Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba,ben alper

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    selam arkadaşlar,siteye yeni üye oldum ve kendimi kısaca tanıtmak istedim.karadenizliyim(trabzon doğumlu,baba memleketi ordu,ailemin yaşadığı yer ise, samsun ).çocukluğumdan beri hep bir motorum olsun istiyordum ama çeşitli engeller yüzünden(en büyük engel annem di) ancak 15 mart 2012 de bir motor sahibi oldum(asya ghost 350cc).a2 ehliytimi alış tarihim 1993.
    motoru cuma günü aldım ve müsait bir yere çektirdim.cumartesi motoru bir arkadaşa uygun bir yere getirtirdim.cumartesi motoru kullanmaya başladım.bu güne kadar 160 km yapmışım.ama işim ve hava şartlarından dolayı hafta içi kullanma imkanım olmuyor.bu arada ben motosiklet kullanmayı bilmiyorum.ehliyet sınavında bile motordan düşmüştüm
    motorumu alınca ilk iş olarak,dizlik,sırtlık,eldiven ve kask aldım.beni tanıyanlar benimle güya kafa buldular, bu kıyafetleri egiyince.ben de, beni düşersem hayatta tutacak tek şeyin bu elemanların olduğunu söyleyip durdum.motoru aldığımda 5000km civarındaydı. hafta içi gidip bakım yaptırdım. şu an için yapılacak bir şey kalmadı.dört gözle hafta sonu havanın açık olmasını bekliyorum.denizli de yaşıyorum.
    görüşmek,buluşmak üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoşgeldin arkadaşım

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    aramıza hoşgeldiniz umarım paylaşımcı olursunuz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    hoşbulduk.elimden geldiğince katılmaya devam edeceğim

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hoşgeldiniz.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    mondial 150 mc
    hoşgeldiniz abi.
    Bu arada da motorunda hyırlı olsun 93 yılında ehliyet alıp 2012 faaliyete geçirmek güzel...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Aramıza hoşgeldiniz, fahri bir Samsun'lu olarak çok sevindim motor sahibi olmanıza....
    Kazasız belasız sürşler dilerim.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Alper aramıza hoşgeldin , Denizli motosiklet aşıkları klübümüze üye olmanı tavsiye ediyorum kardeşim , sürekli sistemde olan değerli arkadaşlarımız var , onlarla bilgi alışverişinde bulunarak vakit geçirebilirsin , Ben de Denizli'deyim ve RR 250 spyder'ım var , merak ettiğin herhangi bir sorun olduğunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım , seninle dalga geçenlere de hiç cevap verme , en güzel cevap kaskını taktıktan sonta güneş vizörünü açarak yola devam etmektir , zira yolda herkes seni polis sanıp yavaşlıyor tecrübemle sabit...

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    teşekkür ederim.görüşmek,tanışmak üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

ne yaparsın ancaaaa fırsat oldu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)