Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

honda cbr 125 r ve uzun yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr125 / 150 zc
    rijkaarda_10[/COLOR] hocam motorun bakımlıysa hiç bir sıkıntı yaşamazsın bursa adapazarı karasu arası benzin almak ve sadece benzinlikte lavabo ihtiyacı durmadan ve yoldada 120 130 ile kesintisiz gaz ile gittim geldim tık yok.
    bir seferinde ise 3,5 saat kesintisiz yağmurun altında karasudan bursaya geldim yine bişey yok.
    3 şey tavsiye ederim;

1 depodaki yakıtı az aldığı için mecbur duracaksın ve paranı yada kartını çok derin bir yerlere koyma çantana falan koyarsan almak için uğraşırsın
    2 belli bir kilometre gittikten sonra motor açılır rampa aşşa 150 yi rahat görürsün o yüzden ibreye dikkat et yol gidiyor diye asılma durmakda sıkıntı yaşama
    3 durmadan uzun gidersen durduğunda vibrasyondan dolayı ellerinin içini 1 yada 2 santim kabarmış ve karıncalaşmış hissediceksin şaşırma

Emrullah Kurtuluş
    byhattu 250 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    asıgım ben bu motora yaaa

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı emilyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rijkaarda_10[/COLOR] hocam motorun bakımlıysa hiç bir sıkıntı yaşamazsın bursa adapazarı karasu arası benzin almak ve sadece benzinlikte lavabo ihtiyacı durmadan ve yoldada 120 130 ile kesintisiz gaz ile gittim geldim tık yok.
    bir seferinde ise 3,5 saat kesintisiz yağmurun altında karasudan bursaya geldim yine bişey yok.
    3 şey tavsiye ederim;

1 depodaki yakıtı az aldığı için mecbur duracaksın ve paranı yada kartını çok derin bir yerlere koyma çantana falan koyarsan almak için uğraşırsın
    2 belli bir kilometre gittikten sonra motor açılır rampa aşşa 150 yi rahat görürsün o yüzden ibreye dikkat et yol gidiyor diye asılma durmakda sıkıntı yaşama
    3 durmadan uzun gidersen durduğunda vibrasyondan dolayı ellerinin içini 1 yada 2 santim kabarmış ve karıncalaşmış hissediceksin şaşırma

Emrullah Kurtuluş
    valla usta ben ellerde vibrasyon yaşamıyorum artık maşallah bir denge topuzu attım her biri birer kilo sıfır titreşim var herkese tavsiye ederim

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Bir günde 900km yaptım. 10 günde 2700 kmden fazla yaptım cbr 125le. Sende yaparsın. Sabah erken kalk, motorunu hazırla kendini hazırla. Geceden güzergahı seç, yanında haritan olsun. Sabah güneş henüz tam doğmamışken marşa bas yola çık. O yolu çok rahat yaparsın ve vardığında kendini harika hissedersin.(Biraz da yorgun:D)

Bazı arkadaşlar vibrasyon problemi yaşamış. Ben kesinlikle böyle birşey yaşamadım, cbr 125 te öyle rahatsızlık veren bir titreşim yok.

Haa birde uzun yola mutlaka (en azından) Pantolon giy(şort ızdırap verecektir, bacak kılların rüzgardan bacağını acıtıyo en azından), eldivenlerin mutlaka olsun. Ceketi söylemeye gerek bile duymuyorum. Kask malum...

Keyifli sürüşler.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yolu tek güne sığdırma. 2 güne yay. Arada bir yerde mola ver. Bu sayede daha rahat bir yolculuk yapmış olursun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolu tek güne sığdırma. 2 güne yay. Arada bir yerde mola ver. Bu sayede daha rahat bir yolculuk yapmış olursun.
    buna son derece katılıyorum

sana en yakın bu yolculu ben yaptım istanbul'dan karaman'a geldim sabah 6'da çıktım aksam üzeri 5'te evimdeydim motor konusunda gram sorun olmadı ama yorgunluk mahvetti keşke dedim 2 günde gelseydim diye ama gelmiş bulundum

sana şimdiden hayırlı yolculuklar
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Gnusher : zaten cıbırda vibrasyon gibi bir sorun yok ama hızın 120 130 ve bu hızla 1 saat falan otobanda ilerlediysen durduğunda yere bastığını falan bile anlamıyorsun.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ile 2700 km yapmış bir MT li vardı geçmiş zamanda...sen yapabilirmisin asıl mevzu bu...2700 km Çanakkale Van arası olmuştu...buyur buradan bak...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tograflar.html
    Evet çok rahat gidersin kardeşim..O şahıs bendim...Teşekkürler
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yapılmazmı yapılırda yolda hacı muratta olsaydım keşke diyebilirsin sadece konforlu olmaz
    Mustafa Kemal Atatürk

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    bence bas gaza git ben izmire gitim 10 dk sonra tekrar yola çıktık istanbula döndüm git gel 1200 km yaptık tek seferde ve hafta sonları balık tutmaya kastamonuya gidip geliyordum hiç sıkıcı olmyo çok rahat 2 kişi ile 120 - 140 arası gidiyor uzun yolda devri yerine geldiği için..
    rahatsız etmiyor ara ara mola ver sıkılırsan bileklerinde biraz yorgunluk oluyor sadece sırtına eger bellik takarsan bel agrısıda olmuyor ..
    www.sesofset.com
    www.sesinoks.com.tr

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakimli ise makinan bi problem yaratmaz.

Herkes demis cok yorulursun evet bende katiliyorum indiginde ne oturdugunu ne de yere bastigini anlarsin.

Birde tek dert kamyon sollamak oluyor yokus yukari falan denk gelirse kamyon bekleki yokus bitsin hele ruzgar falan tersten esiyorsa o gun cikma yola gina geliyor tin tin gitmekten.
    We are many...

Biraz yorucu olabilir. Fakat ben geze geze gitmek istiyorum diyorsan neden olmasın

merhabalar ben sitenize yeni kayıt oldum bir sorum olcaktı ben honda 125 cbr almak ıstıyorum kullanımı nasıl rahatmı?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı didemim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben sitenize yeni kayıt oldum bir sorum olcaktı ben honda 125 cbr almak ıstıyorum kullanımı nasıl rahatmı?
    öncelikle hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin

seni biz böyle alalım

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-983.html
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

herkese merhabalar

şahsen ben cbr 125 ile 5 saat sürekli olarak motora bindim eve geldiğimde pert olmuştum
    birde uzun yolu düşünemiyorum zevkli olur ama günlere yayman lazım birgünde olcak iş değil

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

arkadaşlar ilandaki motoru mu satıyorum düşünen olursa siteden bakarsa sevinirim fiyatta yardımcı olucam tabiki 600 lük makineye geçicem yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben honda activa ile 300km yaptım bakımları tam olduktan sonra sorun çıkmaz inş.
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla bnde istanbul-bursa(iznik) yaptım 2 hafta önce hiç bir sorun çıkmadı yorulmadımda öyle pek

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    1 günde 700 km ye yakın yol yapmıstım motordan sogudum artık her tarafım agrıyodu eve kendımı zor attım.. motorda sorun yok ama konforlu degıl maleseff..

Motosikleti
    Honda CBR 125R

güzeelllll...

Bu motorla dünyayı dolaşsan yoruldum demez.
    Yeterki sen ona ayak uydurmayı bil.
    Ben DENİZLİ-KONYA arası her yıl 2 tur yapıyorum yazın.Ama güzel mekanlar,manzaralı yerlerde küçük molalar veriyorum.Kısacası seyahati aceleci olmadan eğlenceli hale getirirsen senin için sıkıcı olmaz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler