Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sofraya bir tabak daha koyun :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle aranıza yeni katıldım. Öncelikle herkesi selamlıyor, hepimize kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

Ne zaman büyük konuşsam başıma gelir hep. Hep öyle olmuştur. Eskiden hep "motosiklete hayatta binmem, şeytan işi" derdim. Ancak bir gün bilgisayar başında zaman öldürürken nasıl olduysa motosiklet videolarına denk geldim (burada manchestere attığı gol için Arif'i bir kez daha anıyoruz Bu işe merak sarmam işte ondandır.

Önce kaskımı ve montumu aldım. Aradan biraz zaman geçti kursa gittim, ehliyetimi aldım. Bir yılı biraz geçirdikten ve özellikle de yaklaşık 2 ay da xmax 250 için sıra bekledikten sonra (yamaha türkiye! uyuma, benimle birlikte bekleyen çok kişi beklemekten vazgeçti pcx aldı) 2 gün önce motorumu aldım.

İlk başlarda kurbağa yeşili Ninja 300 almayı düşünüyordum ama gerek eşimin sport motora sorun çıkarması gerekse de bu işi bilen dostların üstatların "ilk motor ninja mı, delimisin, trafik bilgini pekiştir önce, ninjanın üstünde duramazsın sen" şeklindeki (haklı/haksız o ayrı) telkinleri neticesinde xmax-250 abs'de karar kıldım. Büyük ihtimalle pazartesi günü tescil işlemleri biter de motoruma dokunma fırsatı bulurum.

Daha önce hiç motor kullanmadım. Konu hakkında hiçbir fikrim yok. Hangi yağ konur, hangi servis iyidir, çanta ne olsun, camı iyi mi, hgs nereye yapıştırılır vs vs hiç bilmem, anlamam.

İşte bu sebepledir ki siz değerli arkadaşlarımdan dönem dönem yardım isteyeceğim. Haa bir de eğer olursa, istanbul baltalimanı çivarında oturan varsa ve ilk başlarda motora, trafiğe, yola alışmam için deneme sürüşlerinde bana eşlik edecek, bir aceminin kahrını çekecek ama ona destek de olacak biri olursa çok da makbule geçer.

Bu arada ilk başlarda montumu almıştım demiştim ya. hah işte o mont kilo verdiğim için artık bana çok büyük geliyor. Etiketi üzerinde bi alpinestars. Forumda ilgili yere ilanı koyacağım. ama ilgilenen olursa sahibinden com ilan numarası 177408914.

İlk mesaj uzun mu oldu bilmiyorum ama nedense forumdaki yazışmaları okuduğumda çok samimi ve içten bir ortam gibi geldi. Onun gazına mı geldim bilmiyorum

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyor, başta ekmeği için motora binen kurye/pizzacı/hamburgerci vb kardeşlerimiz olmak üzere hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
    mtapçı, Maslak ve ttan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin gibi espirili insanların foruma katılmasından memnuniyet duyuyorum.

Ön tekerinize taş, arka tekerinize yaş değmez inşallah.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Hayırlı uğurlu olsun hem motorunuz Hemde verdiğiniz kilolar için

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kendi karnımızı zor doyuruyoruz ulem.hem tabakların da hepsi ya bulaşık ya da kırık.

Kurbagadan vazgecmen güzel olmuş.çünkü masallardaki gibi değil hayat.olası acemi öpücükle kurbağa prens olmayacağı gibi dağ gibi adamida soytariya çevirir.

Aramıza hoşgeldin araya sıkışır oturursun.hayırlı uğurlu ,herşey gönlünce olsun...

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Hoşgeldiniz.
    Öncelikle kazasız sürüşler dilerim.
    İlk 3.000 km. tek kişi olarak çok dikkatli ve hız yapmadan kullanmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti

oh çok şükür..
    yaşasın PC.. telefonla internete hayıııırr..

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin gibi espirili insanların foruma katılmasından memnuniyet duyuyorum.

Ön tekerinize taş, arka tekerinize yaş değmez inşallah.
    Nazik karşılamanız için teşekkürler. Dileklerinize bilmukabele diyor, güzel günlerde karşılaşabilmeyi diliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

teşekkürler... ikisinin de sevinci bir başkaydı valla Umarın ikincisine hiç ihtiyaç duymazsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Yukarıda da görüldüğü üzere alıntı yapıp cevaplamayı, aynı cevapta başka birinden alıntı yapıp ona da cevap vermeyi beceremedim, affola! O yüzden;

Zuzuuw ve ccc67'ye yukarıda yazdım. sağolsunlar, varolsunlar. Hayat güzelliklerine güzellik katsın.

newceri: güvenlik konusunda gereğinden fazla hassasım galiba. örneğin bir seferinde siparişimi getiren genç motorcunun kask takmadığını gördüm, restoranı arayıp bu şartlar altında bir daha kendilerinden alışveriş yapmayacağımı, kimsenin bana yemek getirirken hayati tehlikeye girmesini istemediğimi ifade ettim. Belki o arkadaşı o gün patronundan fırça yedi ve bana küfretti. Ama günün birinde siparişi teslim ederken kafasına kask takmak zorunda kaldığı için bana teşekkür edecek. umarım hiçbirimiz güvenliğimizin yeterliliğini test etmek zorunda kalmayız.

Samet Ağır: Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Artık çok yemiyorum merak etmeyin ;)
    acayüp bunu beğendi.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    'e hoşgeldiniz

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Dostum öncelikle hoş geldin. Ben sana yakınım zaman oldukça yardımcı olurum. Özel mesaj olarak cep numaranı göndermen yeterli.
    Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada xmax rahat 140 yapar 40yapar
    Aramıza hoşgeldin
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    http://www.izlesene.com/video/devlet...siyonu/3513779

Hoşgeldin... Videon da hazır hem
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

ttan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Hoş geldiniz,dertsiz tasasız bol bol kmlere

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Başkan biz tencerede pişirir kapaginda yeriz,
    Ama soframız hiç toplanmaz, her daim gelene bi g*tlük yer açılır )
    Aramiza hoş geldin..

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'e hoşgeldiniz
    Hoşbulduk, sakaryaya selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum öncelikle hoş geldin. Ben sana yakınım zaman oldukça yardımcı olurum. Özel mesaj olarak cep numaranı göndermen yeterli.
    Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    hoşbulduk. yardım önerin için gerçekten teşekkür ederim. mesaj atmayı bi keşfedeyim, numaramı yazacağım size. kazasız belasız sürüşleriniz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada xmax rahat 140 yapar 40yapar
    Aramıza hoşgeldin
    Hoşbulduk... neden xmax aldığım da ortaya çıktı böylece

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı zizulander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.izlesene.com/video/devlet...siyonu/3513779

Hoşgeldin... Videon da hazır hem
    hahaha,"kal kall kalll" ) yine hatırladım yine güldüm. seviyorum reyizi ya, valla..
    hoşbulduk bu artada, otabizler, 50nc gamyonlar motorunuzun yanına yaklaşmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Alıntı ttan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz,dertsiz tasasız bol bol kmlere
    Teşekkür ederim. bilmukabele

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramiza hoş geldin..
    Hoşbulduk başganım. sofranızın bereketi daim olsun, tekerin düz bassın. Bu arada motorcu camiasında kullanılan ölçü birimlerine de alışmak gerekecek anlaşılan :D :D
    Sinan Aksu bunu beğendi.

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    üstad hoşgeldin.. Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle .. Kazasız,belasız,cezasız sürüşler

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    teşekkür ederim, eksik olmayın. hepimiz kazasız belasız nice kilometreler yaparız inşallah

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz

Motosikleti
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramiza hoş geldin..
    öyle deme be..en son Mevlüt le yer açmayı bıraktım ben...adamım ..ötü sığsın için açtığımız boşluğa sonradan 2 masa 8 sandalye koydular..iftarda yüzlerce kişi karnını doyurdu....
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz
    Hoşbulduk, kazasız belasız nice güzel sürüşlere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler