Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki zzr 600 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    slm arkadaşlar kawasaki zzr 600 hakkında bir kaç sorum olacak;
    bu motorun yedek parça durumu nasıl_?
    100 kmdeki ortalama yakıtı_?
    ortalama piyasası nedir? mesela ben bir tane buldum 93 model çok temiz 19-20.000 km civarından 7,500 tl normalmi_?
    motor ömrü kaç km_?

şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar kawasaki zzr 600 hakkında bir kaç sorum olacak;
    bu motorun yedek parça durumu nasıl_?
    100 kmdeki ortalama yakıtı_?
    ortalama piyasası nedir? mesela ben bir tane buldum 93 model çok temiz 19-20.000 km civarından 7,500 tl normalmi_?
    motor ömrü kaç km_?

şimdiden teşekkürler.
    93 model zzr 600 20.000 km de ve 7.500 TL sana normal geliyor da yedek parça tedariği ile yakıta mı takıldın
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    93 model zzr 600 20.000 km de ve 7.500 TL sana normal geliyor da yedek parça tedariği ile yakıta mı takıldın
    soruyoruz işte normalmi diye motor çok temiz onun için yoksa 93 model bi motorun çok zor alınacağını biliyoruz

Motosikleti
    K 1300 GT
    soruyoruz işte normalmi diye motor çok temiz onun için yoksa 93 model bi motorun çok zor alınacağını biliyoruz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33981276/detay

evet dışı temizmiş içini bilemem ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33981276/detay

evet dışı temizmiş içini bilemem ,
    ok ne demek istediğimi anlamışsındır o zaman

Motosikleti
    K 1300 GT
    ok ne demek istediğimi anlamışsındır o zaman
    ama sen anlamamışsın , kirli olmayabilir ama ciğerine resimden bakamazsın gidip binmen bakman gerek , 93 model motorun 20.000 km olması imkansız gibi öyleyse zaten sahibi normal biri değildir bu fiyata vermez , motorun Sakarya'da olması ayrı bir handikap , gidip bakmadıktan veya güvendiğin birine baktırmadıktan sonra ne kadar yazsanda cevap alsanda boş arkadaşım...

Motosikleti
    ama sen anlamamışsın , kirli olmayabilir ama ciğerine resimden bakamazsın gidip binmen bakman gerek , 93 model motorun 20.000 km olması imkansız gibi öyleyse zaten sahibi normal biri değildir bu fiyata vermez , motorun Sakarya'da olması ayrı bir handikap , gidip bakmadıktan veya güvendiğin birine baktırmadıktan sonra ne kadar yazsanda cevap alsanda boş arkadaşım...
    yaw bak ben alacak olursam zaten senin dediklerinden fazlasına bakacağıma emin olabilirsin benim öğrenmek istediğim yedek parça vs. durumları anlatamadım galiba bilmiyorsanız bilen birisi yardım etsin, anlatabildimmi.

Motosikleti
    K 1300 GT
    yaw bak ben alacak olursam zaten senin dediklerinden fazlasına bakacağıma emin olabilirsin benim öğrenmek istediğim yedek parça vs. durumları anlatamadım galiba bilmiyorsanız bilen birisi yardım etsin, anlatabildimmi.
    bu kıyağımı unutma topiğini üst sıralarda tutuyorum
    parça konusunda sıkıntı yaşamazsın ganimet gibi parça var , parçadan ziyade bu motoru tanıyan usta var mı Burdur ' da ?

parça ve yakıta takılmadan diğer şartları da iyi biliyormuşsun gidip alabilirsin.

Motosikleti
    bu kıyağımı unutma topiğini üst sıralarda tutuyorum
    parça konusunda sıkıntı yaşamazsın ganimet gibi parça var , parçadan ziyade bu motoru tanıyan usta var mı Burdur ' da ?

parça ve yakıta takılmadan diğer şartları da iyi biliyormuşsun gidip alabilirsin.

kıyağa ihtiyacım yok pek bilgin olduğundanda biraz şüpheliyim ama neyse ha ayrıca motora bi şey olsa burdur'da elletmem Antalya ve denizliye yakınım kafanı yorma burdur'da bir sürü racing var onlarda hep antalyaya gidiyor kaç tane 1100 xx vs,eski motorlardan var araştırmayı severim kaçmıyorya motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)