Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalarr

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burak Görgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cagiva Mito 125 (Çok yakında... )
    Öncelikle çok küçük yaştan beri biriken motor sevdam 20.yılımda patlak verdi ve 6,7 yıldır uzaktan takip ettiğim bu büyük ailenin içine girmeye karar verdim açıktan okudugum üniverste ve iş durumumu baya bi zorlayarak ,motor almaya karar verdim hayatım hep bişeylerin kendiliğinden olmasını beklemekle geçti ama bu sefer ipler benim elimde ;)Öncelikle eğitim ehliyet ve ekipmanın ardından göz koydugum Cagiva Mito 125 'imle yollara cıkmayı planlıyorum (600RR A ADIM ADIM )Abilere , ablalaraaa selam HOŞGELDİM ... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    devilmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro 550
    merhaba hoşgeldin

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bizden de sana selam. Aramıza hoşgeldin.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Merhaba Oğlum Bu Kültürü tam Benimsemeni dilerim Şimdiden hazır ol çok üzüntüler çok güzel dostluklar çokta vefasızlıklar göreceksin ama yinede bu sevdadan vaz geçmeyeceksin sadece şunu önereceğim kesinlikle Motosiklet Kullanırken risk Alma çünkü Motosiklet hiç bişeye benzemez hata affetmez ama şuna inan Motosiklet senin hayatını hayata bakışını değiştirecek, çünkü böyle bir keyifli araçtan başka bulamayacaksın. sadece keyfini çıkar ,Ülkeni gez, Güzel dostluklar edin ama unutma Sosyal platformda çok faydalı ama o insanları Real'de tanı ve duayenlere kulak ver ,çabuk gitme keyifli git ve arkanda'da gözlerin olsun her şeyi sen farket fark edilmeyi bekleme seni 8 sene evveline götüreyim sen 12 yaşında zaten Motosikletin üzerinde MT Nin içindeydin bu linkte çok büyük bir dünya çok kıymetli insanlar gizli seni seviyorum oğlum https://www.motosiklet.net/forum/etk...-resimler.html
    lawyer_16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)