Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr125 mi?Yoksa CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CbF 150
    Herkese Merhaba.. ehliyet sınavına girdim
    önümüzdeki aya aranısa katılıcam inş.
    boy 178 kg 75
    kafam allak bullak oldu 2500 tlye cbf mi alsam 3000-3500 arası Cbr 125 mi

anladığım kadarıyla bu tutku git gide hız istiyor... her okuduğum cc yükseltme peşinde anlarsınız ya 2. elde kaybetmek istemem. bu ilk motorum olucak
    öyle uzun yol yapmıycam bahçelievler-bakırköy-avcılar -gürpınar arası seyredicem... yılda 2-3 kerede Edirne-Eneze gidicem 350 km. dinlene dinlene giderim

az yakması yedek parçası bakımı masrafı sorunları kısaca sizin gözünüzde bu 2 motorun + ları - leri nelerdir acaba

bide şunu fark ettim cbf nin 2. elde ki km si cbr nin 2 3 katı
    cbf ler 30 ,000 de cbrler 7500-16000 arasında bu bize ne katar....
    şimdiden ilginize tşkr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    şimdi arkadaşım herkes sana iki motor farklı katagorilerde diyecek haklılarda bende ilk almadan bu ikisi arasında kararsız kaldım gözüme daha hoş geldiği için cbr125 aldım cbf150'i test ettim ama cbr aldıktan sonra öncelikle şunu söyleyim rahatlığına önem veririyorsan cbr'yi unut cbf'nin o konuda eline su dökemez hız cabuk ivmelenme istiyorsan cbr 125 daha iyi cbf daha kalıplı ve yokuş çıkmada cbr'ye göre başarılı diyebilirim daha sonra cbr 6 vites cbf 5 vites cbr arka fren disk cbf kampana ve cbr 125 sıvı soğutma uzun yola daha iyi gider ama çok yoruyor cbf 150 gitmez demiyorum

bana kalırsa şehir içi kullanım ve uzun yol düşünmüyorsan bi cbr kullanıcı olarak cbf 150 tavsiye ederim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    CbF 150
    saolasın cbf 150 ye iyice sardım...kısmet artık sıra düşürmede:=)

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    arkadasım 2 motor ilede pek bilgim yok ama bildiğim kadarını sana sunucam inş yardımcı olmus olurum..
    CBF 150 iLe CBR 125 arasında çok fark var sana sayabiliceğim kadar çk bilgm yok..
    örn.. CBR 125 in parçaları cok pahalı.. CBF daha uygun qeliyor.. CBF lerde uzun yola dayanıklı bakımları cok masraf acmıyor die biliyorum bilgilerim biraz daha var ama yalnıs olup olmadıqını tam bilmiyorum..
    Yani tavsiem sana CBF 150 oLur..

http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...QQdisplayitem?
    Aynı semtte oturuyoruz belki ama hiç yola görmedm motoru 1 kere görme sansım olmustu oda park halindeydi.. böle motorlar var illa yüksek km lerde değil bütün CBF 150 ler..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    CbF 150
    Yardımlarınız için saolun cbf 150 ye karar verdim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler