Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^

Merhaba ben Volkan İstanbulda yaşıyorum. 1 hafta önce ilk motorum Hyosung GT250R aldım, ehliyetede yazıldım ve aranıza katılmak istiyorum
    Benim ne araba nede motorsiklet merakım yoktu. Bir anda ansızın motorsiklet merakı geldi bir arkadaşın scooter vasıtasıyla bir anda kendimi motor bakarken ve hatta alırken buldum ve aldım iyikide almışım,
    iyikide bu siteyi bulmuşum çok faydalı bilgiler paylaşıyor ve yardım ediyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    gt250r lı bir kardeş daha hoş geldin. kazasız belasız sürüşler dilerim. hyobusana iyi bak oda sana iyi bakar

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    hoşbulduk kardeş, saolasın inş kazasız belasız sürücez tüm herkeze kazasız belasız keyifli yolculuklar temenni ederim.Valla kardeş motor bakımlarını siteden bakıyorum hiç bir bakım ile ilgili birşey bilmiyorum bu hafta sonu önce bi genel temizlik yapıcam ve eksik gedik varmıdır bakıcam Bu arada çok titizimdir bakalım hyosung bakıcakmı bize

Motosikleti
    GT250R
    sen gerekli ilgiyi gösterirsen emin olki oda sana bakacaktır.

fabrikadan gelen lastiklerine ve fren balatalarına cok güvenme yeter. hatta imkanın olursa ikisinide degişirsen güzel olur. birde koruma takozlarını mutlaka bul ve al benden tavsiye grenaja gözün gibi bak. 250r sayfasında yeterince bilgi bulabilirsin. bu arada istanbulda nerelerdesi?

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Lastikleri aldığım gün değiştirdim arka sawa ön swallow şuan fren balatalarını bilmiyorum güzel tutuyor tek arka tamamen durdurmuyor fakat aynı anda sıkınca güzel tutuyor, hyosung avcılar yetkili servis baktı almadan önce gösterdim sıkıntı görmedi sadece lastik değiş dedi.2285 km de aldım 3 bin bakımda herşeye bakıcaz dedi. ben beylikdüzündeyim sen sefaköy neresindesin.Bu arada koruma takozlarını nereden temin edip taktırıcam masrafı nekadardır ve alttaki delikdenmi takozu takıyorlar grenajı delmiyorlar dimi :S ?

Motosikleti
    GT250R
    sefaköy merkezdeyim bende.

birebir takılabilecek bir takoz yok ya kendin yaptıracaksın yada mevcutlardan birtane uyduracaksın. benim agzım grenajdan fena yandı. sırf bu yüzden naked motor düşünmeye başladım o yüzden diyorum.

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Anladım kardeş grenaj pahalı ve çabuk çiziliyor haklısın. artık sanayiye bi ara uğrıcam bir takoz yaptırtıcam

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    hayırlı olsun güzel seçim, hoşgeldin

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Kardeş hoşgeldin.. Ekipman tamam mı? Motoru aldın lastikleri değiştirdin süper ama ya ekipman? umuyorum bu konuda da gerekli özeni göstermişsindir.. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hayırlı olsun bu arada..

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Hoşbulduk ekipman tamamladım daha aldığım ilk gün tamamlamıştım bu konuda çok dikkatliyimdir
    Allah herkeze kazasız belasız sürüş nasip etsin inş çok teşekkürler buarada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)