Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni aşık oldum bu tutkuya lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu siteyle tanışalı 2 ay oldu Ben de bu harika makinalrı kullanmak istiyorum.Tecrübe kazanmak için özellikle şehir içi kullanımında sizce hangi seçenek ile başlamalıyım.Bütçem 3-4 milyar.Bana arıza çıkarmayacak gerek servis gerekse yedek parça konusunda pek uğraşmaycağım ayrıca yakıtta cimri bir model var mı.Tavsiyeniz benim için çok önemli çünkü bu benim ilk adımım olacak.2-3 yıl gerekli tecrübeyi kazandıktan sonra uzun yollara çıkmak istiyorum.Africa twin tarzı tercihimdir.Çünkü Çok beğeniyorum.Daha sonra çok daha fazla bütçe ile yeni modeller almayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    kardeş ben sana cbf 150 diyeyim hiç düşünmeden , türkiyeyi rahatlıkla dolasabilecegin bi motor honda olmasıda bunu güzel kılıyor tabiki
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    HONDA 600RR VE APACHE
    ben de geçen yıl başladım bu tutkuya iyiki başlamışım sana önerdiğim başlangıç motoru benimde aldığım ve hala severek kullandıgım tvs apache RTR işi dahada ilerlettim honda 600RR aldım şimdi iki oldular.ilk motorum apache 150cc 13,5 beygir ybr yi yersin üstüne de cbf i ekersin yakıtta en az yakan motor şekil şemal desen ikisindende kaslı ve güzel üstelik 2006 da tasarım ödülü almış bir motor motoru suzuki internetten mutlaka incele fiyat olarak ben 2009 3,500 tl ye almıştım gümüş rengine bak harika görünüyor apache2 nolu üyenin resimine bak onada ben aldırdım.600rr hiç sorma bende yeni öğreniyorum 6 vites makina 4 te 200km gördüm korktum yeni yeni alışıyorum verdigi keyif ve adrenalini tahmin et.şunuda söyliyim apache al gümüş renk olsun bana dua edersin görüntüsü büyük motor gibi hadi hayırlısı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

Herkes bilen bilmeyen cbf yada ybr der önemli olan onlardan daha güzel daha hızlı daha az yakan daha uzun ömürlü arıza vermeyen vede fiyatı daha uygun olanı söylemek.istanbuldaki çoğu kuryeci bunun farkına varmış çoğu apache rtr kullanıyor haberin olsun araştırmadan alma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler