Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2. Gezimizde nerelere gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kimler geliyor simdik ? birde eşli gelen olacakmı ?
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Gelirsin bir caresini bul ben izin aldim valla mesai yazmislardi iptal ettirdim zor zahmet konuyu organize edip gelmeseydim eyer herkes kufrederdi valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartaldan cihat kardesim var artci ile gelecek bir arkadasdaha gelecek sanirim

adem ind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150'11
    harita çizme ama şöyle yaparsan iyi olur çünkü ben hiç bi şey anlamadım : 9:30 topkapı buluşma => 9:40 hareket => 10:00 beşiktaş => 11:00 garipçe => mangal => rumeli kavağı => bilmem ne kalesi => ankara kalesi => van kalesi => 23:30 Geri dönüş => 01:42 yatış

---------- Post added at 11:36 ---------- Previous post was at 11:33 ----------

Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelirsin bir caresini bul ben izin aldim valla mesai yazmislardi iptal ettirdim zor zahmet konuyu organize edip gelmeseydim eyer herkes kufrederdi valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Kartaldan cihat kardesim var artci ile gelecek bir arkadasdaha gelecek sanirim
    bide ben gelecem ama artçım çok sert birisi. şöyle bi 20 kişilik mangal MAKİNESİ gibi bi şey olur kendileri
    serdar37100 bunu beğendi.
    Storm 150 > Cbx 250 Twister> Cbf 150'11
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Adem ben senin icin gene harita duzenleyecegim hatta once senle gidip gorecegiz ondansonra grup halinde gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

beşiktaş - ortaköy - bebek - baltalimanı - emirgan - istinye - yeniköy- tarabya - KİREÇBURNU - cayırbası - büyükdere - SARIYER - e dumduz sahil şeridinden gcerek sarıyere girince ilk ısıklardan SAĞ a dönüp rumelikavagı na gideriz oradan garipce ve fener bolgesine gidilecek arkadaslar
    antilop_skul ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF 150'11
    tabi abi hatta gidip bi mangal da yapalım bakalım etler iyi pişiyo mu diye :D
    Hayat ve Ben

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya açıkçası ben sözlümle gelmek isterdim ancak pek eşiyle gelecek olan yok gibi ve o kadar erkeğin ve motorcunun içinde muhabbetten sıkılabilir diye düşünüyorum

arakadaşlar şanslıyız yamur yağmazsa hava 22-24 derece gözüküyor bizim bu taraf sarıyerde 15-17 derece

inşallah arabamızı satıyoruz onu pazara götürmezsem bu pazar gelecek gibiyim =)

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya açıkçası ben sözlümle gelmek isterdim ancak pek eşiyle gelecek olan yok gibi ve o kadar erkeğin ve motorcunun içinde muhabbetten sıkılabilir diye düşünüyorum

arakadaşlar şanslıyız yamur yağmazsa hava 22-24 derece gözüküyor bizim bu taraf sarıyerde 15-17 derece

inşallah arabamızı satıyoruz onu pazara götürmezsem bu pazar gelecek gibiyim =)
    bende gelirsem nişanlımla gelicem
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

biri beni beşiktaştan alsın bende geliyim ne olur

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bebek'ten geçerken bir korna çalın da ben de takılayım konvoya... Şaka bir yana haftasonu lastik almaya gideceğim, büyük ihtimalle Cumartesi. Günler çakışmazsa gelmeyi çok isterim.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Forum kurtlandı yerinde duramıyor..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurtlandı yerinde duramıyor..
    Oturmayami geldiniz kalkin kurtlarinizi dokun takilin pazar gunu sizde

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    serdar benim iş yatar :(

pazartesiye vizeler başlıyor program açıklandı

bide arabayı pazara götürecekmişim babam dedi
    bi dahaki geziye inşallah

kartal uğurmumcu piknik alanı çok güzel göl kenarında deniz bisikleti filanda var hazır mangalda veriyorlar yakılmış bi günde bu tarafa bekliyorum =)

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    dönüş saati kaç olucak? ben ve bi motosikletçi arkadaşım daha var pazar akşamı işe gidicem. en geç akşam 18.00 da evde olup hazırlanıp işe gitmem gerekiyor. siz kaçta dönüş yapacaksınız bellimi ? yoksa ortamın durumuna göremi dönüş yapacaksınız?

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönüş saati kaç olucak? ben ve bi motosikletçi arkadaşım daha var pazar akşamı işe gidicem. en geç akşam 18.00 da evde olup hazırlanıp işe gitmem gerekiyor. siz kaçta dönüş yapacaksınız bellimi ? yoksa ortamın durumuna göremi dönüş yapacaksınız?
    sabah saat 09,30 da bulusup 9,40 gibi hareket edeceğiz yani ortalama o saatlerde evinde olmuş olursunuz sanırım dönüşle ilgili bir şey düşünmedik işin aslı ama yaklaşık 6 saat gibi süre gezimizi tamamlamamıza yetecektir yok yetmez denirse eyer dönüş seferimizi farklı rotalara çizebilirz ama bu gezi 16,00 17,00 civarı dönüş yoluna çıkılmış olacaktır.

cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    adem facebook aç adeem :D geziye katılacak olan veya katılma ihtimali olan kişiler bana özelden facebook profillerini atsınlar facebook da etkinlik açıcam.. evet dönüş saati kaç olucak bence çok durulmasın.. benimde gelme ihtimalim var eğer gelirsem fazla geçe kalamam..
    Hayat Özgürlüktür, Özgürlük İse Tek Teker Üzerinde Gidebilmektir...
    Cadde34 Motosiklet Takımı
    C34MT

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdarcım ben gelirsem bi artçı alacağım bi abim(hocam ;) var o olur bi ihtimal onla geleceğim ama anadolu yakasından bana eşlik edecek kimse yokmu =) tek motor zevkli olmaz =)

bide planı geç saate kalmayacak şekilde yaparsak saat 5-6 gibi en geç biterse benim için pazart trafiği o yorgunlukta hava kararmadan kurtulmak istiyorum =)

ayrıca şu planı bi oturt artık bence =) şuralara şuralara gidilecek rota şu olacak şurada şunu yapacağız herkes yanında şunu bulundursun şu kadar nakit getirsin mangal için o bu deki herkes ona göre hazırlar kendini =)

hava durumu şimdilik olumlu yönde =)
    Kurslarda durdu durdu bu zamana denk geldi . bidahakine kaldı .
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

Motosikleti
    CBF 150'11
    Alıntı cngzhntrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem facebook aç adeem :D geziye katılacak olan veya katılma ihtimali olan kişiler bana özelden facebook profillerini atsınlar facebook da etkinlik açıcam.. evet dönüş saati kaç olucak bence çok durulmasın.. benimde gelme ihtimalim var eğer gelirsem fazla geçe kalamam..
    yav harbiden bu facebook beni çok oyalıyo. bi oturdum mu 3 saat duruyorum yok aman ben almıyım. gezi sensiz olmaz kesin gel bak bekliyoruz.
    Hayat ve Ben

cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Alıntı adem ind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav harbiden bu facebook beni çok oyalıyo. bi oturdum mu 3 saat duruyorum yok aman ben almıyım. gezi sensiz olmaz kesin gel bak bekliyoruz.
    oyalanma fazla :D facebook grubu kurduk sensiz olmuyor :D gelmeye çalışıcam bakalım..
    Hayat Özgürlüktür, Özgürlük İse Tek Teker Üzerinde Gidebilmektir...
    Cadde34 Motosiklet Takımı
    C34MT

Motosikleti
    CBF 150'11
    Alıntı cngzhntrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyalanma fazla :D facebook grubu kurduk sensiz olmuyor :D gelmeye çalışıcam bakalım..
    iyi tamam yarın açayım o zaman
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Konuyu dağıtmayın millet sonra ortalık karısıyor yavaş yavaş gelecek arkadaşlar belli olmaya başlıyor gelmeyecek olanlarda netleştirirse çok iyi olucak aslında

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)