Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    patriote
    Çok haklısın... Zaten zincirimin bitik olduğunu biliyordum. Bugün de dediğin sesleri duydum... Daha iyi anlamak için kaskı çıkarıp dinledim. Hemen anladım zincirden geldiğini... Inip baktığımda zincirin neredeyse maşaya deydiğini gördüm...

Yarın antremanlar var pistte fakat motor bu haldeyken gidemem. Fakat giden bir araba buldum.
    Neyse , maksat haftasonuna yetişmek. Olmadı perş günü zincirden bakla eksilticem 3 gün dayansın. Sonra takım olarak zinciri değiştiriyorum. Zaten sadece zincir 220 ytl gibi , zincir-dişli takımı 190 ytl... nasıl ama

Zaten bir formul bulmak zorundayım çünkü muhtemelen fabrikada yoktur , hot line geçtirsem de 1 haftada ancak elime ulaşır takım.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Arkadaşlar pist yaklaşık 80 km filanmıydı İstanbul dan???Benmi yanlış hatırlıyorum.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

100 km civarı abi... Cıbır ile 50 dakikada gidilebiliyor
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patriote
    Çok haklısın... Zaten zincirimin bitik olduğunu biliyordum. Bugün de dediğin sesleri duydum... Daha iyi anlamak için kaskı çıkarıp dinledim. Hemen anladım zincirden geldiğini... Inip baktığımda zincirin neredeyse maşaya deydiğini gördüm...

Yarın antremanlar var pistte fakat motor bu haldeyken gidemem. Fakat giden bir araba buldum.
    Neyse , maksat haftasonuna yetişmek. Olmadı perş günü zincirden bakla eksilticem 3 gün dayansın. Sonra takım olarak zinciri değiştiriyorum. Zaten sadece zincir 220 ytl gibi , zincir-dişli takımı 190 ytl... nasıl ama

Zaten bir formul bulmak zorundayım çünkü muhtemelen fabrikada yoktur , hot line geçtirsem de 1 haftada ancak elime ulaşır takım.
    Ayrı dertten muzdaribiz sanırım...Zincir dişli takımı 190ytl mi anlat bakem nasıl oluyor bu
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Ya arkadaş biraz evvel oturdum internette lastiklere baktım.Ne kadar biliyormusunuz fiyatları...Michelin power pilot gt2C ön lastik 129 dolar arka lastik 164 dolar toplamı türk parasına çevirince 366 ytl yapıyor.Aynı lastik buz motorda 850 ytl.Yuh diyorum ya.Yuh yani...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barışçım yarın sabah antreman varmış, gitmek için yırtınacam.

Bir de cuma cumartesi antremanı varmış.

Siz sadece pazar mı gideceksiniz?
    abi cts sıralama turları yapılır. biz pazar günü yarışa gidicez. çamlıca gişelerde buluşup beraber gideriz. zaten öncesi cuma akşamı mesela görüşürüz müsait olursan
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ne demek müsait olursam, sen iste yeterki hocam, benim için seni görmek ayrı mutluluk

Bugün Körfez pistindeydim(ekurim ve Görkem de ordaydı), yani aslında hayatımda ilkkez ordaydım.

Antreman da olsa Mehmet'in yanında olalım istedik, umarım Boy'a moralmen olumlu etkimiz olmuştur.

Bütün gün yeni gelin gibi piste baktım durdum.

Mehmetin bugünkü performansından bazı görüntüler;

Antremanda pist'e çıkanlardan biri;

Kim demiş SS kullanmanın yaşı var diye;

En yakın zamanda diğer fotograflarla beraber antreman başlığı açılsa güzel olur... Diğer motorcu arkadaşların da fotolarını koymak lazım... ayran delisi olayı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Görkem öyle yapacaktım da nereye açıcamı bilemedim, sen açsan ya abicim.

Bende hiç foto yok ki açayım... Motosiklet yarışları bölümüne aç.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hiç foto yok ki açayım... Motosiklet yarışları bölümüne aç.
    Açamıyorum ki, bende de foto yok, makinenin pili bitti.

Yarından önce aktarmam zor, gece gelirse Boy açar, olmazsa yarın ben açarım.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    yarış zamanı yagmurlu gösteriyor...

Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Evet sağanak yağmur gözüküyor.Bu arada Mehmet nerde hep pisttemi kalıyor.Yağmur lastiğim yok diyordu.
    Metin ÖZKUL

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Bugün Körfez pistindeydim(ekurim ve Görkem de ordaydı), yani aslında hayatımda ilkkez ordaydım. Antreman da olsa Mehmet'in yanında olalım istedik, umarım Boy'a moralmen olumlu etkimiz olmuştur.
    Abi nasıl etkiniz olmasın, iyi ki geldiniz. Kendini benim yerime koy, orada öyle dönüp duruyorsun. Fotoğrafların bazısı çok güzel. Senin ilk koyduğun resmi işteki bilgisayarın masaüstü resmi yaptım. Antreman olayını abartmışım yaa, eve geldim bir tartıldım 3 kg vermişim. Tabi bunun çoğu su kaybı, bacaklarım feci ağrıyor, 2.5 ay aradan sonra pistte bu kadar dönmek beni bitirdi. Dün tansiyonum düşmüştü akşam ama nabız 100 atıyordu, bugün de 90 olmuş, yarın normale döner.

@Nemrut
    yarış zamanı yagmurlu gösteriyor...
    Sorma yaaa iki gündür weather.com manyağı oldum. Eğer Cuma yağışlı olursa antremana çıkmayacağım. Yağmur lastiğim olmadığından ne yapacaz bakalım. Sizin yarışlar ne olacak? CBR125R yağmurda çok kayıyor çünkü.

@Marlboro Man
    Evet sağanak yağmur gözüküyor.Bu arada Mehmet nerde hep pisttemi kalıyor.Yağmur lastiğim yok diyordu.
    Metin'cim yarış olayı şu şekilde oluyor... Cuma günü resmi antreman var, Cumartesi sıralama turları oluyor, Pazar da yarış. Aynı MotoGP'deki gibi... Biz Cuma sabahı çok erken piste gidiyoruz. Cuma ve Cumartesi akşamı pistte kalıyoruz, Hasan ile minibüste uyuyoruz. Yarışın mantığına ters birşey, yarışçının adam gibi dinlenmesi ve beslenmesi gerekiyor. Ama başka çaremiz yok işte...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    aYe foto makinan 10 numaraymış, güle güle kullan.

hava durumunda beni şimdiye kadar 1 kere bile yanıltmayan bi site var:
    www.wunderground.com
    pazar günü %80 olasılıkla yağmurlu diyo yani yağmur var arkadaşlar.2 ayda 1 yağan yağmur yarış gününe denk geldi ! napıcaz bakalım...
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Sizin yarışlar ne olacak? CBR125R yağmurda çok kayıyor çünkü
    bu iş bilek işi, bu iş yürek işi

bu arada bu haftasonu olan cbr125 cup'ın 5. ayagı iptal olmuş.
    bu haftasonu ben körfezde değilim.

şu başlıga da bir bakmanızı tavsiye ederim http://www.motosiklet.net/forum/duyu...imi-izmir.html

Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Arkadaşlar yarışlar yapılıyormu?Sıralama turları yapıldımı?Yarın gidiyormuyuz yarışlara?

Amma sordum haaa....
    Metin ÖZKUL

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben tek olarak gidicem yağmura yakalanmadan inşallah

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    gelemicez sanırım
    araba yalan oldu klima kompressörümüymüş neymiş
    görüntüye göre kaldım buralarda genede bi araç ayarlayabilirsem gelicem
    mehmete başarılar şimdiden..
    orda kalıcaklardı birinin minibüsünde, inşallah yarına sağlam dinlenmiş olarak yarışa çıkabilir..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Yagmur magmur nolursa olsun yarin ben de Izmit'te olacagim (Allah'tan kaza bela gelmezse basima) Sabah 9-9:15 gibi yola cikip 10:15-10:30 arasi Izmit'te olmayi planliyorum umarim bir aksilik olmaz. Gelen herkesle pistte gorusmek dilegiyle..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler