye oldum bodrumda yaşıyorum 2014 model CBR 250R kullanıcısıyım aslen istanbuluyum orman ürünleri sektöründe çalışmaktayım.
    Aslında profesyonel karting yarışçısıyım motosiklete ilgim artmaya başladı önce scooter kullanmaya başladım yaklaşık 1 ay önce CBR 250R kırmızı aldım ve kullanmaktan çok keyif alıyorum bodrumdaki arkadaşlarla görüşelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Selam. Hoşgeldin. Ben Yalıkavaktayım. İnazuma ve pulsar var. Birazdan pulsara ruhsat ve plaka için bodrum a gelecem. Elbet bir gün Buluşuruz
    Mr.Dinc bunu beğendi.

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Merhabalar, hayırlı olsun. Ben de bodrum'da çalışıyorum. Fazer 6 var bende şuan satılık doğrusu ama motorsuz kalmam muhtemelen. Görüşmek dileğiyle.
    Beat / Peugeot Speedfight 2 / Cbr125 / Venox 250 / Cbr 250 / VT600 Shadow / Ninja 250 / Fz6 Fazer& spacy/ Scarabeo 200& DL 650 Vstrom/ MT09

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    bende bodrum turgutreisteyim ramzey qm-250 var ama buaralar hasta (tamirde),

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hoş geldin mesajı yazmış ve bir daha girmemişsin foruma öyle gözüküyor kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)