Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Arkadaşlar Herkese İyi Akşamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yok
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım. Adım Çağlar İzmir'de yaşıyorum 21 yaşındayım. 6 yaşımdan beri iki tekere biniyorum. En son bundan 4 yıl önce yaptığım kaza dolayısıyla ailem resmen rest çekti. Fakat içimdeki motosiklet hastalığına dur diyemiyorum ve en kısa zamanda motosiklet almak istiyorum. Forumlarda da çok geziyorum, artık bugün üye olup sizlerle de bilgi alışverişi yapmak istedim. Şöyle söyleyeyim kazamı scooter'la yapmıştım ve vitesli motosiklet konusunda çok tecrübem yok. Fakat trafik tecrübem çok olmasada konuya hakimim diyebilirim. Ve artık vitesli motosikletle yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. Tarz olarak ilerde supersport tarzı motor istiyorum. Lakin başlangıç motoru konusunda sıkıntım var. Sizce neyle başlamalıyım? aklımda cbr 125 ya da 250 var. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

Edit: ybr125 ve muadillerini düşünmüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin çağlar , bence iyi bir şey al yani en az cbr 250 gibi bir şey olsun , ehliyet varmı bu arada ?
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Şu an yok
    Hayır hocam b sınıfına sahibim onu da halledicem tabiki uzun bir süreç beni bekliyor..

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    kardeş ehliyet işini halletmeden iki tekerden uzak dur gözünü seviyim... ehliyet ekipman motor bu sıralamayı es geçme

Motosikleti
    Şu an yok
    akanmf: haklısın tabiki güvenlik konusunda masraftan kaçmamak şart. ehliyeti söylemiyorum bile o kesin bişey zaten. peki motosiklet konusunda yardımcı olabilecek, benim gibi baslayıp şu an büyük motor kullanan yokmu. Görüşlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler