Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bandırma'dan selamlar..motor hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar öncelikle tüm motosiklet.net ailesine selamlar.ben bandırmada okuyorum ama istanbulda oturuyorum ve racing motosiklet alıcam(istanbuldan alıcam), racing tarzı motorlar hosuma gidiyor, hyosung gt250r almayı dusunuyorum.bu zamana kadar altımda araba oldugu ıcın hıc dusunmemıstım motor almayı.motor konusunda hiç bir bilgim yok 2.el almayı dusunuyorum bandırmadan olan arkadaslar, abilerim varsa yüzyüze görüşeceğim bana yardımcı olursa cok iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    istanbuldan alacağın motoru muhakkak baktır iyi bir ustaya hangi ilçeden alacaksan konu aç buradan arkadaşalar en iyi tamirciyi bulurlar sana ben kartaldayım ihtiyaç olursa burdakilerin adres ve tlf veririm

tabi baktırıcam ustayada hani yüzyüze gorusebılecegım bırı olursa braz bılgı edınırım almadan once dıye actım konuyu hanı once neye dıkkat edıyım motorun neresi değiştiyse o motor alınmaz gibisinden mesela bi motora bakmaya gittim istanbulda gordm motoru dolastık falan sesi falan belli bi ritimde gidiodu hızlanışı suratı falan iyidi hersey iyi gorunuodu motor enjeksıyonlu motormuş yalnız motorun statoru değişmiş sıfır statör var dedi motorun sahibi bende araştrdım nedir bu diye, motor açılıomuş onun değişmesi için motor açıldıysa alma dedi bi arkadaş oyle kafam karışık yani

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    Kardeşim sitemiz üyelerinden Beycivan abi var Bandırma'da yaşıyor diye biliyorum. Her konuda yardımcı olur sana.

aliço kardesim sagolasın kendisiyle irtibata geçiçem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler