Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende motor alıcam bukadar zevkli olduğunu bilmiyodum hangisinden alımm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ss topiğine girip zevke gelmen normal fakat biraz endişe verici
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @yagmur26
    arkadaşlar bende motor alıcam bukadar zevkli olduğunu bilmiyodum hangisinden alımm
    Arkadaşım bu soruyu yanlış yere yazmışsın. Burada SS konuşuşuyor sadece...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı yagmur26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsinden al bence.
    Daha da zevkli olur.

Tezgahtara da sor, hepsinden alırsam indirim yaparmısın diye?

Büyük ihtimalle yapar.

Üç ondan beş bundan koysun sepete....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yagmur26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet zevklidir... Biz her hafta toplanıp ip falan atlarız mesela , yakartop oynarız , hatta hatta ara sıra patates boyama bile yaparız... Çok eğlencelidir...

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet zevklidir... Biz her hafta toplanıp ip falan atlarız mesela , yakartop oynarız , hatta hatta ara sıra patates boyama bile yaparız... Çok eğlencelidir...

Bunlar şaka değil ha.Bu haftasonu patates boyama hariç cidden hepsi yapıldı.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw buluşma akşamından sonra sahibinden.com'da 2.el 600lük makinalara bakar oldum her gün böyle giderse, 3 buluşmaya daha katılırsam, kesin 4. buluşmaya bir R6 ile gelcem sanırım

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seni pistte bekliyorum dreamdark. altındaki motoru keşfetmedin daha . Gt250R ile çok keyif alabilirsin ama sen daha farkında değilsin. R6 daha sonra alırsın.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle bir teklife nasıl hayır diyebilirimki
    bak sen sööliyince heves ettim şimdi, merak ettim benim makinanın marifetlerini, en kısa zamanda yapalım bir pist organizasyonu
    hafta içi müsayit olma durumun nedir senin? mesela ben perşembe günü izinliyim

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir teklife nasıl hayır diyebilirimki
    bak sen sööliyince heves ettim şimdi, merak ettim benim makinanın marifetlerini, en kısa zamanda yapalım bir pist organizasyonu
    hafta içi müsayit olma durumun nedir senin? mesela ben perşembe günü izinliyim
    bu başlıkta pist günü kararlaştıracaz. gün daha belli değil. ama kararlaştıraqcaz
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...k-isteyen.html
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    Motosikleti: Yamaha
    Ne o Erdem? Artık R6 kullanmaktan utanıyor musun? Seni de Honda'cı yapmamıza çok az kaldı, işte o zaman başlığın adını MT Honda Kullanıcıları ve Fanları Buluşma ve Bilgi Paylaşımı Başlığı yapacağız. Marlboro Man de gruba girdikten sonra artık tek Yamaha'cı sen kaldın... Arkadaşına 600RR aldırmalar falan... Bence şu arkadaşının yeni 600RR'ına bir binip bak, R6'dan fazla keyif alırsın belki Ben de Honda'yı satıp Yamaha alacam zaten

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @edy

Ne o Erdem? Artık R6 kullanmaktan utanıyor musun? Seni de Honda'cı yapmamıza çok az kaldı, işte o zaman başlığın adını MT Honda Kullanıcıları ve Fanları Buluşma ve Bilgi Paylaşımı Başlığı yapacağız. Marlboro Man de gruba girdikten sonra artık tek Yamaha'cı sen kaldın... Arkadaşına 600RR aldırmalar falan... Bence şu arkadaşının yeni 600RR'ına bir binip bak, R6'dan fazla keyif alırsın belki Ben de Honda'yı satıp Yamaha alacam zaten

bende hep yamaha yazıyordu mehmet . hiç R6 yazmadım motosikleti bölümüne. hemen değiştireyim

sen önce kendi yazdığına bak bakalım . ne kadar R6 hayranlıını yazılara gizlemeye çalışsanda, pek gizleyememişsin
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti: CBR1000RR6

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar kusura bakmayın ama bir sorum olacak.honda nın yeni yaptıgı 600rr modeli var ya 2007.hafif olan (155 kg).bu motorla 2004-2005-2006 modellerinin arasında ölçü farkları var mı?uzunluk,genişlik,ve yükseklik olarak.2007 600rr daha mı küçük.yoksa diğerleri de aynımıydı?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    ne kadar R6 hayranlıını yazılara gizlemeye çalışsanda, pek gizleyememişsin
    R6 hayranlığımı bir tek sen keşfedebildin, halbuki bir buçuk senedir o şekilde yazıyordu, kutlarım

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @edy

az kaldı bende karar verdim R6 alıcam tek deilsin artık

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kusura bakmayın ama bir sorum olacak.honda nın yeni yaptıgı 600rr modeli var ya 2007.hafif olan (155 kg).bu motorla 2004-2005-2006 modellerinin arasında ölçü farkları var mı?uzunluk,genişlik,ve yükseklik olarak.2007 600rr daha mı küçük.yoksa diğerleri de aynımıydı?
    bikez.com dan tüm motorların teknik verilerine ulaşman mümkün
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

takendy
    bikez.com'da 600RR 'ların ebat verileri yok
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    yok abi ne 600rr ı
    bizi yalancı çıkardı

harbiden yokmuş iimi
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

bikez.com'da zaten çoğu veri yanlış... bir ara araştırmıştım da , garip garip verilerle karşılaşmıştım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler