Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar Erzurum'dan herkese

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar. Ben Erzurum'da yaşıyorum önümüzdeki yaz için motosiklet almayı düşünüyorum nasipte yarın ki ehliyet sınavıyla ehliyetimi de aldım. Tecrübeye gelecek olursak yamaha virajı ve Çin yapımı bir motosikletle tecrübem oldu. Bana eğitim veren hoca sürüşüm konusunda iyi söyledi. Fazla uzatmayalım benim kilo 85 boy 1,75 ve max 250 cclik supersport tarzı motor almayı düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 10000 sizin bana uygun olarak önerileriniz nedir? Gt 250r cbr250-125 hangisini önerirsiniz? Gt250r o parayı haketmiyor diyorlar! Son bir konu Erzurum da sadece kanuni nin bayi ve servisi var

Biraz uzun oldu affınıza sığınıyorum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoşgedin arkadaşım. 2013 ninja veya cbr 250 r tavsiye ederim.
    mimar2125 bunu beğendi.

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    gt250r uzerine motor yok suan icin o kategoride

ozellikle sifir alacaksan kesinlikle gt250r al hem tek servisi olanda kanuni imis kafan rahat rahat binersin
    mimar2125 bunu beğendi.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    honda cbr 250R almanı tavsiye ederim.
    mimar2125 bunu beğendi.
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Hoşgeldin bende Erzincandayım maalesef doğu bölgelerinde doğru düzgün servis yok. Motor alırsan yağ değişimi, balata değişimi tarzı şeyleri kendin yapmanı tavsiye ederim motosikletçilerden iyi yapacağına eminim ben öyle yapıyorum.
    mimar2125 bunu beğendi.
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250r uzerine motor yok suan icin o kategoride

ozellikle sifir alacaksan kesinlikle gt250r al hem tek servisi olanda kanuni imis kafan rahat rahat binersin

Evet sıfır almayı planlıyorum sevgili KEOS. GT250R yakıt olarak nasıl peki? CBR250R daha mı az yakıyor? Beni GT250R ye yaklaştıran en önemli etmen servis ve bayisinin olması hakkaten çok kararsızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

öncelikle herkese teşekkürler verdiği cevaplardan dolayı. İsmim Taner yukarda yazmayı unutmuşum . Altın elbiseli adam ın CBR250R hakkındaki videosunu izledim CBR250R kendi kategorisinde belki en hızlısı değildir ama işçilik olarak en iyisidir diyordu. Peki sıfır alırsam şayet ne kadar servis ihtiyacım duyarım. servisinin erzurumda olmaması büyük bir sıkıntı olur mu bana eğer olursa GT250R ye yöneleceğim. Bu arada bahsettiğim ehliyet sınavlarını da verdim. Hayırlısıyla yakında ehliyet cebimde olacak inş

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldin.
    mimar2125 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin.

Hoşbulduk sağolasın

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8804785/detay/

Rutin işlemlerini kendin yapabilirsin zaten, ya da diğer servisler yapabilir...

ilandaki motor benim motorum...ama sanırım gelecek sezon için düşünüyosun...

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Alıntı mimar2125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sıfır almayı planlıyorum sevgili KEOS. GT250R yakıt olarak nasıl peki? CBR250R daha mı az yakıyor? Beni GT250R ye yaklaştıran en önemli etmen servis ve bayisinin olması hakkaten çok kararsızım[COLOR="Silver"]
    cbr ile gtr arasinda yakit olarak 100 kmde 0,5 litre kadar fark olur cbr daha az yakiyor ama performans ve motorun tipi olarak gtr daha onde

ayrica gtr sportif surus pozisyonuna sahipken cbr dik rahat bir oturma poziysonuna sahip bunlarida goz onune almak lazim

servis isine gelicek olursak sifir motor alacaksan serviste yaptirmazsan bakimini direk duser garantiden hic acimalari yoktur yani servise goturemeyecegin markanin

sifir motorunu alma git ikinci el garantisiz olanini al hem daha az odemis olursun hemde servis icin 500 km yol yapmak zorunda kalmazsin

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8804785/detay/

Rutin işlemlerini kendin yapabilirsin zaten, ya da diğer servisler yapabilir...

ilandaki motor benim motorum...ama sanırım gelecek sezon için düşünüyosun...
    evet malum Erzurum da Kış mevsimi geldi alsam bile şurada bineceğim 1 bilemedin 1,5 aydır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Teşekkürler öncelikle, İkinci el almanın dediğin gibi avantajları var fakat elimde birikmiş bir para yok almışken sıfır alayım kredi kartına taksit yaptırayım 3-5 sene neyse artık kullanayım niyetindeyim. söylediklerine göre sıfır alırsam şayet Gt250R almam gerekecek yoksa sürekli bakım için gidip gelemem zaten kamu da çalıştığım için izin alma imkanım da olur mu bilmem. verdiğin bilgiler için sağol

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mimar2125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet malum Erzurum da Kış mevsimi geldi alsam bile şurada bineceğim 1 bilemedin 1,5 aydır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Teşekkürler öncelikle, İkinci el almanın dediğin gibi avantajları var fakat elimde birikmiş bir para yok almışken sıfır alayım kredi kartına taksit yaptırayım 3-5 sene neyse artık kullanayım niyetindeyim. söylediklerine göre sıfır alırsam şayet Gt250R almam gerekecek yoksa sürekli bakım için gidip gelemem zaten kamu da çalıştığım için izin alma imkanım da olur mu bilmem. verdiğin bilgiler için sağol
    üstad genelleme yapılırsa kimse zorunluluklar dışında motoruna 3-5 sene binmiyo..ilk motor sana hangi motorun sana uygun olduğu konusunda karar vermen için bir deneme tahtası bir bakıma...onun için uzun süre binerim mantığı fazla işlemiyo...ben bir tam cruiser sevdalısı iken, cbr 250 r alıp en uygun motorun enduro olduğuna karar verdim
    mimar2125 bunu beğendi.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad genelleme yapılırsa kimse zorunluluklar dışında motoruna 3-5 sene binmiyo..ilk motor sana hangi motorun sana uygun olduğu konusunda karar vermen için bir deneme tahtası bir bakıma...onun için uzun süre binerim mantığı fazla işlemiyo...ben bir tam cruiser sevdalısı iken, cbr 250 r alıp en uygun motorun enduro olduğuna karar verdim

haklısın chopper tarız bir motora bindim o da fena değildi hani hoşuma gitmedi desem yalan olur denemek lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)