Merhaba,

İstanbul/Üsküdar'dan yazıyorum. 2018/Mayıs'a kadar garantisi devam etmektedir. Şuan 14.600 civarında bir kmsi vardır. 15 bin bakımları Spormoto Kadıköy'de yapılmıştır. 2 bin km önce Diablo Rosso 2 takılmıştır. Yine Spormoto'dan 700 civarı bir fiyata comfort sele alınmıştır.

Ufak bir sola yatması vardır. Bu sebeple gözle zor tespit edilecekte olsa çizikler mevcuttur. İsteyene fotoğraflarıyla gösterilir. Sol aynam yattığı için çatlak. Yanında yedek anahtarı ve KTM'nin kendi çantası verilecektir.

Satma nedenime gelecek olursak, uzun yola çıkmak istiyorum. Fakat yarış motoruyla konfor konusunda sıkıntılar yaşayacağım için çıkmakta kendimi ikna edemiyorum.

Özelden iletişime geçerseniz numaramı verip uygun saatlerde motorumu görebilirsiniz. Fotoğraflarını gösterebilirim.

Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Bu modellerle eşdeğer özellikli maxi-scooterlarla takas isteyen arkadaşlarda modeli, yapım yılını ve kmsini belirtip iletişime geçebilir. Maxi-scooterlar hakkında pek bilgi sahibim olmadığı için öncelik olarak başlıkta yazan modelleri yazdım