Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gsx-r 600 cbr 600 rr

Motovento
    REKLAM ALANI
    LifeisBike
    Misafir
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beygiri o kadar önemli değil sonuçta her gün 200 km/s+ hızla gitmicem, ikiside hemen hemen aynı torku üretiyor, şehiriçinde 600rr i her türlü tokatlarsin
    Bence beklentilere göre tercih yapmak daha doğru olacak. Anladığım kadarı ile aslında hızlı ama bir o kadar da konforlu bir motosiklet arayışı içerisindesin. Bahsetmiş olduğun motorların hepsine oturdum, bazılarını kullandım. Açıkçası hepsi birbirinden rahatsız makineler, zaten ss lar içerisinde şu rahatsız da bu biraz daha rahat diye bir şey yok, hepsi 10 dk sonra aynı kıvama gelir. Fakat 650 F baska, cünkü o bir ss değil. Bence de tercih edilebilecek güçlü ve aynı zamanda ucuz bir alternatif.
    LynXMaSTeR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ozaman hocam siz birde fazer 800 deneyin hatta imkan varsa kullanın bence ss kıvamında çok rahat bir makine

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı LifeisBike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence beklentilere göre tercih yapmak daha doğru olacak. Anladığım kadarı ile aslında hızlı ama bir o kadar da konforlu bir motosiklet arayışı içerisindesin. Bahsetmiş olduğun motorların hepsine oturdum, bazılarını kullandım. Açıkçası hepsi birbirinden rahatsız makineler, zaten ss lar içerisinde şu rahatsız da bu biraz daha rahat diye bir şey yok, hepsi 10 dk sonra aynı kıvama gelir. Fakat 650 F baska, cünkü o bir ss değil. Bence de tercih edilebilecek güçlü ve aynı zamanda ucuz bir alternatif.
    aynen hocam. şehir içinde konforlu, şehirler arasında hızlı bir makine lazım bana, 650F tam aradığım motor
    LifeisBike bunu beğendi.

LifeisBike
    Misafir
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam. şehir içinde konforlu, şehirler arasında hızlı bir makine lazım bana, 650F tam aradığım motor
    Aynı zamanda tasarımı da çok şık.. Bence karar verilmiştir! Hayirli olsun

Merhaba,

2016 modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Eminim ikisi de iyidir ama tecrübesi olan da varsa.. Gsxr600 mu cbr 600 rr mi?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    konuşmaların bazıları çok komiğime gitti :D her ss motorda aynı oturuyoruz zaten. bence rahatlık konusu kişisel çünkü vücut yapılarına göre değişir. kalıplı biri için rahatsız olurken zayıf biri için rahat olabilir yada tam tersi olabilir. her motor da ve kişiye göre değişir bence. mesela hiç ss kullanmamış biri olarak ben hepsinde rahat ederim, yeter ki bir tur verin motoru bana çok heves ediyorum bir tur binsem ne olur sanki?

Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    suzuki hem performans hem rahatlık açısından çok iyi

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Merhaba arkadaşlar bugün cbr600rr aldım ptesi teslim edilecek pcx,cbr250r ve mt7 den sonra ürkütücü geldi kapora yi nasıl verdigimi allah biliyor,satış danışmanı arkadaş urktugumu anlamış olsa gerek kapora almadan bırakmadı şimdi ise karnima ağrılar giriyo o derece heyecan var.

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Supersport klasmanında suzuki,mercedes'tir keza her ne kadar honda suzuki'den rahat olsa da honda bir sütçü beygidir lakin Suzuki ve honda hata tolere eder lakin yamaha ve kawa etmez.En dandik sürüş pozisyonu ve üzerinde kasnak gibi hissedilen cihaz R6'dır buna mukabil ne hikmettir R1 çok rahattır,kawa'da Yamaha gibi hata tolere etmiyordu lakin 2012'den sonra işleri yoparladı kawasaki.Bana soracak olursanız güç ve konfor için suzuki,sadece son sözü ben söyleyeyim derseniz japon'dan yana kawa yoksa s1000rr tabi

leokidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja zx-10r
    abi hepsinde doğurur pozisyondasın rahatlık arayan touringe buyrun

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marka fanatikligi yapmasak cok guzel olur. yamahayi bilmem ama diger 600 lerde rahatlik dersen 100 uzerinden 60 honda derim 56-57 gsxr600 derim, kawayada 50 derim.

guc olarak 636 ile gsxr600 cok aratmaz birbirini. 2 kisi cekiste kawa daha iyidir. honda 2 kiside resmen cancekisiyor. standar malzeme kaliteside kawa daha iyidir. ama servis, bakim ucretleri ve yedek parcada kawa hondadan 2 kat pahalidir. ve dogru duzgun serviside yok malesef.

super sport makinada rahatlik olmaz. olamaz 10 dakka kullanmayla rahat ettim denmez. rahatina duskun adamin enduro yada touring almasinada gerek yok gitsin araba alsin 100 uzerinden 95 ustu sonuc alir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)