Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Satılık-Takaslık 2012 7000KM'de Mondial 100 MFH CUB-1250TL--YBR-CBF takaslı

Motovento
    REKLAM ALANI

Kolay gelsin. 2 ay önce almış olduğum motorsikletimi, daha üst bir modele geçmek için satıyorum.

Motorun 2. sahibiyim. İlk sahibi çağlayan adliyesinde çalışan birisidir, ben de İTÜ mezunu mühendisim. Motorsikleti sadece evden işe gitmek için kullandım ( Kağıthane- Mecidiyeköy arasında)

Motorun ruhsat, plaka, satış sözleşmesi vesaire herşeyi tamdır.(Alırken tuttuğumuz satış sözleşmesi de duruyor.)

Motor genel olarak gayet iyi durumdadır. Kaportada ufak tefek yıpranmalar olmakla beraber mekanik aksamında hiçbir sorun yoktur. Aldığımda adam genel tüm bakımlarını yaptırmıştı. Ben de aldıktan kısa bir süre sonra tekrar fren balatalarını güvenlik gerekçesiyle yenilettim.

Şuan motorumdaki tek sorun benzin göstergesinin çalışmamasıdır. Onun dışında herhangi bir sorunu olmayan tazecik bir motordur. Motorun satışı ruhsatı sorunsuzdur alan kişiye devredilecektir.

Motorun yanında kask ve arka çanta da verilecektir.

Satış veya takas sadece yüzyüze olacaktır. Pazarlık da motorun başında yapılır. Takas olarak da YBR125 ya da CBF150 tarzı
    motorlar olabilir.

Şimdiden hayırlı olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8942726/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motorsiklet satılmıştır.

motor satılmıştır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler