Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

su altı & Dalgıçlıkla Uğraşan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    selam arkadaşlar sualtıcı scuba yapan varmı bilgi alışverişi için iyi seyirler ve dalışlar

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Zıpkınla balık avı için dalıyorum olurmu???

Tüp hariç tam takım ( zaten tüple yasak )

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Trenox arkadaşımız satılık B.C. ilanı vermişti. O ilgilidir herhalde. Gençken ben de dalardım.
    I'M BACK !!!

neptun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CMAS ** var ama yaklaşık 6 yıldır dalmıyorum , dalamıyorum.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende gözlük, şnorkelle dalıyorum. Olur mu?

Şaka bir yana zıpkıncılara iyice uyuz olmaya başladım. Sözüm meclisten dışarı bazıları katliam yapıyor resmen hele ahtapota dalanlardan burada illallah dedik hayvanın soyunu kuruturcasına avlıyorlar. Ben tekne ile sabahın beşinden akşam hava kararana kadar oda şansım yaver giderse 5-10 kg tutabilirken eleman 70-80 kg banamısın demiyor. Her ay yakalanıyor yine de yapıyor ne olacak cezayı ödesem bile beni kurtarıyor diyor. Bir onlara birde tratacılara
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    biz zıpkına dalmıyoruz egitim ve gezi amaçlı oluyor adanada dalış okulu sahibi ve egitmeniyim silifke taşucu mevkinde bogsakta dalıyoruz temiz diye malesef bizim oralardada ahtopot katliamı oluyor inşallah yavaş yavaş azalır

ayvalık güzel yer geldim ve daldım orada su biraz soguk ama temiz

Alıntı neptun adlı üyeden alıntı
    CMAS ** var ama yaklaşık 6 yıldır dalmıyorum , dalamıyorum.
    nerden aldın ve şu anda nerdesin belirtmemişsiniz

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

Ben istanbulda yaşıyorum .Üniversitede sualtı clubu kurmuştuk o sıralar çanakkalede askeri tesislerde eğitim veren bir hoca vardı( adını hatırlayamadım)
    orada almıştım.Çanakkale , ayvalık , bozcaada taraflarına geziler düzenleyip , dalış yapıyorduk.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Ben ahtapotu sevmem yemem geçimimi balık vurarak ta sağlamıyorum benim vurduğum balık olta balıkçılığı misali 3-5 zevk için dalıyorum yanlış anlaşılmasın

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    teşekürederim sizden ve bizden de bu beklenir doğayı denizi canlıyı seven insan herşeyi sever

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    Ben ahtapotu sevmem yemem geçimimi balık vurarak ta sağlamıyorum benim vurduğum balık olta balıkçılığı misali 3-5 zevk için dalıyorum yanlış anlaşılmasın
    Sözüm meclisten dışarı demiştim zaten tekrar üstüne basarak belirteyim. Boş yere alınmanı istemem. Dalgıç arkadaşlar arasında bu işi adabıyla, gelecek nesilleri düşünerek yapan arkadaşlar da var zaten bu katliamcıları yine siz kendi içinizde eriteceksiniz. Eğitim ve uslanmayanların cezalandırılmasını sağlayarak.

http://zipkinci.com/forum/index.php

Yukarıdaki siteyi ara ara takip ederim çok kaliteli bu işi profesyonelce yapan arkadaşlar var.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 tarafı denizle çevirili ülkede ne dalgıcı arıyosun hocam sen bi kere tek yıldız brove almak için kursa falan gidp sonra kaş ta dalmıştık 2000 2001 senesinde 18 metreye kadar an fazla toplam 3 5 kere başka da o zaman dan beri dalmışlığım yok brövede yok
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Profesiyonel bir dalgıç vardı sanırım sitede,ben de zıpkınla avlanıyorum sayılır mı

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ben de dalarım kavga filan filan olursa her türlü çağırın yani

hey allahım ya şu espiriyi yapıyorum ama valla kendimden utanıyorum şu an puahahahhaha
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    ben ve eşim 2 yıldız dalğıçız.geçen sene yoğunluktan hiç dalamadık bu yaz dalmak istiyoruz artık.fethiye dalış için uygun mu ne dersiniz.ayvalığa gitmekten bıktım artık.aslında kemerde alman gemisinin batığı varmış onu görmek lazım ama daha hiç kemere yolum düşmedi.yazın fethiyeyi tercih ediyorum
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Dalmak için Bozcaadayı listenize alın derim.Görüş mesafesi iyi , temiz , oldukça deniz canlısına rastlama imkanı tanıyan bir yer.Hatta orada pek yerini göstermek istenilmesede 2.dünya savaşı yıllarından kalma bir uçak batığının olduğunu da söylüyorlar.Ayrıca duvar dalışı için uygun yerlerde mevcut.

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    1 yıldız dalıcı
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Ben de arasıra Güney Afrika Cumhuriyeti'n de Büyük Beyaz Köpek Balığı dalışı yaparım...
    Kafes içinde ama olsun...
    Adrenalin yükseltmek isteyen arkadaşlara duyurulur...

Bu iş için Cape Town kıyıları ile Avustralya kıyıları dünyada bir numara...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ben yazın sinop'a gidince tekne ile açılıp balık tutuyorum. ama dalmıyorum. sadace yüzüyorum. o kadar. zıpkın işi ile babam ilgileniyor

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400

bilgi

antalya kemerde eşinizle çok zevk alırsınız ben daldım fransız batıgı ama eskisi kadar içerisinde mermiler kalmamış daha önceleri daha çoktu yinede güzel tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler