Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayabusa bu..Radar cezası vız gelir..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    o değil de gece milletin kafalar çok iyi heralde son 5 mesaja yarıldım ahahahaha
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bugun gözlerimle şahit olduğum başka bir ilginc olayıda ben yazayım,aöf sınavından döerken çiğli kipa kavşağına gelmeden önce yanımdan yunuslar geçti,2 kişiydiler bmw gs650 ile gidiyorlardı sonra peşlerinden bir tane volvo araba geldi bunları taciz etmeye başladı yunusların plakaya kadar sokuldu adam arkadan selektör filan yaptı,yunuslar yana kaçtı eleman geçti ve çevre yoluna döndü ,yunuslar ise düz gitcekti,ayırmı geçtiler ilkten ama adamın yaptıgını yediremedilerki heralde geri dönüp peşinden gittiler sonu ne oldu bilemiyorum artık

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asparagasda olsa güzel hikaye
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım sen heralde turkiyede yaşamıyosun, biz zaten 312 kısmına değil hikayenin geri kalanına inanıyoruz.. Ister inan ister inanma 2 sene önce ehliyetim yokken, bizim buraya jandarma bakar komutanın biri motorumu alıp 5 dk boyunca sahilde yunuslara hava atıcam diye tur atmıstı..
    benzer birkac olay daha var ama neyse,
    sence dusun bakalım bunu yapan onu yapamazmı??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:06 AM ----------

ibreye lafım yok, radarda 312 diyo ona sallamıstır diyorum..
    s3ns4t10n zor nick li arkadaşa katılıyorum...
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnandım yada inanmadım, ama hikaye güzel kısmına katıldım
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Hız belki olabilir ama polisin o tavrı hikaye bence... bi polis rüşvet aldığı için 40yıl hapis cezası verilirken o polis hem ceza kesmiycek hemde onun motoruna binip tur atcak ha :D bırakın bunları ya

bi ara bende yazim bişeyler oraya :D
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Dün akşam cep telefonuma, her halinden tiki bir genç kızın attığı belli olan ''Slm Mine nbr bz glr msn bu akşm.'' şeklinde bir mesaj geldi. Kendisine cevap olarak ''Ssli hrf satn almk istyrm Mmt Ali By'' şeklindeki mesajı gönderdim. Gelen cevap Türk gencini sorgulamama vesile oldu: ''Bn Mmt Ali dğl yaa, Tgce ben tgceee!'' Şimdi tikilere bir kat daha uyuzum.

bu daha ii bence

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı printman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bırakın bu isleri,
    yok yedek kaskı almıs polis,
    motora binmis, bizde beklemisiz, sonra gelmisler, ispat etmis bilmem ne,
    yok berkide 6 polisin ikisi gelimis gitmis sonrada zırt olmus zort olmus yok deve olmus.

hayabusa abi bu 312'dende fazla gidiyor, zup yapıyor zop yapıyor,
    biz de oturmus bunları okurken salakca vakit geçiriyoruz.
    vallahi vurun dibine. yok böyle bir cosku, hadin 320 km ile kolbastı oynayalım biz, Türküz ya biz herseyi yaparız biz.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    burası turkıye hersey olur.....

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam arada giricek 312 le o telsizden bildirti gelicek motoru cek diye..o polis o motoru salıcak he...adamı polislikten atarlar...radar cihazının 0 lanma gibi bir ayarı yok.. merkeze gidildiğinde cihaz incelenir ve verilen cezalar teeek tek karsılastırılır..yalanda olsa güzel bir şehir efsanesi..:D mesela bende geçen gün hayabusayla gidiyordum ibrem 300 gördü çıkarttım zippomu yaktım sigaramı yoluma öyle devam ettim :D
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yaw arkadaşlar polisin salma sebebi plakayı alamamaları olabilir,benim arkadaşım R1 le giderken polis sahil yolunda dur demiş basmış kaçmış sonra bahçecik ışıklarda aynı şekilde devam etmiş gölcükte önünü kesmişler oda köy yoluna çıkmış memurlar jandarmaya haber vermiş onlarda yakalayamamış bu olayı kocaelideki polislerin çogu bilir motor kırmızı beyaz 98 R1 pilot Ertürk abi :D

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Bazı arkadaşlar batı avrupa ya da amerikadan yeni geldiler sanırım, yok radar merkeze bağlıymış yok polis bırakamazmış, yok hayabusa kaç yapamış mış mış ...

Buna benzer onlarca hikaye var motorcularda niye herşeyin sonuna kadar ıcığını cıcıcığını çıkarıyoruz anlamıyorum yani ..herkes araştırmacı gazeteci Uğur dündar olmuş maşallah... gülüp geçmek bu kadar mı zor ...

al sana hikaye ; arkadaş CBF 150 i le bahçelerinden gazlamış evine gelirken bir virajdan döner dönmez kendine el eden polis ekibi ile karşılaşır, ve asfaltı yırtan bir frenle durur, saat gecenin 10. nudur, ehliyet yoktur, ruhsat yoktur, polisler gelir ve - delikanlı abinide merkeze bırak tamam der...

yedek kask olmadığından ağbi polis arkaya biner ve merkeze kadar da gazla gazla diye bağırır...

Eğerkim radar kaydına girmişse hepsi işinden olmuştur heralde )

(Arkadaş bizzat kendim oluyorum)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Pek inandırıcı gelmedi......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    güzel bir HİKAYE

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    olabilir her polis bir değil bazısı agresif bazısı da işinin stresinden eğlenceli bir şeyler arıyor anını yakalayınca başımada geldi birçok olay yalnız bazılarıda bahsetmiş radara yakalanmışsa kamera kayıt yapıyor araç çevrilmesede daha sonra ceza kesilir kamerasız radara yakalanılmışsa tölerans olabilir çok enteresan konu değil bu ve benzeri vakalar çok

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Evet itiraf ediorum o arkadaşı salan trafik polisi bendim. Napım benim hiç Hayabusam olmadı
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam cep telefonuma, her halinden tiki bir genç kızın attığı belli olan ''Slm Mine nbr bz glr msn bu akşm.'' şeklinde bir mesaj geldi. Kendisine cevap olarak ''Ssli hrf satn almk istyrm Mmt Ali By'' şeklindeki mesajı gönderdim. Gelen cevap Türk gencini sorgulamama vesile oldu: ''Bn Mmt Ali dğl yaa, Tgce ben tgceee!'' Şimdi tikilere bir kat daha uyuzum.

bu daha ii bence
    hasta oldum bu mesaja kim yazdıysa kesin akşehirli nede olsa Nasreddin Hoca'nın memleketi. diğer kısma gelince de radarların belirleyebildiği son sınır yok mu muhakkak kalibrasyondan dolayı belli bir limite kadar belirleyebiliyorlardır sürati daha üzerine ise err cevabı veriyorlardır. öğrenmek lazım
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu daha ii bence
    sende tgce ye neden mmt ali diyosun bak anlamıyo kızcagız işte
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

tamamen yalan . hayabusa 312 yapar buna itirazım yok. ama telsizden anons edilen hiç bir vasitaya ceza kesmemezlik yapamaz polisler . bunları kayıda gecer (telsiz kaydına) eğer ceza kesmezse bunu cepten finanse etmesi lazım polisin. hız limitini %de 100 ün üzerinde aştığından zaten müthiş bir ceza cıkacaktır ortaya. ayrıca ilk defa binen bir artcıyla o hızlara cıkmak imkansız gibi. radarda 312 görmeniz için ,en az göstergede 350 gibi bir rakam yazması lazım ;) iki kişiyle biraz zor beeeee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bi de bu arkaya atlayan polisin taktığı yedek kaskı nerden bulmuşlar? hayabusanın arkasındaki top case'den mi çıkarmışlar...

polisin de kafa ölçüsünü biliyorlarmış herhalde ya da ne biliim, top case büyük ya, her bedenden bir yedek kask vardır orda belki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler