Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Vosvosum Değerindeki Motosiklet ve koruma ekipmanlarıyla birlikte takas edilir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Vosvosumu değerinde çinli olmuyan bir motosiklet ve koruma ekipmanlarıyla takas etmek istiyorum. ilgilenen arkadaşlar için vosvosumun ilanı 44400419 ordan telden ulaşabilirler bana.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    çok hastası var bu tosbaların
    temiz toplu olanlar çok beklemez satılır o nedenle takasa kalmayabilir
    birkaç cabrio var buralarda hatunlar bayılıyor onlara

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Offff yaaauuuu çok seviyorum bu aleti. Fotolardan anlaşıldığı kadarıyla sıkı bi vosvos hayranı gibi duruyorsun
    Motorumun kredisi bitmiş olsaydı talip olurdum hocam bu arabaya. Sıkı bi pazarlıklada kapatırdık 5.000 e
    Umarım kıymetini bilecek birisine gider vosvosun
    Motosikletli Kaplumbağa...

Isaac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yayayayayaya.....
    Yanlış anlaşılmayacağını umarak aracın fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Saygılar.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok hastası var bu tosbaların
    temiz toplu olanlar çok beklemez satılır o nedenle takasa kalmayabilir
    birkaç cabrio var buralarda hatunlar bayılıyor onlara

artık motosiklet hayalim gerçekleşsin istiyorum... Bakalım hayırlısı ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:17 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offff yaaauuuu çok seviyorum bu aleti. Fotolardan anlaşıldığı kadarıyla sıkı bi vosvos hayranı gibi duruyorsun
    Motorumun kredisi bitmiş olsaydı talip olurdum hocam bu arabaya. Sıkı bi pazarlıklada kapatırdık 5.000 e
    Umarım kıymetini bilecek birisine gider vosvosun
    Sende benden geri kalmıyorsun hani Baya seviyorsun vosvosu ;) face kullanıyorsan eğer VosVosGaRaJ isimli sayfama gel hocam vosvos alana kadar etkinliklerimize katılırsın ;) www.facebook.com/VWGARAJ burayıda tıklıyarak ulaşabilirsin ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:22 ----------

Alıntı Isaac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılmayacağını umarak aracın fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Saygılar.
    Hayır hocam yanlış anlaşılacak bir durum yokki sizin değerlendirmeniz o... Fiyatı aslında emsallerine göre çok çok ucuz
    Bir garip yolcu...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende benden geri kalmıyorsun hani Baya seviyorsun vosvosu ;) face kullanıyorsan eğer VosVosGaRaJ isimli sayfama gel hocam vosvos alana kadar etkinliklerimize katılırsın ;) www.facebook.com/VWGARAJ burayıda tıklıyarak ulaşabilirsin ;)[COLOR="Silver"]
    Ouu motorla katılabiliyorsam alırsanız aranıza gelirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

ooouuu çok iyi yau bizimde motosiklet grubumuz var ismini garaj koyduk motosiklete geçince gelirsin bizim gruba oda garaj buda garaj yabancılık çekmezsin

Daha dün yolda bi vosvosçuyla karşılaştım arkadan geldi selam verdi bana bende selamladım çok hoştu
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ouu motorla katılabiliyorsam alırsanız aranıza gelirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

ooouuu çok iyi yau bizimde motosiklet grubumuz var ismini garaj koyduk motosiklete geçince gelirsin bizim gruba oda garaj buda garaj yabancılık çekmezsin

Daha dün yolda bi vosvosçuyla karşılaştım arkadan geldi selam verdi bana bende selamladım çok hoştu
    Tabiki hayırlısı ile motosiklet alır almaz soluğu alırım sizin garajda
    Bir garip yolcu...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Son hurda indiriminden sonra ortalıkta Vosvos kalmadığı için fiyatı gayet normal. Eger göründüğü kadar temiz ise hatta ucuz bile sayılabilir. Yürüyeni ve motorundan bahsediyorum.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Fiyat hakkında yorum yapılmasını her zaman çok yanlış bulmuşumdur. Malın sahibi kendi istediği fiyatı yazmış zaten. Alacaksanız pazarlığınızı yaparsınız, almayacaksanız ne gerek var "fiyat pahalı" demeye.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    anaaaam yerim ben onu
    Bende çok seviyorum bu aletleri nakitim olsa hiç kaçırmam alırdım..
    Sonra direk tavanı kesip alçaltırım
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hastasıyım bu arabaların..temizde duruyor... ama önümde askerlik olduğundan başka bir bahara erteliyorum..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Sami abiiiiii... Satıyo musun biriciği ?
    Hiç konusuda geçmedi, ne ara karar verdin abi?
    Alan inş MT'den biri olur..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sami abiiiiii... Satıyo musun biriciği ?
    Hiç konusuda geçmedi, ne ara karar verdin abi?
    Alan inş MT'den biri olur..

Ehh kışın vos yazın motosiklet ikiside vaz geçilmez tutkum biliyorsun. Rabbim nasip ederde birgün zengn olursam her ikisinide alır koyarım kapımın önüne

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat hakkında yorum yapılmasını her zaman çok yanlış bulmuşumdur. Malın sahibi kendi istediği fiyatı yazmış zaten. Alacaksanız pazarlığınızı yaparsınız, almayacaksanız ne gerek var "fiyat pahalı" demeye.
    Hocam çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinize katılıyorum. Zaten fiyatını düşük tuttum vosvoslardan gerçekten anlıyan bunu hemen farkeder...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:51 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hastasıyım bu arabaların..temizde duruyor... ama önümde askerlik olduğundan başka bir bahara erteliyorum..
    Sen inşaallah git gel askere. Almaya karar verdiğindede beraber bakar istediğin gibi güzel temiz bir vosvos alırız
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    FZR 600
    Selam hocam vosvosuna ne kadar değer biçiyosun. Sonuçta değerinde bir motor istiyosundur.
    hayallerle yaşamak varya bitiriyor beni be... :farao:

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı kartal1439 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam hocam vosvosuna ne kadar değer biçiyosun. Sonuçta değerinde bir motor istiyosundur.
    Hocam 5750tl yazdım satış ilanlarınada... 44400419 sahibinden comdaki ilan numarası bütün fotolarınada bakabilirsiniz ordan.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Yayayayayaya.....
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn.bobber,
    Alıcı değilim. Fakat alıcıları uyarmak da bir görev. Size göre fiyat normal olabilir fakat bence, yani benim "VosVos"dan anladığım kadarıyla hangi aracın ne fiyatlara ne hale getirilebileceğini bildiğim için gönül rahatlığıyla söylebilirim. "Fiyat çok uygun aman ne güzelmiş" denilmesinden gocunulmuyorsa, eleştiriden de gocunulmamalı ki zaten Sn.dionysos06 da gocunmadığı göstermiş.

Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı
    Hocam çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinize katılıyorum. Zaten fiyatını düşük tuttum vosvoslardan gerçekten anlıyan bunu hemen farkeder..
    Sn.dionysos06,
    Merak etmeyin az da olsa kıt bilgimle anlayabildiğim kadarıyla düşüncemi söyledim. Böyle laf arasında bir şeyler ima etmeye gerek olduğunu sanmıyorum.

Hayırlı satışlar.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Sn.bobber,
    Alıcı değilim. Fakat alıcıları uyarmak da bir görev. Size göre fiyat normal olabilir fakat bence, yani benim "VosVos"dan anladığım kadarıyla hangi aracın ne fiyatlara ne hale getirilebileceğini bildiğim için gönül rahatlığıyla söylebilirim. "Fiyat çok uygun aman ne güzelmiş" denilmesinden gocunulmuyorsa, eleştiriden de gocunulmamalı ki zaten Sn.dionysos06 da gocunmadığı göstermiş.

Sn.dionysos06,
    Merak etmeyin az da olsa kıt bilgimle anlayabildiğim kadarıyla düşüncemi söyledim. Böyle laf arasında bir şeyler ima etmeye gerek olduğunu sanmıyorum.

Hayırlı satışlar.

Hocam alıcıları uyarmak görev demişsiniz peki size soruyorum siz neye istinaden uyarıyorsunuz ve pahalı olduğunu düşünüyorsunuz? Buyurun uyarınızı yapın bende sahibi olarak hiç vosvosuma binmemiş uzaktan görmüş ne şanzumanı ne motoru hakkında bilgi sahibi olan birinden öğrenmiş olayım...
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çok almak istedim bu arabalardan...
    bir türlü nasip olmadı almak...
    hayırlı satışlar dilerim sana...
    inşaAllah gönlüne göre olur herşey...

Motosikleti
    Yayayayayaya.....
    Bir kez motoru ne seviyede iyi olursa olsun "tamamen" orjinal olmadıktan sonra 1200'ün 1303'den daha yüksek fiyatlı olması beklenemez. -İstisnaları dışında bırakıyorum-
    1200'lerin aska stop lamba kapakları daha incedir. Fakat sizin aracınızdakiler 1303'lerde bulunan versiyondan. O zaman ya orjinal çamurluklar kapakların oturması için işlemden geçirilmiş ya da yeni versiyonunki ile değiştirilmiş.
    Yine 1200'lerde sağ tarafta ayna bulunmaz. Hatta yanılmıyorsam 1303'lerde de öyledir. Daha sonradan takılmıştır büyük bir çoğunluğu.
    Aracınızın pedalları orjinal değil ve kaput üzerinde çürükler var.
    Ayrıca ön tamponda ışıl ışıl bir temizlikte ve düzgünlükte değil.

Bakınız, bunları sadece siz sordunuz diye yazdım. Bunların toplamı ne kadar eder bilmiyorum fakat tahminim çok yüksek olmadığıdır fakat yine de sizin dediğiniz "gerçekten anlayan" VosVos'çuların dikkat edeceği şeylerdir.

Aracınıza çok özen göstermiş temiz kullanmış olabilirsiniz zaten döşemeleriniz oldukça temiz görünüyor. Ayrıca üzerinde orjinal olduğunu düşündüğüm bir teyp olması da olumlu bir faktör.

Fakat dediğim gibi motoru ve şanzımanı 0(sıfır) olmadıktan sonra o fiyatları etmeyeceğini hala düşünüyorum.

Tartışma yaratmak ya da kimseye bir şey öğretmek gibi bir niyetim yok. Kişisel tartışmalardan da kaçınırsak boşu boşuna gerginlik yaratmayız diye düşünüyorum.

Hayırlı satışlar.

Sn.bobber,

Sn.dionysos06,

Hayırlı satışlar.
    vazgeçtim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)