Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'dan selam olsun hepinize...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR CLASSIC
    merhaba beyler ve bayanlar, 31 yaşında motor hevesi sardı bünyemi, 1 haftalık bir araştırmadan sonra önce motor başlangıç düzey eğitim alıp hemen akabinde ehliyet kursuna yazılmaya karar verdim, Kısmet ise yarın eğitmenimle ilk görüşmeye gideceğim. Bu arada burası yerimidir bilmiyorum ama kafam çok karışık 10.000 Tl bütçem var, henüz bir motor almadım ama gv-250 ye göz kırpıyorum. her türlü tavsiye ve yardıma açığım...

saygılarımla
    murat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    mrb hosgeldın... egıtım ehlıyet derken ne alacagınıza karar verırsın hocam yakında once tarzını belırlemen gereklı ama ne tur bır motosıklet kullanmayı ıstıyorsun....
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Motosikleti
    boyum 1.81 kilom bu ara 119 ( kısmet yaz sonuna kadar bi 6-7 atarım inş ) bu sebepden ötürü biraz cruiser veya chopper tarzı sanki bana daha uygun olur diye düşünüyorum, yanlışsam düzeltin lütfen, böyle olunca da bütçem ile alabileceğim en iyi makina GV250 gibi görünüyo. siz ne dersiniz ?

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Hosgeldiniz bence mantikli bi tercih yalniz 119 dediginiz kilonuz galiba anlayamadim orayi tekrardan hosgeldiniz mor alinca tekeriniz duz bassin insallah iyi forumlar
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hoşgeldiniz, hayırlı olsun..güzel tercih...biraz daha çıkma ümkanınız olursa shadow kalıbınıza daha güzel gidebilir diye düşünüyorum...

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz, hayırlı olsun..güzel tercih...biraz daha çıkma ümkanınız olursa shadow kalıbınıza daha güzel gidebilir diye düşünüyorum...
    efendim 2-3 lira daha çıkabilirim aslında ama onunda sonu yokki 2-3 daha çıkıyoruz , 1-2 daha olsa başka iyi bir şey çıkıyo.. sahibinden.com da ilanlara bakarken bu mantıkla ilerledim bi baktım harley davidson'lara kadar gelmişim :

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldiniz bence mantikli bi tercih yalniz 119 dediginiz kilonuz galiba anlayamadim orayi tekrardan hosgeldiniz mor alinca tekeriniz duz bassin insallah iyi forumlar
    evet efendim 119 kilom, body sporu ile uğraşıyorum, üzerinize afiyet biraz sınırlarım genişledi bu arada kayseriden yazıyosunuz, hemşeriyiz, kayseri pınarbaşılıyım baba tarafından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)