Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hepinize merhaba,

Ben Derya Güngör. Uzun zamandır forumun takipçisiyim ancak yazmak bugüne kısmetmiş.

Motosiklet aşığıyım, ancak eğitim ve güvenlik konularında daha çok yol almamız gerektiğine inanıyorum. Motorcunun asla 'tam olduğunu' farzetmemesi gerektiğine inananlardanım, başımıza bir iş geldiğinde sonradan 'hatalı karşı taraftı' demenin bomboş bir laf olduğunun farkına varabilecek insanlar olabileceğimize de inanmak istiyorum.

Dilerim bir gün 16 yaşındaki çocuğun da okuluna 50 cc'lik motoruyla gittiği, 60 yaşındaki amcanın da eşini arkasına alıp motoruyla küçük bir tura çıktığı, hiçbir araç sürücüsünün motorcuları düşman bellemediği, az trafikli, temiz havalı ve medeni kentlerde yaşıyor oluruz.

Sevgiler
    KIVIRCIK45 ve haojin2005 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hoşgeldiniz

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldiniz..

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    foruma hosgeldiniz nerde o gunler :(
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Hoşgeldiniz.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Arif46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hoşgeldiniz ne güzel hayal bunlar bi an hayal ettim ne güzel olur diye ama biz o hayallerin gerçek olduğunu görürmüyüz yada bi gün gerçek olurmu orasını bilemem işte...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

bide kullandığınız motor, nerden katıldığınız, işiniz ve yaşınızıda yazarsanız forum kuralları gereği tanımamız daha kolay olur diye düşünüyorum... iyi sürüşler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler