Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir / Bergama'dan selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar eski üye olmama rağmen hiç aktif değildim ve dengesiz birkaç yorumum olmuş hatta okuduğumda şaşırdım bunu benmi yazdım diye ama neyse eskiyi bırakalım ve hatta forumdaki başta adminlerim ve saygı değer abilerimden herkezden özür dilerim o zamanın dengesiz yorumlarından şimdi 24 yaşındayım 2 yıllık üniversite mezunuyum (otomotiv teknikerliği) ve açık öğretimden işletmeye başladım.
    Motosiklet deneyimlerim : YBR125 (2005-2010) , Crpton 110 (2006-2012) ve arkadaşlarımın değişik marka birçok motosikleti (özellikle mz301 , jawa 250 , jawa 350 )
    Şimdi yine bi motosiklet bakıyorum özellikle kırsal bölgede yaşadığımız için yamaha Wr125 yada Xt125 gibi birşeyler düşünüyorum.İleriki zamanlarda güzel bi işim ve param olursa nedense çok hoşuma giden Ninja250 , Er-6n , xj6 gibi az yakıtlı modeller düşünüyorum kendimi bayağı anlattım sanırım yinede her türlü eski gönderilerim olsun herşeye eleştiri ve sorularınıza açığım özellikle kendi bölümüm olan otomotiv hakkında tabi motosiklet ile de büyük araştırmalar yapıyorum ve size eski motorum olan modidfiyeli Ybr125 imin bazı fotoğraflarını göstermek istiyorum:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eski üye olsanda genede hoşgeldin

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Dengesiz bi iki yorumun olduysa o burdaki dengeden kaynaklanıyodur.Bergamada çok bilinçsiz (apaçhi) motorcu var.Genelde cub tarzı motor revaşta.Umarım bilinçsiz bergama ruhu yoktur motor kullanışında.Hoşgeldin.

yok kardeşim ben yinede özür dilerim ama daha kendimi bile tanıtmamışım dedim tanıtayım bergama olayına gelirsek evet apaçi çok çevremizde ben nispeten daha bilinçliyim hatta ilk ybrmi aldığımda 2005 yılında o zamn 200 lira civarında sağlam ve tanınmış markalı kask almıştım mont olarak bi arkadaştan hediye gelmişti hatta bi ara abartıp uzun yola arkadaşın eski kay kay dizliklerini falan takıyordum :D

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Yuvana hoşgeldin
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

yf304 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    ybr motorun qerçekten qüzelmiş,şimdi ybr 250 yakışır artık sana
    SARI BUSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)