Arkadaşlar merhaba. Öncelikle aracımı satma sebebimden bahsedeyim. Aracımı istanbula ilk taşındığımda (6 ay önce) uzun araştırmalar sonucu buldum aldım. Aracım temiz olsun diye 2 lira fazla verdim fakat bu istanbul trafiği beni yedi bitirdi. Yemin ediyorum araba kullanma hevesimi içimden söktü aldı! Aracım ilk aldığımda 103 binde ve benzinliydi ben 104 binde lpg taktırdım şu an araç 107 binde. Getirin ustanızı çok bilen abilerinizi aracı didik didik inceleyin ben aracıma kefilim. Çok pinpirikli olduğum için neresinden ses gelse gittim ustaya direk verdim parasını parçasını değiştirdim. Şimdi aracımı sürerken tık yok lakin benim de trafiğe çıkmaya mecalim yok... :D Şimdi de motosiklet yoluna baş koydum. Ehliyet sınavına yazıldım ve inşallah 16 nisanda sınava girip alcam. 7 senedir aktif otomobil kullandım bakalım kısmet. Takas istiyorum mümkünse. Sahibindene ilanı 3 nisandan itibaren koyacağım çünkü ayın 2 sinde ailemle düğüne gideceğim sonra işim kalmıyor araçla. Hemen müşteri çıkarsa ona ayıp olmasın diye koymuyorum yanlış anlaşılmasın. Resim isterseniz çekip whatsapp'ınıza atarım. Araç maltepededir.

Takas tercihlerim.

1. Maxiscooter
2. Scooter
3. Endro ya da touring tarzı motosikletler.

Fiyat 8300 tl.