Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Hocam bu klasik moda benziyor
    Önce paraları verelim
    Abi o zaman bu görevi sana veya Görkem'e veriyorum. Haftaya İstanbul'da olmayacağım. Ben gelene kadar para işini halledin o zaman.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Anlaştık o vakit, ancak ben hesap numarası veremem.

Sonra pistte haciz memurları turlar

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam paraları ben toplarım ....
    Şaka bir yana ben toplarım , öncelikle aramızdan kimler gerçekten gelmek istiyor...

1-Boy
    2-Görkem
    3-....
    Paraları toplarız , ortak bir pist günü belirlenene kadar bizde kalır , belirlenemezse paralar iade edilir , belirlenirse ondan sonra katılmayanların bile parası iade edilemez... Şimdi , gelmek isteyenler listeyi devam ettirsin.
    Herkes şimdilik 100 ve 150ytl arası bir bütçe ayarlasın.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mehmet bana neden haber etmedin

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dünkü buluşma güzeldi. Bol bol muhabbet ettik. Sonra Marlboro Man Metin arkadaşımızın eşi Aslı bir hafta önce CBR125R aldığından, alışması için toplu olarak sahilden Tuzla'ya kadar gittik geldik. CERRAHI ve dinmeyen sahilde ara ara gazladılar, ben Aslı'nın arkasından ona göz kulak olduğumdan çok gazlayamadım, ara sıra uzamadım değil Görkem Tuzla'da benim motoru test etti, geldiğinde kaskın altından salyaları akıyordu

Dönüşte aYe (Murat) arkadaşımızı Bostancı'da kokoreç yerken yakaladık. Saat 12 olduğundan herkes eve doğru yol aldı. Eve yaklaşırken aYe arkadan bana yetişti, yolu uzatıp öyle eve gideyim dedim. Kızıltoprak'tan döndük, hadi Fenerbahçe'de oturup bişiler içelim dedik. Masadan kalktığımızda saat 3'ü geçiyordu. Murat çok kafa biri, muhabbet muhabbeti açtı da açtı...

Kısaca akşamımız böyle geçti...
    Erdem geleceğini söyledi ama gelmedi. Bir ara telefon çaldı Hakkı da geç saatte aramış ama cevap veremedim.
    insan beni arar bea

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekle benide gorkemcigim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bende ekleneyim lütfen

Hadi hiç olmazsa 10'u tamamlayalım.

1-Boy
    2-GorkeM
    3-CERRAHI
    4-aYe
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dört kişide olsak biz hesaba gereken miktarı yatıralım, başka türlü bu iş ciddiyete binmez

En olmadı fon sepeti yaparız torunlarımız piste girer

Repo yapalım .............

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ben de gelmek isterim de cıbırla mı haha...Ayrıca Bursa'daki arkadaslarıma durumu sölerim gelmek isteyenler olur zannımca...Yarım gün olunca piste 1000ytl mi vereceğiz yane...O zaman rakamı 20kişiye falan çıkartırsak fiyat baya bir düşer malum öğrenci adamız...Tam kesin olmamak ile birlikte gelebilirim diyorum.Görkeme iletirim ben...Ayrıca arkadaslarıma da söleyebilirim sizin için sakıncası yoksa...Kişiyi arttırmış oluruz hem...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    o fona benimde ismimi ekleyin yanlış anlamadım dimi mt züpersıport fonu

ultraukala

Kişi ne kadar fazla o kadar iyi ama piste çıkacağımız adamı tanımak isteriz , en azından huyunu suyunu bilmeliyiz ki davranışlarını tahmin edebilelim... Sürüşü de tabiki pist açısından çok önemli...
    Orada biz kurallara uyarken baş kaldıran biri olursa direk pistten atılır. Bunun sonucunda ise terslikler yaşanabilir...
    Diyeceğim şudur ki aramızda toplaşsak çok daha iyi olur bana kalırsa...
    6-7 kişiye ulaştığımızda para toplamaya başlayacağım. Yoksa gerek yok.
    Lütfen kesin gelirim eğer ayarlanırsa diyenler ismini yazdırsın.

metalgod
    Yok , piste çıkma fonu

Motosikleti
    tabanvay
    pistede çıkarım çok pis çıkarım o fonada ekleyin hepsine ekleyin tai pist için bi motör lazım neyse busaatte bu kadar saçmalayabiliyom afbuyurn ama ciddiyin fona ekleyin benide..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dün akşam Göztepe Kahve Dünyası'nda yine buluştuk. Saat sabahın 06.30 u ve ben ancak eve geldim. Barış (dinmeyen), Murat (aYe) ve ben (boy) bol bol motora bindik, sonra da Üsküdar sahilde sabahladık. Havalar sıcakken ve ben de bu aralar bekarken bol bol buluşalım...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hiç olmazsa 10'u tamamlayalım.
    negünü yapcaksınız hafta arası hafta sonu eger hafta sonu derseniz bende gelirim ama bende mehmet gibi önümüzdeki hafta yokum ama takip etmeye calışıp parayı ulaştırırım büyük ihtimalede r1 olur gelcegim alet mehmet tuna neyle yarışiyor artık onun tulumuda giyerim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala

Kişi ne kadar fazla o kadar iyi ama piste çıkacağımız adamı tanımak isteriz , en azından huyunu suyunu bilmeliyiz ki davranışlarını tahmin edebilelim... Sürüşü de tabiki pist açısından çok önemli...
    Orada biz kurallara uyarken baş kaldıran biri olursa direk pistten atılır. Bunun sonucunda ise terslikler yaşanabilir...
    Diyeceğim şudur ki aramızda toplaşsak çok daha iyi olur bana kalırsa...
    6-7 kişiye ulaştığımızda para toplamaya başlayacağım. Yoksa gerek yok.
    Lütfen kesin gelirim eğer ayarlanırsa diyenler ismini yazdırsın.

metalgod
    Yok , piste çıkma fonu
    Benim tekliflerimi sunacaklarım kişiler yaşları +25 ayrıca yüksek cc SS sahipleri olacaktı ama...İstemezseniz hiç sölemem.Ayrıca çok sevdiğim abilerim.Neyse kendiniz bilirsiniz...
    AKIN FİDAN

1-Boy
    2-GorkeM
    3-aYe
    4-CERRAHI
    5-Dinmeyen
    6-Edy
    ................................................
    diğer arkadaşların isimleri neydi hatırlatin de yazayım...

crazy_dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seyhan 125-artık yokk :(( ama yesyeni bi tane alıcamm :)
    Arkadaslar hepinize selamlarımı yolluyorum öncelikle ;)
    Bu sezon degil ama onumuzdeki sezon (yaz) sonlarına dogru 600 rr veya R6 ımı almıs olacagım ins.
    aranıza bni de kabul ederseniz sevinirim ;)
    onumuzdeki yaz guzel geziler organize etmek dilegiyle..
    herkese iyi forumlar ve kazasız surusler diliyorum...saygılarımla.. ahmet

Işte alacak olsam tercih edeceğim 2 arabanın çekişmesi...

Motosikletten önce Civic Type-R hastasıydım
    Type-R almak için ehliyet bile aldım fakat sonra doğru yolu buldum

Hazır Honda'dan laf açılmışken kafamı kurcalayan bir soruyu sorayım. '07 Honda 600rr'da fabrika çıkışı bridgestone battlax lastikler kullanılıyor. Fakat Antalya Akçorlar Honda bayiinde gördüğüm 07600rr'da dunlop marka lastikler vardı modeli tam aklımda değil ama sporty.... gibi birşeydi. Satış temsilcilerine bu farkın nedenini sordum tatmin edici bir cevap alamadım. Anlaşmalar zamanla değişiyor ondan olabilir dediler. Sizce sebep ne? Eğer sebep anlaşmaların zaman içinde değişmesindense bu bayiideki motor eski midir? yoksa yeni midir? Yani önceden dunlopla anlaşmaları vardı da sonradan bridgestone'a çevirdiler yoksa tam tersi mi? Bilen varsa yazsın lütfen. Teşekkürü borç bilirim bu durumda... Hadi bakalım kolay gelsin, ben araştırdım net bir cevap bulamadım...

Görkem bu arada söylemeyi unutmuşum video harika teşekkürler... Videonun sonuda güzeldi, araba kullananın "en azından ben daha çok duman yapdım" demesine bittim. İlk defa da aynı anda yarıştılar genelde bu programda ayrı ayrı yarışıp bilgisayarla birleştiriyorlardı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler