Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

42 KM'de 0 dan farksız HERO HUNK-satılık-takaslık--r25 veya ninja 250 sl ile

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru bayiden eve getirdik ve birkaç tur attık 42 kmde o şekilde yapıldı
    cc yükseltmek için satıyorum - sadece uygun fiyatlı ninja 250 SL ve yamaha R25 ile takas düşünülür
    0 dan tek farkı 42 km olması-plakası açık istediğiniz yerden sorgulatabilir,istediğiniz ustayı getirip gösterebilirsiniz
    Haziran 2017 sonu satın aldık temmuz 2017 başında trafiğe çıktı -5 yıl garantisi var
    bayiden alırken ekstra motor koruma takozu taktırdık ve ön,arka frenlerin ikiside disk yaptırıldı
    motorlu taşıtlar vergiside ödendi-plaka ruhsat çıkartıldı
    benim gibi bayiden alırsanız ekstra olarak plaka+ruhsat+trafik sigortası 750 tl civarı masrafınız olacak buna ek olarak frenlerin disk yapılması ve koruma takozları içinde 300-350 tl gibi bir masrafınız olacak
    alıcısına hayırlı olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hero-42-km-de-0-dan-farksiz-470085161/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Hocam çok sürmüşsünüz ayrılmak zor olsa gerek
    yeditepely ve berkturan19 bunu beğendiler.

Alıntı AlpAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok sürmüşsünüz ayrılmak zor olsa gerek
    Gece gece )

Motosikleti
    R25
    Bayinin biri plaka ruhsat kask kilit ön ve arka disk olarak zaten 6000 tl ye veriyor, kaldıki taksitte yapıyordur, sen kalkmışsın plaka ruhsat sigorta 750 civarı diyorsun, hadi plaka ruhsatı geçtim sigortanın alıcıya ne faydası var be adam, motoru satınca gidip paranı alacaksın zaten sigortadan..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:23 ----------

Ayrıca MTV yi yatırmadan satışta yapamazsın zaten

ben ümraniyedeki bayiden aldım,aldığım zaman dediğin şekilde 6000 e vermediler bana gelen toplam maliyeti belli faturası cartı curtu duruyor ) mtv yaptırdım zaten ) ... gerçek alıcıya motor başında bişeyler yapılacak tabiki o ayrı.

valla sormayın ayrılmak o kadar zor olacakki bana kalsa satmam 0 makinayıda kardeşim tutturdu naked istemiyorum racing olsun diye o yüzden koydum ilanı

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Plaka ruhsat maliyeti bilmem
    Ama sıfır arka disk fren Çanta koruma demir hediyeli 6000 TL satan bayi var ..
    472051704 ilan kodu
    Demişssiniz ya Kawasaki veya Yamaha ile takas..

Bir sorunu kazası olmayan hiçbir Yamaha-Honda-Kawasaki-Suzuki sahibi (Japonlar) Hintli Bajaj-Tvs-Hero ile takas yapmaz veya üste para ister ama yapmama ihtimali çok yüksek parası olan veya kredi çeken iyisi olsun deyip Japon (Yamaha-Honda-Suzuki-Kawasaki) alıyor satarsa CC yükseltmek veya düşürmek için yapar 250cc den 600cc veya 125cc iner ...

Ha kaza yapar insan gibi debriyaj tam basmadan cat çut Vites değiştirir bakımını yapmaz o zaman elden çıkarmaya çalışır..

Düşük km r25 (1000km 2016-2017 model) =13.500tl den 20.000 TL ye kadar
    *4000km 1 model var 15.000 TL
    *10.000km de 1 model var 14.000tl
    *17.000km de 1 model var 13.000tl
    Nasıl kullandığını
    Neden sattığını
    Kazasını-çarpmasını
    Tüm bakımları eksiksiz zamanından yapıldığını kontrol etmek gerekli sizin iş baya zor

bayiden alınca extra masrafları oluyor dediğim gibi,benim makinada bayiden eve geldi o kadar bir farkı yok

açıkçası bir sorunu olmayan japonlarda hintlilerle takas yapmaya çalışıyor dediğiniz gibi cc düşürmek istenler çok oluyor.

ama tabiki kafa kafaya takas diye bir şey söz konusu değil ben üzerini tamamlayacağım şişirilmemiş uygun bir teklif geldiği zaman ama benim amacım düzgün bir 2. el ile takas yapmak ona görede ayırdığım bir bütçe var.

aslında sadece r25 ve ninja değil cbr 250 de düşünüyorum güzel bir makina bulursam,maksat hazır benim motor 0 durumda iken kullanmadan elden çıkartıp 250 cc racing tarza geçiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler