Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 125 lütfen bakın

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar yaklaşık iki ay sonra honda cbr 125r almayı düşünüyorum fakat sormak istediğim bazı şeyler var bu motorun 2011 değilde 2010 modelini 0
    olarak bulabilirmiyim (farları birleşik olmıcak ayrık olacak) ve yol alırken alttan doğru çok titretirmi 65-70 derecelik yokuşu tek-çift kişi çıkabilirmi cevaplarınız
    için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 kasasını bulmak hayli zorlar ama araştırırsan bulabilirsin.

Güç ve çekiş olarak yeterli güce sahip. Ama artcı için çok eziyetli yol olucağı kesin.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    istanbul pendik güngör motorda vardı eski kasa..
    orayı arayıp sorabilirsin....

abi bana 0 cbr 125 bulana dua edicem ya ne bulunmaz motor (2011)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Diğer sorularını bilmem ama 65-70 derecelik bir yokuş yok. Zaten olamaz da neredeyse düz duvar oluyor o dediğin.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Hocam 65 - 70 derece nereye tırmancaksin. Kross tarzi birşey düşebilirsin istersen. Ben 2010 modelini aldim 0 bulmak cok zor olur gibi. 2011 modelini bile yok şuan bayilerde. 2 nci elini bulabilirsin sahibinden.com da var. Ben 65 kiloyum. Motor acilmamiş olmasina rağmen 130 km rahat görüyür. 7 nci vitesi bile ariyorum bazen yokluyorum ama yok . Yakıt olarakta cok az 100 krş gecmiyor. Alalı 3 haftayi geçti yaklasık 950 km yol yaptim. 23 lt yakıt harcadim. Hesabini yap artık. Şimdiden hyirli olsun.
    Hondaaaaaaaa

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en kral 4*4ler bile 45derece tırmanıyor arkadaş yanlışlıkla yazmış belli ki çekişi iyidir motorun memnun kalırsın, eski kasa sıfır bulma konusunda yorum yapamıcam
    Ninja

Motosikleti
    arkadaşlar bütün cevaplar için çok çok teşekkür ederim ama 2011 kasayı hiç beğenmedim müthiş tipsiz duruyor ama 2010 un ayrık farları olan süper eğer bulabilirsem onun sıfırını lmayı düşünüyorum bayilerde felan hiç satılmazmı ??

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Kardeş ben kullandım bu motoru bir sezon ve çok memnun kaldım. Racing için başlangıç olarak bilinçli bir kullanıcının ilk motorlarından biridir şiddetle tavsiye ederim. Arkadaşlarımın dediklerine katılıyorum 60-65 derece eğime sahip asfalt zemin bir yol yok açıkcası. Arazi dersen olabilir ama oraya da bu motorla girmeni tavsiye etmem! 2010 modelinin 0 olarak bulman imkansız denecek kadar küçük bir ihtimal. Çekişi içinse ben 95 kiloyum beni ve arkamda en az benim kadar iri bir arkadaşımı dağ yolunda sıcak bir yaz gününde birazcık bile hararet yapmadan piknik yaptırıp getirdi gerisini sen düşün En iyisi Honda bayiinden 2011 model sipariş edip beklemek hatta o motor gelene kadar Ağustos geçmiş olursa biliyorsun ki Ağustos'tan sonraki araçlar bir sonraki yıla ait olurlar, seninde 2012 model 0 gıcır gıcır bir CBR 125R'ın olmuş olur. Bu arada fuarda bu motoruda dikkatle inceledim cidden kasasını büyütmüşler heybeti artmış daha fiyakalı duruyor haberin olsun ;) Anlatırken ben bile heveslendim ya Özlemişim eski motorumu

Motosikleti
    abicim gene güzel motorda benim istediğim şu an kendi profil resmimde olan cbr 125 2010 modeli doğru söylüyorsun 1 ay daha bekliyim 2012 kasası güzelse onu alırım

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    BEnce kesinlikle 2011 ve üstü kasa.benim motorum 2012 model.Kasasından son derece memnunum.hiçte tipsiz değil yani.asıl 2011 öncesi bisiklet gibi.çok ince bir motor. ayrıca egzos seside çok gürültülü.yada benim gördüklerimde performans egzosu vardı. 2012 modelin kasası,lastikleri daha büyük.dijital göstergesi var.250lik hatta 600lük sananlar var.ki yanyana getirdiğimde 600lükle pek bir farkı yok.tabiki 600e nos taksam yine yetişemem o başka:D:D:D kesinlike 2011 veya 2012 kasa derim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEnce kesinlikle 2011 ve üstü kasa.benim motorum 2012 model.Kasasından son derece memnunum.hiçte tipsiz değil yani.asıl 2011 öncesi bisiklet gibi.çok ince bir motor. ayrıca egzos seside çok gürültülü.yada benim gördüklerimde performans egzosu vardı. 2012 modelin kasası,lastikleri daha büyük.dijital göstergesi var.250lik hatta 600lük sananlar var.ki yanyana getirdiğimde 600lükle pek bir farkı yok.tabiki 600e nos taksam yine yetişemem o başka:D:D:D kesinlike 2011 veya 2012 kasa derim.
    büyüklük açısından 250 lik le farkı yok mu diyosun..benim gözüme fotolardan hep ince çelimsiz geliyo..ya da psikolojik bilemiyorum...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    arkadas dereceyi gorsun diye

o derece ile cikarsan kask ile, israil turkiyede atom bambasi yapildi nukleer baslikli diye indirir seni, demedi deme

Motosikleti
    Honda cb125e
    250 bıraz enduro tarzına kacıo ondan kafa yuksek lastık ebatlarıda buyuk yoksa asagı yukarı boyutlar aynı 125 arka lastıgı 150 yap bak nası duruyor...

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    hangi modelini sölüosun???2011 öncesiyse evet ince çelimsiz gelir.2011 ve sonrası 125cc kasanın 250ccden bir farkı yok arkadaşım. 125in arka lastiği 130'' 250cc nin arka lastiği 140'' en basitinden.

Motosikleti
    cbr 125 R
    0 ını arama boşuna yeni kasa geldiginden pabucu dama atıldı bu modelin az km de sıfır ayarında olanlara bakmanı tavsiye ederim aşırı dik yokuşlarda 2 kişi tıkanabiliyor bizzat yaşadım öyle çok hızlı bi motorda degil oturuş pozisyonuda hayli rahatsız dış görüntüsü biraz bişeye benziyor onun dışında pek bi esprisi yok motorun tavsiye etmem.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)