Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar, Trabzon'dan selamlar !

Motovento
    REKLAM ALANI
    okayalbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    alıcaz bakalım
    Merhabalar, aranıza yeni yeni katılıyorum, uzun zamandır takip ediyorum ancak a2 kursuna yeni yazldım ve motor almaya niyetlendim artık

Trabzonda okula (tıp fakültesi) gidip gelmek için kullanıcam(öncelikli nedenim) ve arada sırada köy , yayla , dağa .. çıkmak benim için zevkli olucak diye düşünüyorum.

Aklımda ilk başlarda 2012 cbr 125 r almak geliyodu ancak trabzon için uygun bi motor olmadığını zaman geçtikçe anladım,8 bin tlye kadar bütçem var, boyum 1.85, 87 kiloyum. çinli bir motor almak istemiyorum açıkcası, aklımda yamaha wr 125 x var ancak 2. el çok az var piyasada. trabzonda da wr 125 r buldum ancak görünüşü pek hoşuma gitmiyor (bu konuda öneri? ) , bunun dışında önerileriniz olursa memnuniyetle dinlerim.

tanıştığıma memnun oluyorum, iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    hoşgeldiniz

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı okayalbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, aranıza yeni yeni katılıyorum, uzun zamandır takip ediyorum ancak a2 kursuna yeni yazldım ve motor almaya niyetlendim artık

Trabzonda okula (tıp fakültesi) gidip gelmek için kullanıcam(öncelikli nedenim) ve arada sırada köy , yayla , dağa .. çıkmak benim için zevkli olucak diye düşünüyorum.

Aklımda ilk başlarda 2012 cbr 125 r almak geliyodu ancak trabzon için uygun bi motor olmadığını zaman geçtikçe anladım,8 bin tlye kadar bütçem var, boyum 1.85, 87 kiloyum. çinli bir motor almak istemiyorum açıkcası, aklımda yamaha wr 125 x var ancak 2. el çok az var piyasada. trabzonda da wr 125 r buldum ancak görünüşü pek hoşuma gitmiyor (bu konuda öneri? ) , bunun dışında önerileriniz olursa memnuniyetle dinlerim.

tanıştığıma memnun oluyorum, iyi akşamlar
    bu konuyu yüzyüze konuşmuş muyduk seninle?
    Youtube: YOL AVCISI

okayalbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    alıcaz bakalım
    Konuşmadık sanırım ancak, osman vasıtasıyla birbirimizden haberimiz olmuş olabilir sanırım,satılık cbr 250 ilanı sana aitse tabi

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    dostum seni bir yerden taniyor gibiym ama nerden oldugunu bir turlu cikaramadim

ustteki bisiklet surucusu tipli cakma motorcuyla olan bagin ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)