Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Bir İki Tekerlek Sevdalısı - İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    melihbesikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Tüm motosiklet.net ahalisi, selam. Ben Melih, 23 yaşındayım. Kimya mühendisiyim, yeni mezunum İstanbul'ya yaşıyorum.

Yaklaşık 4 senedir motor sevdalısıyım, ancak daha öncesinde nasip olmadı. Sabrettim, yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim, bu hafta ehliyetimi alıyorum

6 senedir araba kullanıyorum ancak trafik, yakıt.. Olmuyor, en azından istanbulda işkence. Ve 2 teker üzerindeki özgürlük hissi.. Bir kez artçı olarak motor üzerinde bulundum ve hastalığı kaptım. Bu hafta ise motorumu alarak tedavi olacağım

Motorsikletten beklediğim tabiki zevki, sonra ekonomikliği ve pratikliği. Biraz risklerinden dolayı korkmuyor değilim ama bu işi ciddiye alıyorum ve çok dikkatli olacağımı biliyorum. Hızla hiç işim olmadı.

Bundan sonra aranızda olacağım ve umarım yararlı bir ilişki olacak. Önümüzdeki etkinliklerde görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    3 gün önce buraya gelmiş ve ilk motorunu da bugün saat 12:30'da teslim almış biri olarak belki bana düşmez ama yine de ilk ev sahipliğini ben yapayım: hoşgeldiniz... kazasız belasız güle güle kullanın

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hoş geldin 15 bg i geçmeyen bir şeyle başlamanı tavsiye ederim hayırlısı olsun

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Hoşgeldin, tekerin düz bassın. Allah kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)