Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aylık Geliri 3000 TL Olan Web Sitemin Honda CBR Modeli İle Takas Ciddi Alıcılar ! !

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar web sitemde 3000 tl gelir gelmekte aylık bunun doğrultusunda bende motor hastalıgı oldugu için sitemi satmaktansa web sitemi bir honda cbr modeli ile takas yapmak istiyorum web sitem googlede 1. sıradadır açılan makaleler açılan konular veya yazılan blog sayfasındaki yazılan gönderiler google üst sırada gözükmekte. KESİNLİKLE CİDDİ ALICILAR BENİ ARASİN ! ! ! !

Websitem Adresi : mmodelisi

Blog Sitemin Adresi : blogmmodelisi

Telefon Numaram : 0543 390 05 40

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Sibiar demesi kolay. Kaç arar istiyon onu de hele.

emre bey kardesim 125 rr başlıyor 1000rr verecek yoktur herhalde. sende varmi dostum ?

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Hayirli musteriler

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Ulan siteye tıkladım sekme üstüne sekme açtı sakın linke basmayın. Bırakın bu işleri madem 3 bin gelir var 1000 tl taksitle alın yada 3bin tl taksitle dolandırma yöntemlerine bak.
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    E zaten 2 ayda 2.elini alabiliyorsun. Kimse aylık 3 bin getirisi olan siteyi,7 bin liralık motorla takas etmez. Komik olmayın..

1. sen kim oluyorsunda bana :D dolandırıcı diyorsun 2. sitede açılan sekmelerin sebebi web sitemize reklam verenlerin popup reklam olarak verdikleri linkler acılıor bu reklamlar seni ilgilenirmez 3. olarak 3000 tl gelirim var bunu sana hertürlü kanıtlarım niğde merkez bema bilgisayara gel sana orada kanıtlayacagım bankadan cekilen heray ücret var benim bu sitede motorla takas yapmamın amacı o kazandıgım 3000 tl yi diğer hizmetlere harcıyoruz bizim elimizde cok az bir miktarda para kalıyor onun için buraya forumda benim açtıgım konuya gelip boş muhabbet yapma tamam.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Site tiklanma rekoru kıracak. 3000 tl gelir 10000 e cikar... iyi reklamlar..

arkadaşlar boş muhabbet yapmayın alıcak adam buraya gelir yorum yapar veya soru sorar

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    yanlış bilgilendirme insanları tatlı su kurnazı. 3000 geliri olan ama elinize çok az para kalacak web sitemi takaslamak istiyorum diye yaz o zaman.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    3000 tl ciro yapiyor. 2900 tl masraf. Kalan100 tl gibi gibi...

3000 tl geliri olmaz bu sitenin.Öyle olsa yıllık 25-30 $ a alınan sitelerle herkes yapar bu işi tüm gün evinde oturarak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu sitenin öyle bir geliri olması imkansız arkadaşlar, bu işleri bilen biri olarak konuşuyorum. Uzun uzun anlatmaya gerek bile duymuyorum.
    dejavoo bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Reklamdan forum görünmüyo :D üstü kapalı reklam yapıyorsunuz forumda bu tür şeyler yasak birde üye nickinizde anlamlı adminler görürse muhtemelen banlacaksınız :D

ooo hoşgeldin heykır abi.face emesen patlatabiliyon mu?

şaka bir yana bu sitenin aldığı hit rezalet kanıt için ayağına çağırması ayrı bi rezalet.bu işlerden hiç anlamadığın belli bari kes sesini de daha fazla rezil olma evlat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler