Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Merhaba bir SS ci daha :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    2. el temiz bir cbf 150 bak, kafan rahat etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    kardeş bende senle aynı durumdayım uzun süre araştırmalarım sonucunda rtr 150 nin titreşimini pek dert edilmeyecek seviyede olması nedeniyle ve 2012 modelinin gri rengini çok beğenmem
    sebebiyle Rtr 150 ye karar verdim çok kaliteli cbf ve ybr dan seri yakıtı ybr le aynı neredeyse gücünden gelen yüksek devirde titreişimi var.Allah izin verirse bunu almayı düşünüyorum.
    Eğer Commuter alırsam bunu alıcam.
    Fakat Chopper da kafama yatmıyo değil araştırmalarım sonucunda bana en uygun ve fiyat performan açısından iyi bir motor olan Keeway Superlıght 150 modelini gördüm bu motora hayranım.
    Gerçekten bakan bidaha kapıyor.Çok tatlı bir motor.Bunada bakmanı sonra karar vermeni tavsiye ederim.Gerçekten gözardı edilecek bir motor değil.

BarışKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok ama ileride 1000 RR :)
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el temiz bir cbf 150 bak, kafan rahat etsin
    cbf 150lerde fena değil hoşuma gitti ama gidonu yüksek SS tarzı gidonlar hoşuma gidiyor çokta sorun değil ama aklıma yatarsa alırım
    yorum için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bende senle aynı durumdayım uzun süre araştırmalarım sonucunda rtr 150 nin titreşimini pek dert edilmeyecek seviyede olması nedeniyle ve 2012 modelinin gri rengini çok beğenmem
    sebebiyle Rtr 150 ye karar verdim çok kaliteli cbf ve ybr dan seri yakıtı ybr le aynı neredeyse gücünden gelen yüksek devirde titreişimi var.Allah izin verirse bunu almayı düşünüyorum.
    Fakat Chopper da kafama yatmıyo değil araştırmalarım sonucunda bana en uygun ve fiyat performan açısından iyi bir motor olan Keeway Superlıght 150 modelini gördüm bu motora hayranım.
    Gerçekten bakan bidaha kapıyor.Çok tatlı bir motor.Bunada bakmanı sonra karar vermeni tavsiye ederim.Gerçekten gözardı edilecek bir motor değil.
    Evet benimde hoşuma gitmedi değil kardeş ama koca kafalı olması biraz uzaklaştrdı beni pek hoşuma gitmedi ama olmaz da değil güzel motor iyi de diyorlar.
    Chopper düşünmüyorum kardeş SS den yana olduğum için pek tarzım değil ama güzel motor tavsiyen için sağol.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 ay önceki halim gibisin,konuyu açan arkadaşa gelince benim de tarzım ss ve cruiserdı.Cruiser'a aşık olmamı sağlayan Kuba Superlight 150'di.Ama elektrik aksamında bir sürü sorun yaşaması,Cruiser'ın doğasına aykırı derecede düşük gücü ve kalitesizliği yüzünden vazgeçtim,en az 1 ay araştırdım.Tipe gelirsek tipi gerçekten 10 numara bu arada Keeway değil Kuba adıyla mat renkte satılıyor artık.Kısacası kullanıcıları gerçekten memnun değil,memnun da o paraya memnun,gerçekte memnun değil alıp güvenle binemezsin.Ayrıca sana önerim ilk motor olacağından ss olmasın,düşürme riskine karşılık.Ama illa ss dersen bence başlangıç için Yzf 125,cbr 250 dir.Cbr 125 başlangıç gibi gelmiyor,niye yzf geliyor gücünden ötürü değil ama çok agresif ve oturması ss olduğu için aslında o da güç açısından bir ss değil.Fiyatları aynıdır zevklere göre seçim yapar alacak insan.Benim de 10.000 param olsa ss ile başlayacak olsam tercihim Yzf olurdu veya cbr 250.Ama düşürme riskine ve kullanılabilitesine göre cevap vereceğim bence rtr 150 olmadı ybr 125 al.Çinlilere bakma.Ayrıca Keeway 150 yi araştıran arkadaş biraz daha araştırıp Regal Raptor Spyder 250 veya Daytona 250'ye bakabilir.En azından daha güven verici bir marka.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Motosikleti
    Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 ay önceki halim gibisin,konuyu açan arkadaşa gelince benim de tarzım ss ve cruiserdı.Cruiser'a aşık olmamı sağlayan Kuba Superlight 150'di.Ama elektrik aksamında bir sürü sorun yaşaması,Cruiser'ın doğasına aykırı derecede düşük gücü ve kalitesizliği yüzünden vazgeçtim,en az 1 ay araştırdım.Tipe gelirsek tipi gerçekten 10 numara bu arada Keeway değil Kuba adıyla mat renkte satılıyor artık.Kısacası kullanıcıları gerçekten memnun değil,memnun da o paraya memnun,gerçekte memnun değil alıp güvenle binemezsin.Ayrıca sana önerim ilk motor olacağından ss olmasın,düşürme riskine karşılık.Ama illa ss dersen bence başlangıç için Yzf 125,cbr 250 dir.Cbr 125 başlangıç gibi gelmiyor,niye yzf geliyor gücünden ötürü değil ama çok agresif ve oturması ss olduğu için aslında o da güç açısından bir ss değil.Fiyatları aynıdır zevklere göre seçim yapar alacak insan.Benim de 10.000 param olsa ss ile başlayacak olsam tercihim Yzf olurdu veya cbr 250.Ama düşürme riskine ve kullanılabilitesine göre cevap vereceğim bence rtr 150 olmadı ybr 125 al.Çinlilere bakma.Ayrıca Keeway 150 yi araştıran arkadaş biraz daha araştırıp Regal Raptor Spyder 250 veya Daytona 250'ye bakabilir.En azından daha güven verici bir marka.
    Önerdiğiniz motor güzel ama bütçem başlangıç için en fazla 4-5bin o nedenle bu yzfleri beğendiğim halde tercih etmiyorum. bu fiyata da seçenek azalıyor rtr 150 ybr 125 ve bu sınıf motorlar oluyor ama yeni önerilere de açığım tavsiyelernzi beklerim yinede bütçeye göre.

SS tarzı baktığım için Regal Raptor Spyder 250 veya Daytona 250 hoşuma gitmedi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Şiddetle CBF 150 tavsiye ederim.Kullanmaktayım geçiş motoru ve öğrenmek için çok iyi,yakıt desen zaten ayrı bi dünya

Motosikleti
    Sağolun benim için önemli olanlar titreşimi 2 kişi varken çekişi hızı ve tabi bütçe konusu. Bu konuda bilgi verirmisiniz ?

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman tekrar söylüyeyim 2.el Cbr 125 veya Rtr 150 bakmanı tavsiye ederim.Rtr'de çok büyük titreşim olmadığını söylüyorlar.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Motosikleti
    Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman tekrar söylüyeyim 2.el Cbr 125 veya Rtr 150 bakmanı tavsiye ederim.Rtr'de çok büyük titreşim olmadığını söylüyorlar.
    Büyük ihtimalle öyle olucak gözüküyor ama bi konuda gücü çekişi seriliği önemli.

Motosikleti
    BMW nin çakması ama kalitesi nasıldır sizce kullanan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9015790/detay/

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı BarışKB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW nin çakması ama kalitesi nasıldır sizce kullanan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9015790/detay/
    Barış kardeşim anladıgıma göre sen motorda görünüş ve performansa önem veriyorsun.Bende Tam sana göre 2012 model ninja250r motor var.Türkiyede Tek motor full + full. 0 542 361 14 84 Cep telefonumu ararsan sana yardımcı olabilirim

Motosikleti
    Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış kardeşim anladıgıma göre sen motorda görünüş ve performansa önem veriyorsun.Bende Tam sana göre 2012 model ninja250r motor var.Türkiyede Tek motor full + full. 0 542 361 14 84 Cep telefonumu ararsan sana yardımcı olabilirim
    Evet aynen öyle kardeş ama bütçe sorun 4-5binden fazla veremem başlangıç motoruna Ninha 250 R yi o fiyata vericekseniz kabul.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler