Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Sürüş Teknikleri (Ayrıntılı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alfawings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050 SE
    Teşekkür ederim coq...

Kalp sıpazmları ve stentlerin arkasından iki bypass ve koma. Çıktığımda yürüyemiyordum. Kaslar erimişti. Komada kalış sürem 2 ay. Bitmedi arkasından emboli atışı ve sağ diz altından ana damarın tıkanması ve sonra acılar ve uğraşlarla o bacağın kılcal damarlarının devreye alınıp kangrenden kurtulmam. Tekirdağ turuna çıktığımda bunlar geride kalmış ve iyi olduğumu sanmıştım.

Geride kalmamış. Malesef bu turdan bir hafta sonra bir emboli daha, bu sefer beyne... Sabah kalktım ve herşeyi çift görüyorum. Denge tutturmak imkansız kapılara çarpıyorum. İmdat, kör oluyorum. Pıhtı beynin göz sinirleri kısmına gitmiş. 12 gün yat Cerrahpaşada. Şimdi düzgüne yakın görüyorum ama bir daha pıhtı atmaması için kanın pıhtılaşmasını önleyici çok kuvvetli ve kararsız ilaçların alımı başladı. İç kanama olmaması içinde hergün kan verip kanımın akışkanlığına bakılarak ilaç dosajı ayarlanıyor.

Her tür vasıta sürüşüm yasak.

Yumruk yemem, kafamı, kolumu bir yerlere hızla çarpmam yasak. Dış kanama olmasa bile iç kanama riski çok yüksek. Üşütmem, grip olmam yasak anında bronşite dönebilir.

EEEEHHH be buyrun buradan yakın.
    Karanlığa küfür edeceğinize kalkıp bir mum yakın. Konfiçyüs.
    alfamotosiklet.blogspot.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı alfawings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim coq...

Kalp sıpazmları ve stentlerin arkasından iki bypass ve koma. Çıktığımda yürüyemiyordum. Kaslar erimişti. Komada kalış sürem 2 ay. Bitmedi arkasından emboli atışı ve sağ diz altından ana damarın tıkanması ve sonra acılar ve uğraşlarla o bacağın kılcal damarlarının devreye alınıp kangrenden kurtulmam. Tekirdağ turuna çıktığımda bunlar geride kalmış ve iyi olduğumu sanmıştım.

Geride kalmamış. Malesef bu turdan bir hafta sonra bir emboli daha, bu sefer beyne... Sabah kalktım ve herşeyi çift görüyorum. Denge tutturmak imkansız kapılara çarpıyorum. İmdat, kör oluyorum. Pıhtı beynin göz sinirleri kısmına gitmiş. 12 gün yat Cerrahpaşada. Şimdi düzgüne yakın görüyorum ama bir daha pıhtı atmaması için kanın pıhtılaşmasını önleyici çok kuvvetli ve kararsız ilaçların alımı başladı. İç kanama olmaması içinde hergün kan verip kanımın akışkanlığına bakılarak ilaç dosajı ayarlanıyor.

Her tür vasıta sürüşüm yasak.

Yumruk yemem, kafamı, kolumu bir yerlere hızla çarpmam yasak. Dış kanama olmasa bile iç kanama riski çok yüksek. Üşütmem, grip olmam yasak anında bronşite dönebilir.

EEEEHHH be buyrun buradan yakın.
    Pisman oldum sorduguma.
    Insallah geçer hocam!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Sayın
    Alpaslan Kuzucan

Motosiklet Kullananlara El Kitabı vazifesi gören ve kaynak teşkil eden

yazılarınızı sıklıkla okuyoruz.O yazılardan çok şeyler öğrendik.

Yazılarınızı okumakla kalmıyor, alıntı göstererek gündemde tutuyor ve

kişilerin faydasına sunuyoruz.

Ben ve benim gibi düşünen kişiler; sıklıkla Alpaslan Kuzucan ve Alfawings

kelimelerini telaffuz ediyor, kulaklarınızı çınlatıyor ve sizi saygıyla anıyoruz.

Kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı ve eğitici öğretici yazılarınızla

aramızda olmanızı canı gönülden dilerim..

Saygılarımla..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Alparslan abi acil şifalar diliyorum. Yazıların gerçekten biz gençlerin önüne ışık tutacak nitelikte... Ne kadar teşekkür etsek az...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Hocam süper bir paylaşım olmuş çok faydalı ve eğitici bilgiler var kendini motorsiklete adamış herkesin bilmesi gereken bilgiler elinize sağlık ;)
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok faydalı bilgiler...tesekkurler...

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir... Tebrik ediyorum buraya da el atmışlar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler