Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Hanimlar neredesiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Kuryelere de dikkat edin. Arkanızdan slalom yaparak hızlıca gelip makas atarak önünüze geçmek gibi çılgın planları olabiliyor.

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni trafiğe çıktım motorla 100 km yeni oldu. Erkek sürücüler den daha çok korkuyorum sinyal vermeden aniden dönmeler özellikle şehir içine yakın yerlerde sağ şeritte ilk gördüğü kaldırım kenarında aniden durup yolcu indiren servisler , tali yoldan girip hesapta yol veriyo ama burnunu sağ şeridin ortasına kadar sokmuş veya direk hiç durmadan girenler var . Bunlardan çekiniyorum. Senin altındakinin motor olduğunu görmeyip araç gibi tepki vermeni bekliyolar Motor sürenlerde pek tekin değil yolda başka bir motorcu görünce hemen kendi kendilerine yarışmaya başlıyolar :D Heleki ışıklarda yan yana geldiyseniz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bence bu trafik kuralları ihlallerini kadın erkek diye ayırmamak lazım.İlk başta saygı,eğitim ve tecrübe...Ben arabada,motosiklette kullansam dönüşlerde gecenin bi yarısı tenha sokakta da olsam sinyal veririm,karşıdan karşıya geçen yayalara yol veririm.Aracımı 5 dakikalığınada olsa insanların geçişini engelleyecek yere bırakmam,ama benim yolumu tıkayan çok var nedense.Yolun ortasına bırakmış gitmiş.Sürücünün kendisine saygısı yok bize nasıl olsun.Kendisine saygısı olsa aracı öylesine bırakıp gitmez ve geçecek olan bi sürü insandan da küfür yemez.Bayan sürücülerin tek hatası aşırı telaşlı olmaları.Rahat olsalar problem olmayacak.Eyvah ger geri nasıl yanaşıcam,burdan nasıl geçicem,araba burdan geçmez asıl kornaya vb.Herkes hata yapar,kadın sürücüde erkek sürücüde.Ama aynı hatayı tekrarlamanın da lüzumu yok.
    ÖzLeMKaYrA, zemsiz, merr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    burdayız

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Primavera, hoşgeldiniz, kullanıcı adınızın mesleğiniz ile alakası var mı?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CB 125 E >> Honda NX4 Falcon
    http://motosiklethaber.com/index.php/2011/12/12/gezen-bayanlar/

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bugün yolda kasksız korumasız scooter kullanan bir kadın gördüm, artçısı da kendisi gibi kask takmıyordu. Duran trafikte kurye gibi aralardan geçip gitti. Dikkatsiz kullanan hemcinslerime alışığım da motor üzerinde böyle seyahat eden kadınları ilk defa görüyorum. Ne diyeyim, aramıza hoşgelmişler

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Primavera, hoşgeldiniz, kullanıcı adınızın mesleğiniz ile alakası var mı?
    Hosbulduk. Hayir o programla bir alakam yok

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    en kısa zamanda altın günlerini tekrar düzenlemeye başlayalım
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Bir titreteyim burayı dedim. Belki hanımlarımız dökülmüşlerdir yollara
    muhittinKaplan bunu beğendi.

Mercannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Merhabaa..ben 10 yildir kullaniyorum, gercek bayan motorcusuyum:-):-)genelde tek geziyorum..12.08.13 tarihinde ayvalik yoluna cikacagim.tekrar selamlar bayan motorcu arkadaslara

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    İlk defa konuşmak için laf gelmesini bekleyen bir bayana rastladım Sizi gerçekten tebrik ediyorum Benim hanım sadece uyurken susuyor Hatta o zamanda horluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı zemsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayız da, gereksiz yere mesaj atıp kirlilik yapmıyoruz sadece. Laf gelir konuşuruz, laf yoksa boş yere geveleneceğimize kaldırımda oturup taş atacağımıza, taş toplayıp işimize gücümüze motorumuza bakarız ;)

Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Alıntı Mercannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabaa..ben 10 yildir kullaniyorum, gercek bayan motorcusuyum:-):-)genelde tek geziyorum..12.08.13 tarihinde ayvalik yoluna cikacagim.tekrar selamlar bayan motorcu arkadaslara
    Nedense kadinlar hep tek geziyorlar. Yolun acik olsun Birkac kisi toplanip uzun yol yapmak dilegiyle ;)

zemsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Arada olur öyle şeyler, stres yapmaya gerek yok.

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk defa konuşmak için laf gelmesini bekleyen bir bayana rastladım Sizi gerçekten tebrik ediyorum Benim hanım sadece uyurken susuyor Hatta o zamanda horluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı Mercannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beraber de gezelim... Ankara'ya gitmeyecek olsam takılmak isterdim peşine... Yol tarihlerimizi paylaşalım derim.. ?

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her ne kadar modern takilmaya calissada icten ice dolayli yollardan "sen kadinsin, sen evinde otur, elinin hamuruyla bulasma erkek isine, OOOO ablaya bak, yerim seni anam,) bu ve buna benzer bir cok toplumsal kirlilik ve gericilikle dolu bir ortamda o kadindan ne kadar basari ve oz guven bekliyorsunuz? ben cinde yasiyorum burada kadin erkek ayrimi yok, belediye otobusu suren bayanda var, tir suren bayanda taksi suren bayanda, vede hakkini vere vere, turkiyede bu kadar maganda varken o kadina hala sen motor surme demek yerine, ya bak bunun dogru yolu budur boyle yaparsan daha iyi olur derseniz ve o magandaya, " bak ayilikla insani ayiran seyler var ve onlarda boyle boyledir" dersek, cok sey degisir bence. hepimizin kiz kardesi annesi ablasi var, kim istemez hepsi guclu ayaklari uzerinde durabilen dirayetli insanlar olsun?

biz hala 14 yasinda kizini zorla evlendirmeye calisan yada " amaaaan okuyup ne yapacak verelim birine kurtulalim" zihniyetine sahip olan insanlarin hicte azimsanmayacak derecede oldugu bir ulkedeyken, kadina BIREY gozuyle degilde tamamen sexist bir yaklasimla bakmaya devam edersek, sen kadin soforden sikayet ederken, arkadan gelen maganda soforu goremezsin.
    srknbdm bunu beğendi.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bizim evde arabayı eşim kullanır motoru ben. ben onun araba sürmesine güvenirim oda benim motor sürüşüme ve o benim araba sürüşüme güvenmez bende onun motor sürüşüne

ona motor sürmeyi öğretmek için ve birazda özel bişey olması adına ıkına sıkına bu motoru yapmıştım ama malesef çalındı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1853066/detay/

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi inşallah yenge okumuyordur
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Temel e sormuşlar, Akıllı Kadını Nasıl Tespit edersin diye
    Konuşmasından Diye cevap vermiş.
    Ya Konuşmazsa diye tekrar Sormuşlar.
    O kadar Akıllısını Görmedim Demiş.

İyice geyik yapmışsınız.

Kadınlar, Sizleri Takdir Ettim Haddim Olmayarak. İçten İçten Ah Vah Gidiyor Krallığımız Diyorlar.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Konuyu arada uyandırayım diyorum
    cece89, restherock ve helin126 bunu beğendiler.
    What would you do?

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı primavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu arada uyandırayım diyorum
    merhabalar..henüz 2500 kmlik bir sürüş yapmış birisiyim.. umarım birgün bir yerlerde karşılaşırız...evet kadın sürücüler az , ama istanbulda dikkatimi çeken şey suadiye taraflarında çok fazla kadın sürücü görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti..belki istanbul motosiklet fuarına grup olarak geleceğiz..belki oralarda tanışırız..

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Valla hemen her gün motorcu bir kadını görüyor, konuşuyorum ve hatta seviyorum da... bir kaç ay öncesine kadar CBR600 kullanıyordu kendisi

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Motosiklet kullanmak daha kompleks bir refleks istediğinden ve sürüşü sırasında doğayla teması hat safhada olduğundan otomobil kullanmaya göre kat kat zor bi iştir.

Bi çok kadın bu riski almaz,bu zorluğa katlanmaz,ya beceremeyeceğini düşünür (çoğunluk böyledir)yada erkeğe göre hayatla başetme içgüdüsü az olduğundan durumu görerek zaten kavrar ve hiç elini sürmez yani motora hiç bulaşmaz.

Motosiklet kullanabilen kadın iyi kadındır.Güçlü kadındır.En becerikli kadındır.Korkusuz kadındır.Tuttuğunu koparan kadındır.Erkekten farkı olmayan kadındır.

Aslında bizim kadınlarımız böyle kadınlar.Malesef biz fazla egemen olduğumuzdan bu kadınlar bunca yıl bu ve benzeri işlerden geri kaldılar.

Kadın elinin hamuruyla erkeğin işine karışmamalı diyen bir neslin doğurduğu kadınlar bunlar.Fazlaca kapatıldılar.Çokça ezildiler.İçlerinde ne cevherlerle ölüp yitip gittiler.

Bizde bu kadınları ezen bir neslin erkekleriyiz.Kadınlar uyandı artık.Farkındalar ve her yerdeler.Hala onlara hamurdu çamurdu deyip laf atmak gafletine düşmemeli,düşülmemeli...

Umarım keyifli geziler yaparsınız.Hakkınızdır.Sizden öncekiler o rüzgarın güzelliğini tadamadan gittiler.Siz tadın ve unutturmayın...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler