Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2. Gezimizde nerelere gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bu gezimizin esas amacı tanışma yeni bir arkadaşlık ortamı yaratmaktır.

İstanbul’ un az biraz ötesinde Karadeniz’e komşu ama aslında bir o kadar da içinde, Sarıyer’e 6 kilometre uzaklıktaki cennet Garipçe Köyü’ne gidiyoruz bu sefer.. .
    İstanbul’un 8 köyünden biri olan aynı zamanda Karadeniz'e de olanak sağlayan İstanbul’un yanı başındaki bu balıkçı köyüne gitmesi de vakit geçirmesi de son derece keyifli. Olacağını düşünüyorum arkadaşlarla mangal keyfide yapıp güzel enerji depolayacağız .

Gezimizin detayları aşağıdadır.

Buluşma tarihi 31.03.2013 pazar sabah 09.30 Merkez efendi Yeni kapı mevlevihanesi

1. toplanma alanı
    http://maps.google.com/maps?hl=tr&ba...d=0CJUBEPwSMAM

Merkezefendi Mah. Fatih Sultan Mehmet Üniversite Kampüsü, Seyitnizam/İstanbul Zeytinburnu ( Panoroma 1453) arkası Bu adreste saat 09:30 da buluşarak 90:40 civarı hareket etmeyi planlıyoruz

Hareket güzergah ı Mevlevihane önünden başlayıp Topkapı, Çapa Aksaray Eminönü Beşiktaş Sarıyer ve Garipçe köyü ve civarda bulunan görülmesi gereken her yerdir.

2. toplanma alanı

http://maps.google.com/maps?hl=tr&gs...d=0CIoBEPwSMAc
    Beşiktaş İskelesi oraya yakın arkadaşlarımızı da o bölgeden alarak Sarıyer İstikametine devam edilecekdir

Önemli NOt : arkadaşlar garipçe köyü yada yakın civarlarda uygun bir alan bulabilirsek mangal keyfi yapmak istiyoruz bu konuyu hep bir araya geldiğimizde ortak alacağımız kararla netleştirelim istiyoruz.
    Katılacak olan arkadaşlarımıza şimdiden güvenli sürüşler bol eğlenceler diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi hayırlısı umarım güzel gezi olur.
    Gönlümde aranızda olmak var ama şimdiden adımı listeye yazıp ta yanıltmak istemem. Söz verdi mi tutmak gerek. Bir aksilik çıkmazsa İNŞALLAH gelmeyi istiyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    antilop_skul ve serdar37100 bunu beğendiler.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bende duruma göre gelecegim 20 yıldır sarıyerlı oldugumdan oturu gezdire bilirim diye dusunuyorum fakat daha önce dedigim gibi çalısma durumumu baglı ama bi kac yer önere bilrim bi liste yapıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

mangall yapacak yer

( emirgan korusunda mangal yapıla bilir , kireçburnu saihildeki banklarda ( yogunluga göre ) tarabya üstünde çamlık var fakat en son duzenleme yapılıyordu suan nasıl bilmiyorum )

buralar ucretsizdir fakat ücretli olarak gidebileceginiz yer belgrad ormanının arka yuzu .

gezi olarak illaki sarıyer garipçe olacaksa sahilden gidilerek sarıyere gelinir . sarıyerde ilk ısıklardan sağ a dönüp dumduz giderseniz rumelı kavagı görursunuz . rumelı kavagından koc universitesinin yoluna cıkıp saga dogru döndugunuzde garipçe . arkasından rumeli feneri ( rumeli fenerinin orada limanada gidile bilir . ) oradan cıkıp geidiginiz yoldan tabelaları takip ederek kilyos yönüne gidile bilir . orada bi cay bise içilip geri dönebilirsiniz dönerkende bahceköy yoluna girip oradan donun . ( ORMANDA ATEŞ YAKMAK YASAKTIR JANDARMA CEZA KESİYOR 170 KUSUR TL İDİ . ) bikere yapıyoduk tam kesceklerdi amcam orman bolge muduruyardımcısı oldugu ıcın yırttık . bu sekilde guzel gezi yapabilirsiniz veya bahçeköye gitmeyip geri kilyosa döndugunuz yolda madene gidip guzel bogaz manzarası veya sarıyerın tepesine cıkınp havan tepeye o bogazda gördugunuz kocaman karsıya gecen tellerın bulundugu direklerin altına gidip oh taş gibi bogaz manzarasını göre bilirsiniz ( nekadar cok gezcek yer varmıs ya la )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

azıcık karısık olmus affola
    ormankebabi, serdar37100, barodi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bahçeköyde mis gibi göl kenarı dururken başka yer aramaya ne gerek var . Ormanın içi miss gibi
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    bende 3 kişi katılabilirim pazar günü tam net olarak kesin gelirim diyemesemde kendimi ayarlamaya çalışıcam inş.
    serdar37100 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Güzel Güzel fikirlerimiz belirginleşiyor çok güzel bir gün olacak eminiz

[IMG][/IMG]

adem ind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150'11
    abi ne fikri ne belirginleşmesi benim niye hiçbir şeyden haberim yok
    Storm 150 > Cbx 250 Twister> Cbf 150'11
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı adem ind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne fikri ne belirginleşmesi benim niye hiçbir şeyden haberim yok
    e sende sene bır değil sürekli takipci ol akşamları 5 dk giriyorsun adem konuyu oku konuştuklarımızdan farklı birşey yok sen zaten konuyu biliyorsun senle özelden yazışıyoruz numaram da var sende konusuruz

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    serdarcım ben gelirsem bi artçı alacağım bi abim(hocam ;) var o olur bi ihtimal onla geleceğim ama anadolu yakasından bana eşlik edecek kimse yokmu =) tek motor zevkli olmaz =)

bide planı geç saate kalmayacak şekilde yaparsak saat 5-6 gibi en geç biterse benim için pazart trafiği o yorgunlukta hava kararmadan kurtulmak istiyorum =)

ayrıca şu planı bi oturt artık bence =) şuralara şuralara gidilecek rota şu olacak şurada şunu yapacağız herkes yanında şunu bulundursun şu kadar nakit getirsin mangal için o bu deki herkes ona göre hazırlar kendini =)

hava durumu şimdilik olumlu yönde =)

cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    c34mt olarak bende gelmeye çalışacağım gelemezsem size iyi eğlenceler.. tekeriniz düz bassın
    Hayat Özgürlüktür, Özgürlük İse Tek Teker Üzerinde Gidebilmektir...
    Cadde34 Motosiklet Takımı
    C34MT

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdarcım ben gelirsem bi artçı alacağım bi abim(hocam ;) var o olur bi ihtimal onla geleceğim ama anadolu yakasından bana eşlik edecek kimse yokmu =) tek motor zevkli olmaz =)

bide planı geç saate kalmayacak şekilde yaparsak saat 5-6 gibi en geç biterse benim için pazart trafiği o yorgunlukta hava kararmadan kurtulmak istiyorum =)

ayrıca şu planı bi oturt artık bence =) şuralara şuralara gidilecek rota şu olacak şurada şunu yapacağız herkes yanında şunu bulundursun şu kadar nakit getirsin mangal için o bu deki herkes ona göre hazırlar kendini =)

hava durumu şimdilik olumlu yönde =)
    Güzergah yukarıdaki belirttiğim gibi olucah cihat pek değişiklik olmaz fakat garipçe köyüne gittiğimizde o civarda bulunan mangal yakabileceğimiz en uygun yeri bularak orada güzel mangallarımızı yakıp ekmek arası gibi oylen yemeğimizi yiyerek o bölgede bulunan gezilecek yerleri gezeceğiz para konusuna gelince ortalama kişi başı 15.00 tl gibi para tutar diye düşünüyorum alış verişimiz topluca yapıp Garipçe ye geçeriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Arkadaşlar 2. toplanma alanımız beşiktaş bu alandan katılacak arkadaşlarıda aldıktan sonra bir kasap bulup alacaklarımız alıp mangalımızı falan ister tek kullanımlık mangal alabiliriz isterseniz doğanın kendi imkanlarını kullanarak iki taş ile mangalımızı yakarız sadece etlerimizi birde ızgara telimizi alır yolumuza devam ederız en ekonomik şekli nasıl olursa o yola gitmek istiyoruz çünkü harcanan parayı kaç kişi geldiysek bölüşülecektir. benim tahminim 15.00 lirayı geçmez sizlerde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

birde arkadaşlar artık gelecek olanlar yada gelmek isteyenler işlerini netleştirirse çok sevinirim.

Birbirimizi tanıma fırsatımız olucak güzel zaman geçireceğiz eminim

NoScatter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache Rtr 150
    Benim durumları biliyorsun Drumda gelişme olduğu an gelebilirim c34 ekibi

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta başında ilk motorumu aldım ve böyle bir gezi kolluyordum. Aramızda çaylak istemiyoruz demezseniz ben de gelmek isterim

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu ekip usta çaylak ayrımı yapmaz.
    Amaç eğlenmek ve iki teker dostları ile eni arkadaşlıklar kurmak değil mi?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Aynwn bende senden asagi kalir yanim yok bende acemiyim amacimiz yeni arkadaslik yeni dostluk edinmek.
    Guzel uyum saglayacagimiza inaniyorum

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Bilmemiz gerekenler, yanımızda bulundurmamız gerekenler nelerdir acaba? Var mı bu işin olmazsa olmazı? İlk defa grup sürüşüne katılacağım, mazur görün sorularımı

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Kisisel esyaparinizi aliniz guvenli surusunuzu etkilemeyecek sekilde

mangal ve ekipmanlari hepbir araya geldigimizde tekkullanimlik mangal ve iki adet tel izgara alacagiz zaten cok aman aman bir hazirlik yapmayacagiz motosikletlerin dengesini bozmamak icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Kisisel esyaparinizi aliniz guvenli surusunuzu etkilemeyecek sekilde

mangal ve ekipmanlari hepbir araya geldigimizde tekkullanimlik mangal ve iki adet tel izgara alacagiz zaten cok aman aman bir hazirlik yapmayacagiz motosikletlerin dengesini bozmamak icin

adem ind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150'11
    abi neler alacağımıza karar verdik nerden gideceğimize nerede buluşacağımıza karar verdik amaaa oraya gidince nereleri gezeceğimizi nerelere uğrayacağımızın bi planını yapmadık. yani tam olarak bi plan yapalım yoksa karasız kalırız ve ne yapacağımızı da düşünmekten gezemeyiz. yani başı belli sonu da belli olsun. hee adem konuşması kolay diyorsan ki harbiden çok kolay abii allah sana kolaylık versin
    Storm 150 > Cbx 250 Twister> Cbf 150'11
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı adem ind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi neler alacağımıza karar verdik nerden gideceğimize nerede buluşacağımıza karar verdik amaaa oraya gidince nereleri gezeceğimizi nerelere uğrayacağımızın bi planını yapmadık. yani tam olarak bi plan yapalım yoksa karasız kalırız ve ne yapacağımızı da düşünmekten gezemeyiz. yani başı belli sonu da belli olsun. hee adem konuşması kolay diyorsan ki harbiden çok kolay abii allah sana kolaylık versin
    Guzel kardesim yazilari okusana neredene yapacagimiz zaten belli mangal yakilacak yeri belirlesi var onuda mecburen yerinde gorerek yapacagiz biliyorsunki burcok yer milli parklar tarafindan korunmakta durduk yere para cezasi yemeyelim

mehmet meric kardesimin soyledigi yerler ve fener bolgesi gezecegiz bu konuda anlqsilmayan birsey yoktur sanirim harita cizmemi istiyorsaniz onu aksam duzenlerim

zemsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Gelmeyi çok isterdim, foruma yeni katılmış bir acemi olarak, 31 mart son iş günüm olacağından gelemeyeceğim lakin :/

Güzel bir pazar olması dileği ile..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)