Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana'dan Selam Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zongshen ZSgy125--SYM GTS250i Evo
    Öncelikle Herkese Merhaba,
    Ben Burak, Adana'da yaşıyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. Çok küçük yaşlardan beri süregelen motosiklet sevdam bu sene patlama noktasına ulaşmış durumda, bu sebepten 2014 başından itibaren motosikletlere bakınmaya başladım ve kafamda alacağım motorları oluşturdum. Tabiki önce ehliyet olması lazımdı, okul harçlığımdan para biriktirip mart yazılı sınavına girdim ve geçen haftada direksiyon sınavını geçtim, 1-2 haftaya ehliyetimi alacağım. Şimdi sıra güvenlik ekipmanlarında, sonrasında motosiklet. Fakat lise öğrencisiyim ve ailemin durumuda pek iyi değil sevda bu vazgeçilir mi ? Delicesine para biriktirmeye başladım hayalim ve almak istediğim motosiklet hyosung gt250r fakat en yakın zamanda motosiklet sahibi olmak istediğim için mh125, kuba cr1, tvs gibi motorlardan birini almayı düşünüyorum. Tabi ne zaman olur Allah bilir, dediğim gibi para biriktirmeye başladım yazında tatil yapmayıp çalışacağım. Sevda bu, uğruna bazı şeylerden vazgeçmek gerekiyor. Son olarak söylemek istediğim şey 3-4 aydır takıldığım bir forum var, yine motosiklet hakkında burayı yeni keşfettim. Bundan sonra iki forumda bilgi paylaşımı ve sohbete devam edeceğim umarım sorun teşkil etmiyordur. Acemi bir çocuğu dışlamazsınız heralde :D, herkese iyi forumlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Aramıza hoşgeldin kardeşim.Allah gönlüne göre versin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)