Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Birşeye heveslendik Allah utandırmasın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetdereba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25
    Öncelikle yazımı okuyacak herkese selamlar ,
    yıllardır heves ettiğim motorsiklet aşkıma sonunda kavuşuyorum bir kaç gün içinde, forum kuralları gibi durumlar da yapacağım hatalar için şimdiden özür dilerim ,Eskişehir de yaşıyorum ve iki senedir çabaladığım hellalliğimi babamdan alarak motor alacağım 3000 bin tl gibi nakte sahibim ama 2500 tl yi geçirmeden (diğer masraflar ehliyet vb için) bir motorsiklet almayı düşünüyorum kafamda mondial mr vulture var büyük cc li abiler anlayış gösterecektir durumu önerileriniz ve yorumlarınızı bekliyorum tekrar selamlar.
    Survivalsyk ve ronnytechno bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mehmetdereba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yazımı okuyacak herkese selamlar ,
    yıllardır heves ettiğim motorsiklet aşkıma sonunda kavuşuyorum bir kaç gün içinde, forum kuralları gibi durumlar da yapacağım hatalar için şimdiden özür dilerim ,Eskişehir de yaşıyorum ve iki senedir çabaladığım hellalliğimi babamdan alarak motor alacağım 3000 bin tl gibi nakte sahibim ama 2500 tl yi geçirmeden (diğer masraflar ehliyet vb için) bir motorsiklet almayı düşünüyorum kafamda mondial mr vulture var büyük cc li abiler anlayış gösterecektir durumu önerileriniz ve yorumlarınızı bekliyorum tekrar selamlar.
    Hoş geldiniz, kazasız belasız sürüşler nasib olsun, büyükcc'li abiler ablalar, geçiniz/derd etmeyiniz burada böyle hiyerarşi yok , olmasını kültür seviyesi yüksek kimselerde istemez/istemiyorlar olsa idi zaten ayrılırlardı yeterki kuralcılık, koruma ekipmanları sürüş/trafik kuralları gibi olmazsa olmazlara dikkat edilsin, hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için, senin malın benim, benim malım yine benim
    mehmetdereba ve Survivalsyk bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hoş geldin vulture yerine buda olabilir kampanya var zaten benzer temiz 2012 2013 çinli 1500 2000 arası http://www.mondialmotor.com.tr/?p=mo...50MGKING&i=499 fena değil bence

Motosikleti
    Mt-25
    :D teşekkür ettim hoş bulduk

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

güzel aslında ama vulturenin chopputer:D dediğim bir şekli var ondan biraz hevesliyim ona.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    vulture ii makinadır merak etme

Motosikleti
    150 MR Vulture
    Şimdiden hayırlı olsun bende yeni sayılırım. 1 hafta 10 güne bende uzun süredir motor tutkunuyum nasip olmamıştı sonunda çevremde bulunan yakınlarımın da onayını alarak gönül rahatlığıyla motor almayı düşünüyorum. Dediğin motor hakkında pek bilgim yok fakat 500 TL masraflara ayırmış olman aklımda soru işaretleri bıraktı. Ehliyet vs. zaten tutacağı o kadar ama Ekipmanı hesaplamış olmanı umuyorum. Ben 2 aydır bu forumda yazıları takip ediyorum ve anladığım kadarıyla Ekipman ve Eğitim en önemli unsur.
    Bindiğimiz motorun şekli canımızdan kıymetli değildir. Bunu aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Ustalarımız 25 km h lada gitsen markete de gitsen 1 sokak aşağı da gitsen ekipman giy öyle git diye bas bas bağırıyor bende yaklaşık 500 giderlere 500 de ekipmana ayırdım bütçemden saygılarımla. Hoş Geldik diyelim Kazasız belasız Sürüşler dilerim ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

Tabi ki 500-600 lira ekipman için yeterli sayılmaz. Ama başlangıç için kask mont eldiven dizlik gibi temel ekipmanları tamamlamaya yeteceğini umuyorum. Zamanla ekipmanı geliştirmemiz gerekecek ama idare edeceğiz artık
    Acemi Birliğine Yeni Üye ..
    150 MR VULTURE

Motosikleti
    Mt-25
    Doğru diyorsun bende üç abi var sağolsunlar özel kuvvet gibi giydirecekler ondan hesaba katmadım onları
    Serdar06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25
    Arkadaşlar aldım ilk göz ağrımı şükür 150 vulture çarşamba satışını alıcam inşallah kullananlardan tüyo bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

ahanda bu
    Serdar06 ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Hayırlı uğurlu olsun, ilk tüyo (kullanıcısı olmasamda) ilk göz ağrınız olduğundan, aman ıslak zemine, lastiklere güvenmeyim, kaplumbağa hızında olun, hoş makina kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Bu link vulture linkidir, mr150 diye tanınır, ilgili başlıkta inciğine boncuğuna raporlar vardır oraya yönelin derim.
    mehmetdereba bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25
    allah razı olsun sağolasın denerken yağmur yağmaya başladı zaten bir arkayı salladım dikkat ederim.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25
    Arkadaşlar satışı aldım bugün de gazı bırakınca tık diye bir ses geliyor sebebi nedir

Motosikleti
    150 MR Vulture
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler. Hayırlısıyla bizde sıra gün sayıyorum
    mehmetdereba bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25
    sağolun inşallah daha iyisi sizlere olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)